انفرادی, دور دنیا با ملوان پیپ خرگوش در دوراهی اخلاقی بیش به دنبال رویای زندگی در طول همه گیر

انفرادی, دور دنیا با ملوان پیپ خرگوش اذعان کرده است او در یک دوراهی اخلاقی بیش از تلاش برای بالا بردن حیاتی حمایت به ادامه Vendee جهان, کمپین حتی رفتن تا آنجا که به سوال آن است که آیا حق همچنان به دنبال رویای زندگی در حالی که coronavirus exacts چنین ویرانگر تلفات در کشور است.

خرگوش, 46, یکی از 30-به علاوه پرتاب وارد شده به این سال Vendee, جهان, بدون توقف, خود ارضایی, circumnavigation جهان است که معمولا به عنوان ‘قایقرانی را اورست’. آن است که مناسب توضیحات. پس آقا رابین ناکس-جانستون برای اولین بار موفق به سفر کامل در سال 1969 کمتر از 10o ملوانان را با موفقیت میره بدون توقف, تک و تنهاست در سراسر جهان است. از کسانی که کمتر از 1o شده اند زنان است.

خرگوش امیدوار است به یکی از شش رکورد زنان رقابت در 2020-21 edition آغاز می شود که در ماه نوامبر.

با اقتصاد داشتن قرارداد با توجه به همه گیر جهانی و با وعده سرمایه گذاری داشتن ناپدید شد او یابد و خودش را در یک موقعیت دشوار است. او 60ft IMOCA قایق بادبانی Superbigou قرار داده بود برای تعمیر کردن درست قبل از lockdown اما او در حال حاضر نیاز به بودجه بیشتر برای تکمیل کار و دریافت آن را به عقب بر روی آب.

“این خیلی سخت بدانید که چه چیزی درست به انجام این است که” خرگوش گفت Telegraph Sport. “هر کس اهدا به بیمه خدمات درمانی و به کاپیتان تام است که کاملا حق با شماست. من نمی خواهم به آن کسی چوب دست خود را و می گوید: “آنچه در مورد من؟’ من نمی خواهم به فریاد در مورد مبارزات انتخاباتی. از سوی دیگر این رویای من است من کسب و کار من تمام زندگی. من سرمایه گذاری کرده ایم همه چیز را به این. هیچ راهی وجود دارد بر روی زمین من فقط راه رفتن به دور از آن است.”

آن شده است یک سال 10 سفر حتی برای رسیدن به این نقطه برای خرگوش که تقریبا قطعا لذت بردن از بالاترین بودجه در این سال به ناوگان.

46 ساله رویای فقط شروع به تبدیل شدن به یک واقعیت در سال گذشته زمانی که او موفق به منشور قدیمی IMOCA 60ft قایق بادبانی کردن استونی که با او ملاقات کرده بود انجام مینی Transat و که خریده بود Superbigou با قصد مسابقه آن خود را. آن را با خرگوش خود پذیرش یک “واقعا ارزان معامله”.

خرگوش پس از آن موفق به ساخت کمپین خود را با تشکر از crowdfunding, حمایت از کسب و کار سندیکا و معاملات با تامین کنندگان محلی به پایه در پول.

پس از مبارزات انتخاباتی او از زمین خرگوش با موفقیت به پایان سال گذشته Bermudes 1000 رولکس Fastnet و Transat ژاک Vabres بانکداری صلاحیت لازم مایل در روند. همه چیز بود swimmingly. سپس coronavirus رسید.

در حالی که بسیاری از او موجود حامیان باید مورد تأئید تعهد خود را به مبارزات انتخاباتی او او نیاز بیشتر حمایت اگر او در حال رفتن به پشت روی آب یک بار مستند کاسته است.

“این واقعا سخت است” او گفت:. “من خیلی می خواهم به ارتقاء خلبان اتوماتیک و الکترونیک در هیئت مدیره. که من افزایش قابلیت اطمینان و همچنین عملکرد موثر در حالی که من خواب.

“بزرگ واقعی بودجه چیزهای بادبان. و سپس در بالای آن وجود دارد یک کار بودجه است که اجازه می دهد تا من به داستان من به عنوان من را از دور. SAT comms لایحه ناچیز است و بیشتر من را به صرف این که من قادر به ارائه نظر از نژاد و پوشش های داستان من. من احساس می کنم آن را یک سرمایه گذاری بزرگ برای حق حمایت کنند.

خرگوش احساس مبارزات انتخاباتی خود را ارائه می دهد ارزش بزرگ برای پول به حامیان اما اعتراف او در بر داشت آن را خسته کننده است که قایقرانی جذب چنین پوشش.

انفرادی, اقیانوس, سفر دریایی او را کاملا مناسب برای اجتماعی فاصله با پرتاب در زمان نزدیکتر به ایستگاه فضایی بین المللی بیش از هر زمین.

“Vendee یکی از معدود عمده رویدادهای ورزشی در این سال است که می گویند با برخی از یقین آن است که رفتن پیش” او گفت:. “در عین حال هر روز صبح وقتی که من گوش دادن به اخبار ورزشی همه من شنیدن در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد و بازیکنان فوتبال’ حقوق. من فقط فکر می کنم قطعا در حال حاضر, اما, کوچک آنها ما باید از جمله در اخبار ورزشی چیزهایی که اتفاق می افتد.

“متعارف ورزش را شروع دوباره است اما در عین حال ما باید یک پنجره به نمایش گذاشتن برخی دیگر از ورزشکاران و ورزش های دیگر و تنوع در مصرف ما را از ورزش است.”

با وجود عدم قطعیت خرگوش می گوید او در حال تلاش برای مثبت باقی می ماند. او باقی می ماند “100 درصد متقاعد شده” او آن را به Les Sables d’Olonne در ماه نوامبر.

اگر نیاز باشد او می گوید: او را کامل دوباره اماده کار کردن خودش در طول تابستان با دوستان و داوطلبان بسیاری از آنها در حال حاضر اهدا وقت و تلاش خود را قبل از مستند رسید.

“مردم من هرگز حتی قبل از ملاقات خواهد آمد پایین و شن و ماسه قایق,” او گفت:. “کسی خود را به ارمغان آورد 80 ساله و او فقط pottered در اطراف و تمیز ریخته ، من نمی خواهم به آنها اجازه پایین.

“همه چیز کمی آهسته چون از coronavirus اما من می دانم من قصد دارم به آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de