حل رمز و راز در پشت کلی دوایر ناپدید شدن

سی بی اس آمریکا | No comments

تولید شده توسط سوزان Mallie و جاش Gelman

[در اصل پخش در نوامبر 2, 2019; به روز شده در 16 ماه مه سال 2020]

زمانی که کلی دوایر نشان نمی دهد تا برای کار در Oct. 12, 2013, همکاران او برای اولین بار برای پاسخ به تماس تلفن همراه خود را و چک کردن رسانه های اجتماعی. محققان می یاد تلفن او مرده بود و او را رسانه های اجتماعی پایین بود و دبیت کارت تا به حال استفاده شده است.

“در عصر الکترونیکی ردپای اگر شما آن را نمی وجود دارد,” دستیار دادستان منطقه سارا هیل می گوید “48 ساعت” خبرنگار پیتر ون سانت. “مثل او فقط نمی کنه.”

محققان می یاد که دوایر بوده است گذشته زنده در تاریخ با کریس Zocco که او تا به حال شده است قدمت حدود یک سال است. پلیس در ابتدا فکر می کنم Zocco به حال چیزی برای انجام با دوایر ناپدید شدن – که او را انکار می کند. اما پس از آن Zocco مواد مخدر دستگیر شد که پلیس در حالی که جستجو برای یافتن سرنخ هایی به دوایر ناپدید شدن است. محققان همچنین یادگیری Zocco تا به حال یک دختر که نمی دانم در مورد دوایر و دوایر شد آشنایی دیگران با او ملاقات کرده بود از طریق وب سایت های دوستیابی. دوستان نیز گفته پلیس آنها گاهی اوقات متوجه کبودی در دوایر ، مچ دست و گردن چیزی است که آنها می گویند او خندید به عنوان یک دیوانه شب.

این مورد در مورد یک زن جوان با یک آینده امیدوار کننده برش های کوتاه. بررسی پرسش در مورد خطرات ناشی از دوستیابی آنلاین, رابطه جنسی پرخطر و پنهان زندگی دو ناشناخته توسط کسانی که آنها را دوست داشت.

“برخی از مردم بد در خارج وجود دارد می گوید:” کاترین Spano بود که یک کارآگاه با میلواکی اداره پلیس زمانی که دوایر رفت و گم شده است.

آیا داستان پیچ خورده شود ؟

 

بدون هیچ ردی

مثل بقیه از میلواکی دستیار دادستان منطقه سارا هیل در بر داشت کلی دوایر ناگهانی ناپدید شدن در سال 2013 گیج کننده.

سارا هیل: آن را مانند او ناپدید. … رسانه های اجتماعی خود را مرده می رود … او دبیت کارت مرده می رود. … تلفن مرده است.

شب 10 اکتبر آغاز شده مانند هر دیگر به صورت کلی. او می خواهم به یک تاریخ را با یک مرد به نام کریس Zocco.

سارا هیل: Kelly آمد به کریس,’ ساختمان آپارتمان. … آنها برای دریافت چند نوشیدنی و یک شب در یک محل به نام Allium … کمی بار بود که نوع سراسر خیابان را از آپارتمان.

Chanell ریستن بود که در این نوار که شب. کلی به او گفت آنچه که او برنامه ریزی شده برای روز بعد.

Chanell ریستن: من به یاد داشته باشید و من با داشتن یک گفتگو “بنابراین چه چیزی شما را مجبور به انجام فردا؟” و او می رود “من در واقع ، … من می خواهم از خواب بیدار در صبح است. من می خواهم به انجام یوگا. من می خواهم به انجام لباس های شسته شده و فقط باید آسان بعد.”

سارا هیل: آنها برداشت پیتزا از ایان کمی پیتزا جایی که مانند یک بلوک دور آورده و آن را به نوار.

Chanell ریستن: ما همه نشسته در خارج در این بسیار طولانی جمعی نیمکت پیک نیک. … ما همه nibbling در پیتزا. شما می دانید که آنها در حال به اشتراک گذاری آن با ما.

کلی و کریس تصمیم به تماس با آن یک شب.

Kelly Dwyer and Kris Zocco on security camera
کلی دوایر و کریس Zocco دیده می شود در امنیت تصویری ورود به لابی ساختمان آپارتمان خود را پس از شب. میلواکی اداره پلیس

سارا هیل: کمی پس از دو در صبح … آنها سر به آقای Zocco آپارتمان ساختمان در سراسر خیابان.

کلی و کریس شده بود دوستیابی برای حدود یک سال پس از معرفی از طریق یک دوست مشترک. کلی نقل مکان کرده بود به میلواکی در سال 2008 و رفته به کالج.

سارا هیل: زمانی که ما در اوایل 20s که قطعا یک زمان اکتشاف هنگامی که شما در تلاش خود را برای پیدا کردن جای پای خود به عنوان یک بزرگسال.

کلی سفر از کشف خود تا به حال منجر به کلاس یوگا و مربی Ryan Hader.

رایان Hader: او همیشه از من استقبال با در آغوش گرفتن. … او همیشه هیجان زده به دیدن من هیجان زده به او لب به لب لگد در کلاس من است. … و انرژی خود را فقط عفونی.

کلی کار پاره وقت به عنوان یک پرستار بچه و به عنوان یک فروشنده برای یک ورزشی فروشگاه پوشاک که در آن او را محکم گره همکاران برای اولین بار به صدای زنگ هنگامی که او از دست رفته یک شیفت.

رایان Hader: آنها با هم کار می کرد. و آنها با هم بازی. … آن را مانند او در بر داشت او از قبیله.

پیتر ون سانت: هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم کلی دوایر?

رایان Hader: این فقط قبل از تولد او … او بود “چیزی بزرگ در حال رفتن به اتفاق می افتد. من می توانم آن را احساس کنید. این احساس واقعا برای من مهم است.”

dwyer-zocco.jpg
کلی دوایر و کریس Zocco Facebook/

 

کلی بود و فقط تبدیل شده 27. و رابطه او با 38 ساله کریس Zocco به نظر می رسید به در نظر گرفتن در معنای بزرگتر برای او.

سارا هیل: بر اساس آنچه که دوستان خود گفت: قطعا آن را به نظر می رسد به من که او بسیار علاقه مند بود او شاید حتی در عشق با او.

کریس’ مادر, جویس فرای.

جویس ریچارد فرای: او همیشه به ورزش. او همیشه به حال بسیاری از دوستان است. … او بسیار خوب گلف باز. … پدرم او را به خارج از محدوده رانندگی. … من فکر می کنم او با قرار دادن یک باشگاه گلف در کریس را از دست زمانی که او در حدود 3.

کریس فارغ التحصیل از دانشگاه بوستون با مدرک بین المللی, کسب و کار, اما عشق خود را از ورزش به رهبری او را به رویای خود را ،

جویس ریچارد فرای: او عمده یانکی فن. … و آنها را استخدام او در آن کارکنان. و او فقط فکر کردم که وجود دارد هرگز نمی تواند هر چیزی بهتر است.

پیتر ون سانت: و که در آن او بود ،

جویس فرای: آن را در ballpark.

پیتر ون سانت: در استادیوم یانکی? که در آن دفتر بود ؟ پس او در بهشت است.

جویس ریچارد فرای: او واقعا بود.

اما فرای می گوید کریس چپ نیویورک در جستجوی فرصت های جدید در نهایت فرود در میلواکی در سال 2009 و پیچ در پیچ در جابجایی مدیریت شرکت که در آن او کار می کرد.

جویس ریچارد فرای: او CIO. … رئیس اطلاعات افسر.

Det. کاترین Spano: من درگیر شد در … کلی دوایر را از دست رفته فرد بررسی است.

کاترین Spano سپس یک کارآگاه با میلواکی اداره پلیس خواهد در مورد یادگیری کلی و کریس,’ رابطه است. او می گوید: کلی دلیل برای آشنایی کریس آشکار شد.

Det. کاترین Spano: او تحصیل کرده بود او روشن و او هوشمند است. … او تا به حال یک کار است که پرداخت می شود او را به خوبی. … او تا به حال یک ماشین خوب و زیبا محل سکونت پایین در سمت شرق.

در حالی که برخی از دوستان فکر می کردم کلی ممکن است در عشق با کریس به نظر می رسید Zocco نشده است ممکن است در همان صفحه.

Det. کاترین Spano: کریس Zocco توصیف رابطه اش با کلی دوایر به عنوان دوستان با مزایای.

اما به نظر می رسد کلی بود و نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید.

سارا هیل: آقای Zocco را ندارد وعده به او که او را منحصر به فرد با او و او نیز مورخ برخی از افراد دیگر است.

ریستن به یاد می آورد یکی دیگر زمان طولانی نیست قبل از کلی رفت و گم شده است.

Chanell ریستن: آن را بسیار آسان شب اینجا را در نوار.

ریستن بود در تره بار زمانی که کریس و کلی او را دعوت به کریس آپارتمان در زمان بسته شدن.

Chanell ریستن: من رفتم در سراسر خیابان با آنها برای یک مشروب قبل از خواب … رفت روی بالکن به دود سیگار. کریس سپس به من پیوست. او سیگار کشیدن ماری جوانا. کلی در داخل بود. من نمی دانم دقیقا چه کلی انجام شد.

ریستن می گوید او یک احساس بد.

Chanell ریستن: من فقط به حال این اصرار که من نیاز به ترک.

اگر او فقط می خواهم وارد, او گفت: کریس و کلی او می خواهم به طور ناگهانی متوجه شدم که دیر شده بود و که او تا به حال به کار در صبح است.

Chanell ریستن: من در نگاه کلی. من گفتم: “من نیاز به ترک.” و به او نگاه کرد و گفت: “شما مطمئن هستید؟” من گفتم: “آره خوب آن است. آن را فقط در اواخر بعد از من فکر کردم. من نیاز به رفتن به خانه.” و من راه می رفت.

پیتر ون سانت: آن چه بود ؟ چه حس ششم خود را گفتن شما ؟

Chanell ریستن: من نمی دانم. آن را فقط — شما قرار نیست وجود داشته باشد — بد فضای بد juju, شما لازم نیست به اینجا.

ریستن تنها کسی نیست که به این معنا است که تمام نشده است ممکن است درست در کلی جهان است. کلی مانند بسیاری از زنان سن او فعال بوده است در چندین وب سایت های دوستیابی.

Chanell ریستن: حتی اگر او از دیدن کریس و من در فکر آن است که فرد اصلی او از دیدن او آشنایی مردم دیگر. افراد دیگر وجود دارد و مردان دیگر درگیر است.

و دوستان او نگران بودند.

سارا هیل: او ساخته شده یک بیانیه چند … آنها معمولا باعث شد توسط دوستان مشاهده کبودی بر روی مچ دست یا گردن او را و تعجب که چرا او آن کبودی.

پیتر ون سانت: او گفت: یکی از دوستان او به نوعی خندید مورد این کبودی روی گردن و مچ دست و خندید و آن را به عنوان یک دیوانه شب –

سارا هیل: راست.

پیتر ون سانت: — و این موضوع را تغییر داد.

سارا هیل: بله.

به عنوان پلیس مواجه وظیفه دلهره آور از پیدا کردن کلی خواهد او را عشق زندگی خود را ارائه اولین سرنخ است ؟

جایی که کلی?

Det. Tammy Tramel-McClain: بنابراین روز دوشنبه, اکتبر 14, من شروع به تغییر در 4 p. m. من یاد گرفتم که کلی دوایر یک زن جوان گزارش شده بود گم شده و تا به حال نه دیده شده یا شنیده از پس قبلی جمعه.

به عنوان کلی دوایر خانواده و دوستان شما همچنان به جستجو برای او میلواکی کارآگاه پلیس Tammy Tramel-McClain وارد در صحنه کلی آخرین محل شناخته شده سه روز قبل از آن – کریس Zocco آپارتمان ساختمان.

Det. Tammy Tramel-McClain: آنها حق را از طریق این درب. و او در واقع دارای درب را برای او باز.

پیتر ون سانت: شما می توانید ببینید که در این ویدئو.

Det. Tammy Tramel-McClain: بله.

سارا هیل: شما دو نفر که در حال چت. … راه رفتن گذشته که دوربین پس از آن وجود دارد یکی دیگر از دوربین است که جلب و آنها را تبدیل به گوشه آسانسور. و شما می توانید ببینید کلی در نمونه من فکر می کنم خروجی مد. … او با اشاره دست او را کمی. … آنها خم گوشه. و پس از آن که آخرین بار است که او تا کنون دیده زنده توسط هر کسی.

Kelly Dwyer
کلی دوایر دیده می شود برای آخرین بار گرد کردن گوشه ای به عنوان سر او به کریس Zocco آپارتمان. میلواکی اداره پلیس

در حال حاضر از آن زمان به صحبت کردن با شخص دیگر که در ویدئو. Tramel-McClain نشستم با Zocco در 18 طبقه آپارتمان.

Det. Tammy Tramel-McClain: او به عنوان یک مرد.

Det. Tammy Tramel-McClain: گفت … او خواهد اویختن با او چند بار در هفته. … او با استفاده از کلمه”،” آنها حزب با هم.

تا حدودی تکان دهنده Zocco نمی عقب نگه گفتن پلیس دقیقا آنچه که او به معنای “حزب” را به عنوان او توضیح داد که چگونه او و کلی به پایان رسید شب خود را.

Det. Tammy Tramel-McClain: آنها راه رفتن به عقب. و آنها را … خطوط از کوکائین است. آنها یک زن و شوهر بیشتر می نوشد. او می گوید وجود دارد و هر دو آنها به تصویب رسید در پایان مقابل خود را از نیمکت.

Zocco گفت کلی چپ در اطراف ساعت 9 صبح صبح روز بعد اضافه کرد که او شنیده درب جلو بر بسته پشت سر او. تنها یک مشکل وجود دارد با آن.

Det. Tammy Tramel-McClain: در حالی که من صحبت کردن با او, من پیام های متنی از یکی دیگر از محققان که در حال تماشای ویدئو در طبقه پایین با مدیر. … و او به سادگی فقط می گوید: در متن “او بیرون نیست.”

به عنوان Tramel-McClain با تمرکز بر چگونه کلی تضعیف شده می تواند از این امنیت بالا ساختمان غیر قابل تشخیص Zocco به نظر می رسید بیشتر علاقه مند به تغییر تمرکز به دور از خود.

Det. Tammy Tramel-McClain: “خوب, شما می دانید او messing اطراف با بسیاری از بچه های دیگر. وجود دارد برخی از دیگر مرد.” … شما می دانید که نوع تلاش برای گرفتن توجه و دور از خود.

که ممکن است Zocco قصد, اما این چیزی است که اتفاق افتاده است.

پیتر ون سانت: در استخوان های شما را در روده خود را بر اساس غریزه خود و خود را از آموزش و تجربه شما احساس شما به دنبال در یک مظنون.

Det. Tammy Tramel-McClain: بله.

پلیس نیاز به یک راه برای جستجو Zocco آپارتمان برای شواهد. چرا که او گفته بود Tramel-McClain او می خواهم با استفاده از مواد مخدر وجود دارد, آنها قادر به دریافت یک حکم جستجو.

پیتر ون سنت: آنچه که شما در پیدا کردن ؟

Det. Tammy Tramel-McClain: خطوط کوکائین در بالای یک مجله. … برخی از کپسول های ماری جوانا در یخچال و فریزر. مسکن, قرص, و ماری جوانا, لوله, سیگار کشیدن, لوله های.

Zocco دستگیر شد برای در اختیار داشتن مواد مخدر. او در طول مصاحبه او به نظر می رسید تلنگر — حتی زمانی که خواسته روال سوالات خود را در مورد تاریخچه پزشکی:

کارآگاه: اضطراب ، چیزی شبیه به آن ؟

کریس ZOCCO: من اضطراب زمانی که آنها مرا در.

کارآگاه: OK. اما هیچ آه?

کریس ZOCCO: من چیزی برای آن است.

کارآگاه: OK. هیچ مشکل. اما هیچ دوقطبی? اسکیزوفرنی?

کریس ZOCCO: گمان می کنم که همه به تفسیر باز با کسی.

Zocco را پس از اتمام بازجویی ناگهان:

کریس ZOCCO: من می خواهم برای تماس با وکیل من.

آرام و سرد و یا overzealous? گوش دادن به کریس Zocco را بازجویی کارآگاهان با

اما در حالی که آنها تا به حال Zocco در بازداشت پلیس با دریافت حکم به جستجو روی تلفن همراه خود را به امید پیدا کردن سرنخ در کلی ناپدید شدن است. آنها حیرت زده شد برای پیدا کردن یک ویدیو از Zocco و کلی دوایر درگیر در عمل جنسی که در آن کلی به نظر می رسد در پریشانی.

سارا هیل: او نمی تواند نفس بکشد. او … زور زدن برای نفس.

پیتر ون سانت: زمانی که این فیلم گرفته شده ؟

سارا هیل: تصویری که گرفته شده بود در حدود سه هفته قبل از او از دست رفته است.

و بیشتر وجود دارد شواهد متهم: اخلال تصاویر کلی در Zocco تلفن.

سارا هیل: هنوز هم عکس هایی که بسیار مورد نیز چون او به نظر می رسد ناخودآگاه در بستر خود.

zocco-drug-arrest.jpg
کریس Zocco دستگیر شد برای در اختیار داشتن مواد مخدر در اکتبر 17, 2013. Milwaukee County, کلانتر,

اما پلیس نمی تواند لینک این تصاویر به کلی ناپدید شدن است. و با وجود Zocco بودن یک فرد مورد علاقه آنها می تواند تنها اتهام او را با در اختیار داشتن مواد مخدر. اما این جستجوی آپارتمان led پلیس به یک, عجیب و غریب, کشف در حمام خود را.

سارا هیل: در طول که اول جست و حکم پلیس رعایت قلاب پرده حمام با پاره قطعاتی از پرده حمام.

نمی دانستند چه پاره-کردن پرده حمام می تواند معنی و نگران آن است که کلی است که هرگز دیده می شود خروج از ساختمان —

سارا هیل: سپس آنها را در یک سگ برای انجام یک خر خر کردن برای بوی تجزیه بشر باقی مانده است.

و این که پلیس جسد سگ مالی را ارائه برخی از نتایج خیره کننده است.

سارا هیل: هیچ نشانه ای در خارج از درب آپارتمان. … در پارکینگ در سطح او در پارک ماشین خود را. … در دامپستر درب در طبقه 18.

Det. Tammy Tramel-McClain: مولی هشدار در راهرو اتاق خواب مهمان, مهمان, حمام است. … او رفت و به اتاق خواب استاد رو به کریس Zocco تخت.

سارا هیل: او به نظر می رسید به خرناس با شور و نشاط در بالای تخت خود را می دهد و او را نهایی و رسمی روت هشدار.

برای پلیس که لحظه تغییر این مورد برای همیشه لطفا برای. آنها در حال حاضر بر این باور کلی مرده بود و او در لحظات پایانی شده بود در کریس Zocco آپارتمان.

پیتر ون سانت: و اگر کلی درگذشت که در بستر … کجا بدن ؟

Det. Tammy Tramel-McClain: این چیزی است که ما نیاز به پیدا کردن. و کریس Zocco به حال کسانی که پاسخ. و در آن نقطه آن را تبدیل به یک قتل بررسی است.

داشتن کافی نیست به اتهام Zocco و نمی دانستند که در آن کلی بدن می تواند پلیس جستجو Zocco خانه الکترونیک برای سرنخ های بیشتری.

سارا هیل: آنها به بررسی یک دیسک سخت خارجی و برخی از دیسک که داشت در اوقات فراغت خود را به اتاق خواب.

پیتر ون سنت: آنچه که در هارد دیسک?

سارا هیل: که هارد دیسک دارای تعداد زیادی از هارد پورنوگرافی کودکان فیلم ها. بسیار بسیار بسیار نگران کننده است.

Zocco انکار هر گونه دانش پورنوگرافی کودکان پلیس یافت.

جویس فرای | کریس Zocco مادر: اگر شما یک مرد شما را جمع آوری ، بنابراین شما جمع آوری پیر دیسک های سخت است. شما جمع آوری دیسک. شما جمع آوری شما می دانید شما فقط آن را جمع آوری تجهیزات. و خاص که درایو سخت بود از محل سابق خود را از کار در بوستون. … او نمی دانست که در آن وجود دارد.

پیتر ون سانت: و شما فکر او ؟

جویس ریچارد فرای: من معتقدم او. آره.

آن را به حال شده است دو هفته پس از کلی ناپدید شد. Zocco دوباره دستگیر شد و این بار برای در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان. در اوایل ماه نوامبر سال 2013 او به قید وثیقه و در انتظار محاکمه به مواد مخدر و child porn charges.

کارآگاه: دوست دختر ؟

کریس ZOCCO: آه ، من تاریخ های متعدد مردم است.

اما قبل از Zocco بود lawyered تا در اولین بازجوییاین امر به نوبه خود او می گفت: چیزی که خواهد آمد به او امد و شد زیاد:

کارآگاه: بنابراین هیچ کس به نظر شما دوست دختر خود را در حال حاضر ؟

کریس ZOCCO: هیچ. وجود دارد یک زن و شوهر از دختران است که من می خواهم به دوست دختر من, اما آن نشده است که به طور جدی [sic] در عین حال من حدس می زنم [می خندد].

Det. کاترین Spano: او شروع به قدمت یک زن جوان در سال 2009.

Det. Tammy Tramel-McClain: او زندگی دو زندگی متفاوت.

زن دیگر

با توجه به Chanell ریستن قبل از کلی دوایر ناپدید شد به نظر می رسید رابطه او با کریس Zocco شد و در حال تحول است.

Chanell ریستن: نسبت به پایان … بیشتر وجود دارد ، … و بیشتر از خندان نسبت به یکدیگر است. وجود دارد بیشتر محبت وجود دارد از وجود داشته است نسبت به آغاز.

پیتر ون سانت: آیا کلی همیشه به شما بگویم که او در حال سقوط در عشق با کریس?

Chanell ریستن: او هرگز به من گفت. اما شما می توانید بگویید که شما می دانید … چگونه او را به او نگاه کنید که او به دنبال چیزی بیشتر. و من فکر می کنم که او را دوست دارم او را در آن نقطه است.

معلوم Zocco ممکن است در عشق به عنوان به خوبی با شخص دیگری.

سارا هیل: او بسیار جدی در رابطه با یک زن … که او دوستیابی در زمان او بود که از دیدن کلی. و این زن جوان می دانستم که هیچ چیز در مورد رابطه با کلی.

پیتر ون سانتو چه کلی هر گونه ایده در این مورد دیگر ،

سارا هیل | دستیار دادستان منطقه: مطلقا نه.

و نه محققان تا زمانی که این “دیگر” زن برادر پس از دیدن Zocco بازداشت شده در اخبار, گزارش به پلیس که خود را خواهر, Meagan شده بود دوستیابی Zocco برای بیش از سه سال است.

Det. کاترین Spano: وقتی که من رفتم برای مصاحبه طولانی مدت دختر, Meagan … من تا به حال بسیاری از عکس ها از حکم جستجو با من. و من قادر به … باید او را شناسایی اشیاء مختلف در داخل آپارتمان.

سارا هیل: آنها متوجه شدند که تعدادی از چیزهایی که از دست رفته بودند … او توضیح داده که مهمان حمام … وجود دارد باید یک پرده حمام. وجود دارد باید کمی فرش و مطابق برخی تزئینی حوله.

Det. کاترین Spano: تمام کسانی که همه چیز رفته بودند و او بود که برای دیدن آن شگفت زده. او را شناسایی دوش پرده قلاب … که خم شد و پاره شناسایی این واقعیت است که آنها نمی مانند که هنگامی که او به گذشته شده است وجود دارد.

پیتر ون سانت: و آن را که بسیار حمام که در آن معتاد به انفیه سگ تا به حال هشدار — تشخیص انسان باقی می ماند.

Det. کاترین Spano: دقیقا. دقیقا.

Meagan همچنین شناسایی یکی دیگر از آیتم های از دست رفته.

Det. کاترین Spano: وجود تا به حال شده است در یک سفر بزرگ کیسه های گلف دروغ گفتن در مقابل تلویزیون است که تا به حال شده است وجود دارد برای هفته ها و هفته ها است که آنها به معنای واقعی کلمه را به گام برای رسیدن به حمام و که از دست رفته بود.

سفر کیسه های گلف است که معمولا توسط گلف بازان برای محافظت از خود باشگاه است.

پیتر ون سانت: این همه خالی … بسیار بزرگ است.

Det. کاترین Spano: بسیار بزرگ است. … آن خالی شد. آن نقره ای است. و او معتقد بود که شاید دو تا دو و نیم فوت عرض است.

کارآگاهان تعجب اگر Zocco مجبور شوم برای استفاده از کیسه.

پیتر ون سانت: می تواند کلی بدن را در داخل جا که سفر ،

Det. کاترین Spano: بله. کاملا. کاملا.

اما چگونه Zocco که کیسه های خارج از آپارتمان خود را ؟ هیچ تصویری از Zocco خروج در هر یک از 28 دوربین های مدار بسته در ساختمان است.

سارا هیل: هیچ دوربین در آسانسور. … بنابراین او می تواند او را در این سفر کیسه های گلف در خارج از آپارتمان خود را به آسانسور را به طبقه اول و به گاراژ بدون اینکه دستگیر شده در هر دوربین.

اما وجود دوربین در داخل گاراژ و هنوز هیچ تصویری از Zocco که با کیسه.

سارا هیل: گاراژ است که تنها در منطقه که در آن دوربین خواهد بود حرکت فعال می شود. … برخی از محققان فکر می کنم او فقط خوش شانس با آن است.

آن زمان ماه از کار پر زحمت برای میلواکی اداره پلیس محققان به قطعه با هم کریس Zocco حرکات در روز پس از تاریخ با کلی Dwyer. سرهنگ اریک Gulbrandson کار مورد به عنوان هر دو یک قتل و سرد مورد کارآگاه.

چهار شنبه, مارس 11 | 10:06 A. M.

Det. اریک Gulbrandson: در ساعت 10:06 صبح … ما کریس Zocco ایستاده با درب سمت راننده. … هنگامی که او برگ که ساختمان در 10:08 صبح کلی دوایر تلفن — آن را مرده می رود.

پیتر ون سانت: چه چیزی شما فکر می کنم اتفاق افتاد به تلفن در آن لحظه ؟

Det. اریک Gulbrandson: شکسته شده پایین پرتاب در آب است.

Det. کاترین Spano: رودخانه بسیار نزدیک است.

چهار شنبه, مارس 11 | 10:22 A. M.

Zocco بعدی دیده می شود بازگشت خود را در گاراژ 16 دقیقه بعد با ماشین.

Det. اریک Gulbrandson: اگر شما نگاه از نزدیک در تصویر وجود دارد … خاکستری یا نقره ای شی دروغ گفتن در خودرو بالا تنه سطح. … من فکر می کنم که سازگار با سفر کیسه های گلف.

Kris Zocco surveillance
نظارت تصویری نشان می دهد که کریس Zocco در تنه اتومبیل خود را. کارآگاهان می گویند خاکستری یا نقره ای شی دروغ گفتن در خودرو بالا تنه سطح “است و سازگار با سفر کیسه های گلف.” میلواکی اداره پلیس

پیتر ون سانت: پس شما اعتقاد کلی دوایر در تنه از وسیله نقلیه خود را?

Det. اریک Gulbrandson: من انجام دهد.

محققان بر این باورند که از آنجا که جسد سگ مولی به آنها گفت ،

Det. کاترین Spano: جسد سگ نه تنها بازدید در تمام آن چیزهایی که در آپارتمان ، سگ بازدید در ماشین و همچنین تنه و روی دستگیره در و … در داخل خودرو.

در طول هشت ساعت ویدئو را نشان می دهد Zocco آمدن و رفتن چند بار بارگذاری موارد به ماشین خود را در نهایت قبل از ترک برای روز در 6:16 بعد از ظهر

Det. Tammy Tramel-McClain: گفت … او تصمیم به گرفتن … خود را در تابستان تجهیزات ورزشی به خانه مادرش.

پیتر ون سانت: در یک شب جمعه در اطراف 6:30.

Det. Tammy Tramel-McClain: اطمینان حاصل کنید. بله.

جویس فرای | کریس Zocco مادر: او آمد به رها کردن برخی از باشگاه های گلف و بیس بال تجهیزات.

پیتر ون سانتو بنابراین وجود دارد هیچ چیز در ذهن خود را غیر معمول زمانی که او نشان داد تا با استفاده از این تجهیزات ورزشی در محل خود را?

جویس فرای: نه در همه.

پیتر ون سانت: وجود کیسه های گلف است که محققان می گویند رفت و از دست رفته یک کیسه است که آنها ادعا می کنند … کلی دوایر بدن بود. آیا تا به حال این کیسه های گلف?

جویس فرای: هرگز.

7:30 p. m. روز جمعه 11 اکتبر و Zocco است که در حال حاضر با توجه به در دوست دختر خود را به خانه برای یک شب جمعه شام اما محققان یادگیری او نمی رسند تا حدود 8:45 p. m.

سارا هیل: هیچ زمان که حساب نشده. … ما معتقدیم که او احتمالا به دنبال مناطق به دور از بدن که در طول زمان.

متاسفانه کارآگاهان نیست قادر به ردیابی Zocco جنبش از تلفن خود را ثبت.

پیتر ون سانت: بود تلفن همراه خود را روشن یا خاموش ؟

سارا هیل: آن خاموش بود.

چهار شنبه, مارس 11 | 8:45 P. M.

زمانی که Zocco آیا در نهایت می رسند برای صرف شام به دوست دخترش گفته محققان نبود او کاملا خود را.

سارا هیل: او بسیار دیر است. و او به نظر می رسید کمی ژولیده کمی عصبی است. او را جزئی با تلفن او ادعا آن کار نمی کند.

Det. اریک Gulbrandson: زمانی که آنها به رختخواب رفت او توصیف او به عنوان بی قرار است. او توضیح داد که او را به عنوان عرق کردن فراوان به نقطه ای که او در واقع تا به حال به تغییر ورق. … او در بر داشت که بسیار غیر معمول است.

و Zocco ممکن است تا به حال یک دلیل بسیار خوبی برای عرق آن شب.

سارا هیل: ماشین خود را پارک شده در نزدیکی خود را در خانه یک شبه. ما بر این باورند که بدن کاملا در آن تنه قفل شده در داخل آن کیسه های گلف.

Det. کاترین Spano: او نمی تواند ترک کرده اند که بدن در آپارتمان خود چرا که در وهله اول همه رفت و به نگاه کلی.

صبح روز بعد محققان می گویند Zocco رز با خورشید — هنوز هم در مواجهه با یک کابوس است.

Det. کاترین Spano: او از جان گذشته. شنبه او تا به حال به بدن که از این وسیله نقلیه است.

ایجاد بهانه

یک روز پس از کلی دوایر ناپدید شد, کریس Zocco چپ خود را در آپارتمان و جاده. که در آن او رفت که صبح خواهد بود برای اولین بار در یک سری از سرنخ به آنچه ممکن است اتفاق افتاده را به کلی Dwyer.

پنج شنبه, مارس 12 | 7:30 A. M.

Det. اریک Gulbrandson: کریس Zocco رفته بود به یک مکان به نام Mousehouse.

پیتر ون سانت: چه Mousehouse?

Det. اریک Gulbrandson: این پنیر گیرد.

این Mousehouse 80 مایل از میلواکی, نزدیکی, Madison, Wisconsin — یک فروشگاه پنیر در یک کشور پر از پنیر مغازه ها.

پیتر ون سانت: چرا او را با ماشین به سمت مدیسون برای خرید پنیر ؟

سارا هیل: این سوال بسیار خوبی است. یک سوال بسیار خوبی است.

mousehouse.jpg
محققان گرفتار یک شکست زمانی که آنها آموخته کریس Zocco در زمان 160 مایل رفت و برگشت روز بعد از کلی دوایر ناپدید شدن برای رفتن به Mousehouse نزدیکی, Madison, Wisconsin. ایسنا

Zocco می گوید او سوار 160 کیلومتر رفت و برگشت برای خرید نیم پوند گوه پنیر برای دوست دختر خود را پدر و مادر است. اما محققان می گویند که او آن را در نهایت به دور از کلی بدن جایی در روستایی ویسکانسین زمین های کشاورزی بین مدیسون و میلواکی.

پیتر ون سانت: در مورد او کشف شد, آیا شما بر این باورند Zocco … در واقع رفت و به Mousehouse برای ایجاد یک بهانه از نوع?

Det. کاترین Spano: من انجام دهد. قطعا همین طور است.

پلیس بر این باورند که پس از آزادسازی کلی بدن Zocco ساخته شده راه خود را به یک مرکز خرید در درایو خود را به Milwaukee. محققان می گویند که او راه می رفت به یک “ورزشی اقتدار” و با استفاده از کارت اعتباری خود را برای خرید یک نام تجاری جدید جفت کفش.

پیتر ون سانت: چرا او خرید جدید کفش ورزشی ؟

سارا هیل: او ممکن است خریداری کرده اند کسانی که کفش به جای آنهایی که او با استفاده از در — در آزادسازی بدن … مثل او ممکن است نگران شده اند که شواهد کردم در آن کفش به طوری که او تا به حال آنهایی که جدید قرار داده است.

سارا هیل: در اینجا لغزش. من نمی دانم شاید اگر او فقط به حال یک لغزش کوچک از قضاوت … اما که ایجاد یک دنباله مقاله را برای او.

که دنباله مقاله تنها یک کارت اعتباری دریافت که به کارآگاه یک قطعه مهم از جدول زمانی.

Det. اریک Gulbrandson: ما می دانیم که از طریق این تحقیقات که او خریداری پنیر در 9:55 p. m. و ما می دانیم که او خریداری کفش در 12:11 p. m. فاصله بین Mousehouse و ورزشی سازمان … است 54 مایل است. و آن را باید 47 دقیقه برای دریافت وجود دارد اما در عین حال ما باید 90 دقیقه حساب نشده است.

دقیقه نود — قطعا زمان کافی کارآگاهان معتقد بودند برای Zocco برای قرار دادن یک نقطه منزوی کردن بزرگراه. اما برای آنها برای پیدا کردن آن نقطه خواهد بود مانند پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه است. و بدون کلی بدن وجود دارد هیچ شواهد فیزیکی از یک جرم به اتهام Zocco با — تنها شرایط و سوء ظن است.

پیتر ون سانت: آیا شما می خواهید به آن را به دادگاه پس از آن ؟

سارا هیل: آن دشوار بود.

پیتر ون سنت: آنچه که از دست رفته ؟

سارا هیل: چه گم شده بود بدن او.

در نهایت کریس Zocco انجام شده در ماه نوامبر 2014 — نه برای قتل, اما برای در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان با کشف اولیه بررسی حکم جستجو.

پیتر ون سانت: چه نتیجه که محاکمه ؟

سارا هیل: او را محکوم و از همه اما یک تعداد.

یک ماه بعد Zocco مجرم اضافی به اتهام مواد مخدر و محکوم شد به کل از 19 سال است.

پیتر ون سانت: پس از شما انجام می شود با کریس Zocco? است که آن را ؟ … یا … پتانسیل بررسی قتل هنوز هم حلق آویز بیش از سر خود را ؟

سارا هیل: آن را هنوز هم وجود دارد.

Det. کاترین Spano: ما هنوز هم می خواست می شود قادر به پیدا کردن آنچه که در واقع اتفاق افتاده است با کلی.

مارس 1, 2015 | اخبار محلی گزارش: اخبار امشب. مقامات فقط شناسایی بقایای 27 ساله کلی Dwyer.

پیتر ون سانت [در میدان ایستاده]: پلیسی که در آن هستیم ؟

Det. کاترین Spano: ما در بن بست جاده های کشور هستند و ما … در حدود 45 کیلومتری غرب میلواکی. … و آن را کاملا بیش از حد رشد در اینجا, اما, این منطقه خاص که در آن کلی دوایر بدن داشت.

کارآگاه: قاتل برداشت “نقطه مناسب” برای خلاص شدن از میلواکی بدن زن

برای یک سال و نیم کلی دوایر پنهان شده بود زیر درختان فقط شش مایل از شلوغ I-94 قبل از او باقی مانده است کشف شد توسط مرد محلی را برای یک پیاده روی.

سارا هیل: او جلب تلالو نور برخورد کردن از چیزی است که سفید رنگ است. … و هنگامی که او طول می کشد نگاه نزدیک او می بیند آنچه به نظر می رسد به یک جمجمه انسان.

شش روز بعد با استفاده از دندان سوابق کسانی که باقی مانده بودند را تایید کرد به طور کلی Dwyer. آنچه نمی تواند تایید شود هر چند بود و چقدر او درگذشت.

سارا هیل: وجود دارد هیچ چیز در آن اسکلت به ما بگویید که چه چیزی باعث مرگ شد.

هیچ شواهد فیزیکی موجود در صحنه یا.

Det. کاترین Spano [در میدان ایستاده]: هیچ پرده حمام. بدون پارچه. هیچ حوله. بدون لباس.

و هیچ سفر کیسه های گلف. اما کارآگاهان می گویند وجود دارد یک سرنخ سمت چپ: موقعیت کلی اسکلت.

Det. کاترین Spano [در میدان ایستاده]:, فوت فتیش, پا شد و بیش تر در این زمینه با یکی از پاهای او را به طور کامل تبدیل … بسیار وحشیانه ای. همان چیزی که با دست چپ آن را از پشت او به عنوان اگر او تا به حال شده است scrunched به نوعی از یک ظرف.

پیتر ون سانت: مانند گلف کیسه سفر.

Det. کاترین Spano: مانند گلف کیسه سفر. دقیقا. دقیقا.

به نظر می رسد که پلیس در حال حاضر شواهد کافی برای آوردن کریس Zocco به دادگاه برای مرگ کلی Dwyer.

سارا هیل: آن است که فقط بیش از حد از یک تصادف است که بدن او پیدا شده است تا حدودی در نزدیکی … که در آن او بود خرید و روز بعد از او می رود از دست رفته.

اما دستیار دادستان منطقه تپه می خواستم بیش از تصادف به ساخت یک مهر و موم شده مورد.

سارا هیل: ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما تا به حال کشف تمام شواهد ما خواهد بود قادر به کشف. … زمانی که شما یک مورد که به توان تا حد زیادی ضمنی آن را کاملا ضروری است که شما انجام دهد.

و با کریس Zocco در حال حاضر در زندان وجود دارد هیچ عجله. آن زمان دو سال دیگر از کار تحقیقی قبل از ایالت ویسکانسین شارژ Zocco در مرگ کلی دوایر — و یک سال و نیم به همراه پرونده به دادگاه است.

به دنبال عدالت برای کلی

تقریبا پنج سال پس از کلی دوایر رفت از دست رفته کریس Zocco می رود در دادگاه برای او مرگ است. اما تعجب آور برای برخی از, آن را برای قتل است.

Det. اریک Gulbrandson: کریس Zocco شد متهم درجه اول بی پروا قتل پنهان کردن جسد و اختناق خفگی.

با رسانه ها محدود پشت دادگاه امنیتی, شیشه, دادستان سارا هیل ارائه خارجه نظریه چگونه آنها باور دارند که کلی درگذشت.

سارا هیل | دستیار دادستان منطقه [بیانیه افتتاحیه]: صبح بخیر خانم ها و آقایان. این مورد در مورد یک زن جوان به نام کلی Dwyer. … شما از شنیدن شواهدی وجود دارد که متهم آقای Zocco … اساسا داشتن رابطه جنسی با کلی دوایر و … او باد تا او را به قتل.

Det. کاترین Spano: من فکر می کنم کریس Zocco لذت می برد گرفتن زنان به آستانه مرگ خود را ارضاء جنسی.

در واقع محققان در مصاحبه های متعددی که زنان گفت که Zocco درگیر در این نوع رفتار به عنوان دور برگشت به عنوان مدرسه بالا است.

سارا هیل: این بود که بی پروا رفتار که زخم کشتن کلی Dwyer. و پس از آن // آقای Zocco تا به حال به انجام کاری درباره آن.

Det. اریک Gulbrandson: کریس … که با استفاده از پرده حمام و کاری ادامه داده اند تا … قرار می دهد و او را به کیسه های گلف و پایین می رود و خود را به پارکینگ.

کریگ Mastantuono: پلیس هیچ مدرکی به این باور است که خانم دوایر خارج شد آپارتمان در یا پرده حمام یا گلف کیسه سفر.

کریس Zocco دفاع وکلای کریگ Mastantuono و ربکا قهوه می گویند دولت با آن همه اشتباه است.

کریگ Mastantuono: کسی را کشتن کلی دوایر اما نبود کریس Zocco.

ربکا قهوه | وکیل مدافع [بیانیه افتتاحیه]: این مورد بیشتر در مورد دولت مایل آقای Zocco به گناه از داشتن شواهد و مدارک برای اثبات آن است.

پیتر ون سانت: وجود هر یک شاهد عینی به این اتهام جرم و جنایت ؟

ربکا قهوه | وکیل مدافع: هیچ شاهد عینی. هیچ.

پیتر ون سانت: با وجود CSI حاضر برخی از قطعی قطعه از DNA?

ربکا قهوهوجود دارد: هیچ شواهد DNA.

Kelly Dwyer
تقریبا پنج سال پس از کلی دوایر رفت از دست رفته کریس Zocco می رود در دادگاه برای مرگ او متهم درجه اول بی پروا قتل پنهان کردن جسد و اختناق خفگی. Facebook

دادستان معتقد است که در حالی که دوربین های امنیتی تصویری به وضوح نشان می دهد کلی راه رفتن به Zocco ساختمان, او هرگز دیده می شود راه رفتن.

کریگ Mastantuono | وکیل مدافع: او به خوبی می تواند در سمت چپ ساختمان در راه است که نبود بررسی شده است.

دفاع معتقد است تصویری از چندین دوربین آنها هرگز تا به حال فرصتی برای بررسی دلیل آن حفظ نمی شد به عنوان شواهد.

کریگ Mastantuono: زمانی که دفاع رفت و به بررسی تمام شواهد تصویری … که تصویری از دست رفته بود.

و آنچه که در مورد از دست رفته سفر کیسه های گلف پلیس اصرار دارد این است که در پشت Zocco دارید ؟

ربکا قهوه: ما نگاه کرد که در آن تصویر است. وجود ندارد و نقره کیسه در تنه خود را. … هیچ تصویری از او … حمل یک کیسه است که می شده اند بسیار زیادی کیسه به جا یک زن است که 5 فوت 7. … هیچ تصویری از آن به دلیل این اتفاق نمی افتد.

پیتر ون سانت: جسد سگ شواهد به نظر می رسد قابل توجه است.

سارا هیل [بیانیه افتتاحیه]: سگ مولی هشدار روی تخت در اتاق خواب استاد و او نیز هشدار در گاراژ.

کریگ Mastantuono: وجود دارد هیچ وجه به منظور بررسی آنچه که افسر می گوید این سگ هشدار داده است. نبود حتی فیلم برداری شده است. و پس از آن به طور کامل وابسته به یک افسر پلیس توصیف آنچه که او معتقد است که او سگ شد, هشدار به.

و دفاع همچنین دارای یک توضیح برای آن که تصویری از Zocco تلفن جایی که کلی به نظر می رسد در پریشانی:

ربکا قهوه [بیانیه افتتاحیه]: دولت در بر داشت تصویری که کلی دوایر و کریس Zocco با هم ساخته شده. … آنها خواستار آن اختناق و یا خفگی. یک عمل جنسی رضایت طرفین چیزی است که آن را به تصویر می کشد.

کریگ Mastantuono: این نوع فیلم به تصویر کشیده شده است در جریان اصلی تصاویر متحرک مانند “50 سایه خاکستری” به عنوان درگیر با رضایت طرفین بزرگسالان است.

پیتر ون سانت: اگر کریس Zocco را بکشند کلی دوایر که بود ؟

کریگ Mastantuono: من نمی دانم. من فکر نمی کنم که ما می دانیم. من فکر می کنم که ما می دانیم که از آن می شده اند و تعدادی از افراد دیگر است.

دفاع می گوید که به دلیل کلی مورخ مردان او ملاقات آنلاین.

پیتر ون سانت: و این پیشنهاد … که شاید … با او ملاقات یکی از این افراد و … که می تواند باعث از بین رفتن?

کریگ Mastantuono: بله.

ربکا قهوه: بله.

کریگ Mastantuono: بله.

برای حمایت از این نظریه دفاع ارائه یک شاهد که می گوید که او را دیدم کلی پس از او گزارش شده است.

کریگ Mastantuono: کسی که معتبر گفت: من او را دیدم که آخر هفته در ماشین فرد دیگری.

سارا هیل: مشاهدات خود را از این فرد بسیار مختصر در چراغ ترمز.

FORTHUNE حسن | شهادت [شهادت]: من مطمئن هستم که از آن او بود. این نگاه دقیقا مانند او.

کریگ Mastantuono: او رفت و به منطقه ایستگاه و گفت: من تو را دیدم که در حال نگاه کرد که در این پوستر که در تلویزیون.

ربکا قهوه: آیا کسی تا به حال دنبال کنید تا با شما در مورد آن اطلاعات ؟

FORTHUNE حسن: نه.

پیتر ون سانت: شما فکر می کنم او فقط اشتباه ؟

سارا هیل: من فکر می کنم او اشتباه است. من فکر نمی کنم او در تلاش است برای گمراه کردن کسی. من فقط واقعا معتقدم که او در اشتباه است.

پس از نه روز از استدلال و شهادت مورد به نظر می رسید به استراحت در یک چیز: کیفیت شواهد:

سارا هیل [بیانیه پایانی]: خانمها و آقایان متهم به کشته شدن کلی Dwyer. هر قطعه از شواهد ضمنی و پشتیبانی از آن است.

کریگ MASTANTUANO | وکیل مدافع [بیانیه پایانی]: با وجود این تراژدی از خانم دوایر مرگ آن را عدالت برای پیدا کردن کریس Zocco گناه بر اساس حدس. این عدالت به او پیدا کردن گناه نیست.

سارا هیل: همه عوامل با اشاره به او است. وجود دارد هیچ فرد دیگری است که می تواند آن را انجام داده اند.

در آن زمان داوران تنها سه و نیم ساعت برای رسیدن به همان نتیجه گیری:

قاضی: ما داوران پیدا کردن متهم کریس Zocco گناه در درجه اول بی پروا قتل به عنوان شارژ در حساب یکی …

سرانجام پس از پنج سال انتظار و تعجب وجود دارد این است که عدالت به صورت کلی Dwyer. همانطور که برای کریس Zocco …

zocco-court.jpg
کریس Zocco است همراهی از دادگاه followng خود حکم گناه. استخر

جویس ریچارد فرای: او در زمانی که او بود که حذف شد.

پیتر ون سانت: چه می بینید ؟

جویس ریچارد فرای: او ویران شد.

پیتر ون سانت: و چه شد کریس,’ جمله ؟

جویس فرای [گریه]: سی و یک سال است.

پیتر ون سانت: این است که در بالای 19 سال ؟

جویس فرای: بله.

سارا هیل: کریس Zocco است کسی که نشان داد که او به شمار خطری برای جامعه … به خصوص به زنان است. … و کسی که مرده است به عنوان یک نتیجه.

دیدار با زنانی که حل کلی دوایر مورد

کسی که پر جنب و جوش و اعتماد زن جوان شروع به پیدا کردن راه خود را در جهان.

Chanell ریستن: او یک فرد دوست داشتنی که … واقعا در مورد مراقبت از مردم و خیلی دوست داشتم که او واقعا پیدا کردن مقدار خطا در هر کسی.

سارا هیل: وجود این حس عمیق از دست دادن از دست دادن خانواده اش … دوستان شما از دست دادن یک نور … چرا که از یک فرد خودخواهی … و این یک فاجعه — فاجعه این است که بهترین کلمه برای آن است.

کریس Zocco خواهد بود واجد شرایط برای انتشار در سال 2065. او را 90 سال است.

Zocco قصد دارد تا درخواست تجدید نظر خود را قتل اعتقاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>