برخی از کالیفرنیا دانش آموزان ملزم به پوشیدن ماسک این سقوط

K-12 دانش آموزان در اورنج کانتی, کالیفرنیا می تواند بازگشت به کلاس درس در این پاییز بدون نیاز به پوشیدن ماسک یا پایبند اجتماعی فاصله مورد نیاز اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش رای دادند و سه شنبه. تصمیم می آید را به عنوان طلایی دولت شاهد افزایش coronavirus موارد و اورنج کانتی نمایش سومین شماره از عفونت در دولت است.

“K-12 کودکان نشان دهنده کمترین خطر همگروهی برای COVID-19. از آنجا که واقعیت اجتماعی فاصله گرفتن از کودکان و کاهش آمار کلاس های درس است که لازم نیست و بنابراین توصیه نمی شود” این هیئت توضیح داد: در یک سند منتشر شده آنلاین. “نیاز کودکان به پوشیدن ماسک در مدرسه نه تنها دشوار اگر نه غیر ممکن است برای پیاده سازی — اما نه بر اساس علم است. آن را حتی ممکن است مضر است و بنابراین توصیه نمی شود.”

کالیفرنیا دیدم 7,346 جدید تایید موارد coronavirus در دوشنبه 2.2 درصد افزایش در یک روز گفته مقامات بهداشتی دولت. کودکان و نوجوانان تا 17 سال را تشکیل می دهند بیش از 8 درصد از دولت این موارد است. نارنجی شهرستان یکی از مناطق در دولت برای تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

این هیئت همچنین با اشاره آکادمی اطفال آمریکا (AAP) در این است که کودکان “بازی بسیار جزئی نقش” در گسترش COVID-19 و معلمان و کارکنان در “معرض خطر بیشتر عفونت از دیگر بزرگسالان است.”

اما اذعان AAP بیانیه آمده است که دانش آموزان بیش از سن 2 و کارکنان با پوشیدن ماسک صورت می تواند “تا حد زیادی کاهش خطر” گسترش coronavirus. در همان بیانیه AAP همچنین گفت: اجتماعی فاصله است “اساسی” به کاهش گسترش خطر است.

برای مدارس ابتدایی به طور خاص AAP توصیه می کند کودکان پوشیدن ماسک صورت میز قرار می گیرد 3 تا 6 فوت از هم جدا و مدارس همگروهی کلاس. این سازمان توصیه می شود که مدارس متوسط و بالا اجرای پوشش صورت که 6 پا اجتماعی فاصله نیست ممکن است میز قرار می گیرد 3 تا 6 فوت از هم جدا و مدارس همگروهی کلاس چرخش معلمان به جای دانش آموزان در سراسر درس و استفاده از فضاهای باز زمانی که ممکن است.

برای کمک به محدود کردن گسترش coronavirus Orange County هیئت مدیره گفت: مدارس “باید” زیر را انجام دهید: انجام منظم متوسط چک به خانه مردم که به نظر می رسد بیمار کاملا تمیز مدرسه ملک هر شب و “تشویق” مکرر شستن دست و استفاده از ضد عفونی کننده دست.

لا مدارس دولتی به برگزاری کلاس های آنلاین این… 00:25

مشارکت در بازگشایی آموزش و پرورش عمومی هیئت گفت: باید داوطلبانه باشد. آنها گفت: تصمیم بر دستورالعمل هستند و نه قوانین یا مقررات است و پدر و مادر “در بهترین موقعیت” برای تصمیم گیری در مورد آموزش و پرورش فرزندان خود.

هیئت مدیره گفت که اورنج کانتی تصمیم به بستن K-12 مدرسه در ماه مارس بود “معقول در آن زمان” با توجه به دستور کار جلسه اما کارشناسان خود گفت: “ادامه shutdown با وجود علم و اطلاعات … شده است یک اشتباه با فاجعه مفاهیم برای کودکان و خانواده های آنها و جامعه است.”

کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس مسئول 1 نفر از هر 5 مورد جدید از coronavirus در جهان است. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور داد در روز دوشنبه بسته شدن محیط داخلی کسب و کار در کشور از جمله رستوران ها و سینما برای محدود کردن گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de