برخی از لاتینی ها در یخ بازداشت احساس به ویژه آسیب پذیر به COVID

به عنوان بخشی از ویژه “همه گیر: Latinos در بحران” رادیو فردا مصاحبه مهاجر بازداشت شدگان که از ترس گسترش سریع coronavirus داخل یخ بازداشتگاه.


رزا Escobar گفت: ناتوانی او در طول برادر او را بستری می شد و از نظر احساسی فلج کننده. “من می خواستم به اجرا. من می خواستم برای اجرا به نجات برادر کوچک من.”

بیش از دو ماه گذشت پس از او برادر کارلوس Escobar Mejía, درگذشت, در سن 57 در حالی که در ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشت و Escobar گفت قلب او همچنان به درد روزانه.

“من عاشق برادر کوچک من مثل من ، این که چگونه من تو را دیدم او بود و او پسر من بود. برای این که اتفاق افتاده آن است که یک بی عدالتی بزرگ,” Escobar گفت: CBS اخبار در طی مصاحبه ای در لس آنجلس خانه.

کارلوس که فرار به ایالات متحده در سال 1980 با خانواده اش در ال سالوادور جنگ داخلی شد اولین مهاجر به مرگ از coronavirus عوارض در حالی که در یخ بازداشت کرده است. بعد در سانتیاگو Baten-Oxlag, 34, یک گواتمالا مهاجر بازداشت شده توسط یخ در گرجستان نیز درگذشت و پس از ابتلا به ویروس. Onoval Perez-Montufa, 51, یک مهاجر مکزیکی که تست مثبت برای coronavirus در یخ بازداشت درگذشت, در فلوریدای جنوبی هفته گذشته در بیمارستان در حالی که در این سازمان را بازداشت کرده است.

screen-shot-2020-07-19-at-12-33-07-pm.png
رزا Escobar نشان می دهد عکس های خانوادگی. ایسنا

از اواخر ماه مارس coronavirus موارد در میان یخ بازداشت شدگان را به طور پیوسته رشد کرده است. بیش از 3500 مهاجر به آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که در این سازمان بازداشت تا کنون. نزدیک به 1000 مهاجران که تست مثبت باقی می ماند بازداشت و تحت انزوا و یا نظارت. حداقل 220 مهاجران نیز آزمایش مثبت پس از یخ تبعید آنها به کشورهای خود. برخی از مهاجران در بیمارستان بستری شده است اما آژانس است و نه علنا گفت که چگونه بسیاری از.

بیش از 880 نفر از کارکنان خصوصی زندان شرکت هایی که اداره مهاجرت بازداشت امکانات باید آزمایش مثبت با توجه به کنگره شهادت در اوایل این ماه توسط مدیران از چهار پیشرو یخ پیمانکاران. حداقل 45 مستقیم یخ کارکنان شاغل در مراکز بازداشت نیز آلوده شده است.

یخ بارها نگهداری آن در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای محافظت از بازداشت شدگان کارکنان و پیمانکاران که نظارت بر بسیاری از آژانس بازداشتگاه. این اشاره به این واقعیت است که خود از بازداشت شدگان جمعیت کاهش یافت بیش از 38,000 در اواسط ماه مارس به کمتر از 23,000 همانطور که از اوایل ماه جولای.

بسیاری از این افت می توان به کوچک پشت اجرای مهاجرت در داخل کشور در طول این همه گیر و کمتر نقل و انتقالات از مقامات مرزی که به سرعت اخراج اکثر مهاجران و پناه جویان تحت بهداشت عمومی بخشنامه. یخ نیز اخراج بیش از 37,000 مهاجران در چهار ماه گذشته به آمریکای لاتین به تنهایی.

این سازمان گفت: از آن منتشر شد بیش از 900 تن از بازداشت شدگان آن تلقی می شود در معرض خطر پس از یک بررسی داخلی به این نتیجه رسیدند که در اوایل ممکن است. پس از آن شده است با توجه به اخبار منتشر شده در “اساس مورد به مورد.” یخ نیز مورد نیاز به انتشار بیش از 500 مهاجران اخیر با توجه به دستور دادگاه.

اما طرفداران بر این باورند که آژانس را منتشر کرده است هر کسی که باید آزاد از بازداشت در طول یک بیماری همه گیر از جمله حدود 3500 پناهندگی متقاضیان است که نشان معتبر ترس از شکنجه یا آزار و اذیت قرار اگر تبعید کردند.

screen-shot-2020-07-19-at-12-29-47-pm.png
میگوئل رودریگز مدینه صحبت می کند به ایسنا در تماس تصویری از یخ بازداشتگاه. ایسنا

میگوئل رودریگز مدینه یک زندانی در بندر ایزابل بازداشتگاه در تگزاس جنوبی گفت: او فرار کرد و به آمریکا پس از مواجهه با آزار و اذیت در دست دولت کوبا است. اما او هرگز انتظار می رود به بازداشت نزدیک به یک سال در خاک آمریکا.

“من در حال فرار از تهدید به زندانی بودن بیش از وجود دارد بنابراین خانواده من را نگران نمی شود. و در حال حاضر من در همان وضعیت در اینجا,” او گفت: CBS در اسپانیایی.

مانند دیگر زندانیان در مصاحبه با CBS اخبار رودریگز مدینه گفت: تنها راه یخ می تواند آنها محافظت از coronavirus است با آزاد کردن آنها.

از نظر قانونی یخ بازداشت یک ماده مدنی طراحی شده برای اطمینان از مهاجران نشان می دهد تا به جلسات دادگاه در حالی که دولت به دنبال اخراج آنها. آژانس اقتدار کامل به انتشار آن زندانیان بر خلاف فدرال و ایالتی و مقامات محلی نگه داشتن مردم جنایی در بازداشت است.

Griselda Melendez 54 ساله دارنده کارت سبز دنیا در مکزیک دارای چندین زمینه شرایط پزشکی است اما باقی مانده در یخ بازداشت در سراسر این بیماری همه گیر.

“من یک فرد که به سرطان است. من می تواند به گرفتن یک بیماری بلافاصله” Melendez گفت: CBS اخبار در طول تماس های ویدئویی از داخل یک بخش خصوصی اداره بازداشتگاه در ینا لوئیزیانا. “من ایمنی بدن, سیستم دفاعی ضعیف هستند.”

screen-shot-2020-07-19-at-12-21-38-pm.png
Griselda Melendez صحبت می کند به ایسنا در تماس تصویری از داخل بازداشتگاه. ایسنا

Melendez همچنین دارای دیابت و فشار خون بالا, کیسه صفرا و التهاب و گفت که او در حال از دست دادن بینایی خود. این شرایط به نظر می رسد او را واجد شرایط برای آزادی تحت مارس سفارش توسط یک قاضی فدرال در کالیفرنیا است. اما یخ را رد کرده است Melendez آزادی مشروط با استناد به یک محکومیت کیفری حمل و نقل مهاجران مستند نشده. او خدمت خود در 5 ماه حبس در زندان فدرال قبل از ورود به یخ بازداشت در ماه فوریه است.

علاوه بر بازداشت پناهندگی پناهجویان اخیر مرزی crossers و مستند نشده مهاجران یخ دارای دارندگان کارت سبز مانند Melendez که در حال حاضر دادگاهی در حالی که آن را به دنبال اخراج آنها. زیر یک سال 1996 کلینتون-عصر قانون, غیر شهروندان مانند Melendez به موضوع اجباری بازداشتگاه های اداره مهاجرت در صورت محکومیت هر یک از مجموعه گستردهای از جرائم که برخی از آنها نه خشونت و طبقه بندی شده به عنوان جنحه تحت قوانین ایالتی.

وزارت دادگستری وکلا استدلال کرده اند در دادگاه که بازداشت شدگان اجباری بازداشت “نمی توانند به صورت اختیاری انتشار” حتی اگر آنها در زمینه مسائل مربوط به سلامت است که محل آنها در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید یا مرگ اگر آنها قرارداد coronavirus.

“به نظر می رسد غیر ممکن است برای کسی که اجباری بازداشت شدگان حتی اگر آنها در یک یا چند زمینه ای شرایط را” لورا Murchie یک وکیل با مرکز قانون فقر جنوب نمایندگی Melendez گفت: CBS News. “این افراد باید خود را در خدمت حکم. در حال حاضر آنها در حال محدود بودن دوباره که مثل یک دوم مجازات است.”

در مصاحبه با CBS اخبار هنری Lucero اجرایی مرتبط مدیر lCE که مسئول نظارت بر مهاجرت دستگیری بازداشت و تبعید دفاع این سازمان شیوه های. او اشاره کرد که یخ در حال حاضر دارای یک سیاست غربالگری جدید زندانیان برای این ویروس ارائه شده گسترش آزمایش در برخی از بازداشتگاه ها و آزمایش قرار گرفته است و بیش از 13000 مهاجران در آن بازداشت تا کنون.

“ما در واقع در بالا رفت CDC راهنمایی واقعا سعی کنید برای کاهش گسترش COVID-19,” Lucero گفت که یخ مشورت با مقامات بهداشت عمومی در هفته. “در ابتدا CDC ارشاد فقط برای تست بازداشت شدگان بودند که یا علامتی است که به طور بالقوه در معرض شناخته شده موارد مثبت. است که پس از تغییر و ما با تغییر آن است.”

خواسته در مورد نگرانی های بیش از مهاجران تست مثبت پس از بازداشت Lucero گفت: برخی از بازداشت شدگان در حال آزمایش قبل از سوار شدن حذف پروازهای به عنوان درخواست شده توسط چندین کشور. او گفت: همه می شود اخراجی باید درجه حرارت خود را چک کنید. اگر دمای 99 درجه و یا بالاتر از آنها مجاز به هیئت مدیره پرواز.

Lucero گفت: افزایش coronavirus موارد در داخل بازداشتگاه را می توان تا حد زیادی نسبت به سنبله در عفونت جدید در میان بازداشت شدگان بودند که قبلا در زندان, زندان یا در بازداشت مقامات مرزی. آمار 3,500 بازداشت شدگان تست مثبت او اضافه می کند نه به طور کامل منعکس کننده وضعیت خود را به آژانس تا به حال به رقابت با. Lucero گفت که در حالی که از زمان بازداشت شدگان جمعیت می ایستد در کمتر از 23,000 حدود 40,000 مهاجران وارد شده یخ حضانت از ماه مارس و تخمین زده می شود که 80,000 مختلف مردم شده اند در آژانس بازداشتگاه پس از یک اضطراری ملی اعلام شد.

“اشتباه نکنید, نگه داشتن مردم امن در بازداشت است و نه چیزی است که ما را به آرامی” Lucero گفت. “و تحت هیچ شرایطی نباید به آمریکا و یا خانواده های کسانی که در بازداشت بود اجازه دهید فکر می کنم هر چیزی متفاوت است.”

برای او بخشی Melendez ترس است سلامت او را همچنان رو به وخامت در طول بیماری همه گیر. او التماس یخ به استطاعت او “فرصت دیگری است.”

“از دست دادن بینایی خود را یک چیز وحشتناک. چه چیز دیگری می توانم بپرسم ؟ آنها به من این فرصت را به از اینجا دریافت کنید بنابراین من می توانم از خودم مراقبت,” او اضافه شده است. “من می خواهم برای ادامه زندگی. من یک نوه و کودکان که به من نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit