برخی از سوئدی بیمارستان ها را متوقف کرده اند با استفاده از کلروکين به درمان COVID-19 پس از گزارش از عوارض جانبی شدید

چندین بیمارستان در سوئد گزارش متوقف اداره کلروکين به کروناویروس بیماران پس از گزارش این دارو باعث عوارض جانبی.

با توجه به ملی کاغذ Expressen بیمارستان در Västra Götaland منطقه دیگر ارائه ضد مالاریا دارو با عوارض جانبی گزارش شده عبارتند از گرفتگی عضلات و از دست دادن دید محیطی.

یکی از بیماران مبتلا شد کارل Sydenhag 40 ساله مقیم استکهلم. با توجه به Expressen, Sydenhag تجویز شد دو قرص از کلروکين را روزانه پس از او تشخیص داده شد با COVID-19 مارس 23.

اما به جای او احساس بهتر, دارو تولید عوارض جانبی ناخوشایند. و همچنین گرفتگی عضلات و از دست دادن بینایی Sydenhag تجربه سردرد است که احساس پله به “یک ولتاژ بالا کارخانه,” او گفت: کاغذ.

مگنوس Gisslén استاد و پزشک ارشد در دانشگاه Sahlgrenska عفونت بیمارستان و درمانگاه گفت: گوتنبرگ پست او و دیگران در کلینیک اداره کلروکين “مانند هر کس دیگری.” اما از دو هفته پیش در بیمارستان دانشگاه Sahlgrenska را متوقف کرده است همه استفاده از کلروکين در درمان COVID-19.

“وجود دارد گزارش های مشکوک به عوارض جانبی جدی تر از ما فکر,” او گفت: گوتنبرگ پست در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. “ما نمی توانیم از عوارض جانبی جدی به خصوص از قلب و از آن سخت است-dosed مواد مخدر است. در ضمن ما هیچ شواهد قوی که کلروکين دارای یک اثر در COVID-19.”

وجود دارد هیچ خاص داروهای مورد استفاده برای درمان این رمان coronavirus اما بسیاری از آنها با اشاره به داروهای ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان رقیب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ استفاده از هیدروکسی کلروکین در خصوص این ادعا “بسیار بسیار دلگرم کننده نتایج اولیه” و اعلام روز یکشنبه دولت فدرال تا به حال انبار 29 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید استفاده از داروهای ضد مالاریا در ماه گذشته.

tablets containing chloroquine and Plaqueril
کادر پزشکی نشان می دهد که در فوریه 26, 2020 در IHU Mediterranee عفونت موسسه در مارسی بسته های اطلاعاتی از یک Nivaquine قرص های حاوی کلروکين و Plaqueril قرص های حاوی هیدروکسی کلروکین. پزشکان در برخی از سوئدی بیمارستان ها را متوقف کرده اند تجویز ضد مالاریا برای درمان COVID-19 پس از گزارش از عوارض جانبی.
جرارد JULIEN/خبرگزاری فرانسه/گتی

این به رغم این واقعیت است که مواد مخدر را به دست آورد مخلوط نتایج در مطالعات علمی است. یک مطالعه نشان می دهد آن را فراهم می کند هیچ سود اضافی به بیماران که در حال حاضر دریافت مراقبت و تحت درمان با داروهای ضد ویروسی.

یکی دیگر از محققان در فرانسه است که به طور گسترده ای ذکر شده توسط کسانی که در حمایت از استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین در بر داشت مواد مخدر به طور چشمگیری کاهش بار ویروسی در COVID-19 بيمار. آن را مورد انتقاد قرار گرفته برای آن طراحی ضعیف فایننشال تایمز گزارش.

مقاله منتشر شده در هفته گذشته رفت و حتی بیشتر دعوا ادعای خود و پیدا کردن شواهدی از ضد ویروس clearence یا بالینی از مزایای استفاده از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین برای درمان COVID-19.

صحبت کردن در CBS’ چهره ملت, Dr. Anthony Fauci گفت: “این اطلاعات واقعا فقط در بهترین پیشنهادی” وقتی که می آید به نفع با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19.

“شده اند وجود دارد موارد که نشان می دهد ممکن است وجود داشته باشد یک اثر و دیگران وجود دارد را نشان می دهد هیچ اثر. بنابراین من فکر می کنم از نظر علم من فکر نمی کنم ما می تواند قطعی می گویند کار می کند.”

زیر infographic از ana ortega نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده به عنوان از آوریل 6 سال 2020 در 3:00 صبح

Coronavirus COVID-19 United States Statista
گسترش COVID-19 در ایالات متحده
Ana ortega

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im