برخی از ایالت ها در مواجهه با چالش های قانونی بیش از ممنوعیت سقط

در یک رفت و برگشت قانونی براده در دوشنبه ائتلافی از سقط جنین طرفداران حقوق آورده چالش ها در چهار متحده — Alabama, آیووا, اوهایو و اوکلاهما بیش از احكام به طور موقت ممنوعیت این روش در میان شیوع کروناویروس. تا کنون فدرال و دادگاه حکم داد که آلاباما و اوهایو نمی تواند جلوگیری از سقط جنین در طول همه گیر با توجه به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU).

مقامات دولتی ادعا می کنند که این سفارشات در نظر گرفته شده برای حفظ مقدار مورد نیاز منابع پزشکی اما سقط جنین-حقوق فعالان می گویند به دستور یک “بهانه ای برای حمله به ضروری حساس به زمان روش های پزشکی مانند سقط جنین.”

این سازمان که شامل برنامه ریزی والدین آیتالله سیستانی و مرکز حقوق باروری خواسته دادگاه بخش در سراسر جنوب و غرب به بلوک متحده از توقف سقط جنین خدمات به عنوان بخشی از دستورات را به حالت تعلیق درآورد “غیر ضروری” روش های پزشکی.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

هفته گذشته والدین و مرکز حقوق باروری نیز در زمینه دادخواهی در برابر تگزاس برای آن به طور موقت متوقف بر تمام خدمات سقط جنین “از نظر پزشکی لازم است برای حفظ زندگی یا سلامت” بیمار است. کسانی که در نقض دولت در سفارش به صورت “مجازات تا 1000 $یا 180 روز از زمان زندان.”

“ما نمی توانیم اجازه ضد سقط جنین فعالان دیکته بهداشت عمومی سیاست. جهانی و همه گیر است نه بهانه ای برای حمله به ضروری حساس به زمان روش های پزشکی مانند سقط جنین گفت:” الکسیس مک گیل Johnson, اقدام رئیس جمهور و رئیس اجرایی از والدین فدراسیون آمریکا است. “این سیاسی حواس او را پرت هزینه و زمان با ارزش و منابع است که دولت ما و مقامات فدرال نمی توانیم به هدر. سقط جنین ضروری است و بیمارانی که نیاز به مراقبت نمی توانید صبر کنید. این است آنچه در آن پایین آمده است: دادگاه جنگ فقط تا پزشکان و پرستاران می تواند برای مراقبت از بیماران در طول یک بحران بهداشت عمومی. ضد سقط جنین فعالان رفته بیش از حد است.”

اوهایو دادستان کل Yost دیوید را تکذیب کرد دولت تعلیق از سقط جنین خدمات سیاسی در یک بیانیه مشترک با رادیو فردا.

“ایالت اوهایو مهم علاقه است برای صرفه جویی در زندگی در نور COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی. که تنها دلیل برای بخش بهداشت و درمان را سفارش” Yost گفت. “پس از مشورت با کارشناسان در اوهایو وزارت بهداشت ایالت اوهایو را در این دوره از عمل است که به سرعت در رسیدن به این هدف — می شود آن را یک درخواست اضطراری یک دادگاه در دستور مقدماتی بیشتر به طور خاص کشیده شده یا درمان دیگر.”

به طور کلی وکیل برای, آلاباما, آیووا و اوکلاهما را بلافاصله بازگشت ایمیل درخواست دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im