برخی از تگزاس سینما بازگشایی

برخی از تگزاس کسب و کار از جمله رستوران ها, مراکز و سینما شروع به بازگشایی جمعه در پاسخ به فرماندار گرگ ابوت تصمیم به اجازه دولت stay-در-خانه سفارش پایان می رسد. عمده تئاتر زنجیر باقی مانده اند اما برخی کوچکتر تئاتر را انتخاب کرده اند برای بازگشایی — با افزایش تدابیر امنیتی در محل.

EVO, سرگرمی, مدیر عامل Mitchell رابرتز گفت: تنوع است که آن را برنامه ای برای بازگشایی دو از آن تئاتر با “امنیت فرودگاه-style check-in” در روز دوشنبه. او گفت: شرکت “تمرکز بر درآمد است که اعتماد مشتری است.”

باز EVO تئاتر خواهد اجازه می دهد تا مهمانان را وارد کنید از طریق محاصره منطقه و خواسته خواهد شد که اگر کسی در خانواده خود تا به حال علائم آنفلوانزا در دو هفته گذشته رابرتز گفت: تنوع. مهمانان نیز خواهد بود موضوع را به یک درجه حرارت مادون قرمز غربالگری و هر کسی با دمای بیش از 100.4 درجه روشن خواهد شد دور.

تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط ابوت در آوریل 28, کسب و کار را تشویق به پیروی از “حداقل استاندارد بهداشتی پروتکل” توصیه شده توسط تگزاس در بخش بهداشت و درمان از جمله اجتماعی فاصله.

“افراد را تشویق به پوشیدن مناسب چهره پوشانده اند اما هیچ صلاحیت می تواند اعمال مدنی یا کیفری مجازات عدم پوشیدن چهره و پوشش” منظور می خواند.

تگزاس تئاتر مجاز به “عمل تا 25 درصد از کل ذکر شده حضور هر فردی تئاتر برای هر غربالگری” با توجه به ابوت سفارش. اگر دولت می بیند دو هفته از داده ها بدون هیچ گونه COVID-19 شعلهور شدن, کسب و کار اجازه خواهد داشت برای افزایش این ظرفیت به 50 درصد است.

اطلاعات جدید از Austin شرکت تحقیقات پایه و ارتباطات نشان می دهد که در حالی که مردم ممکن است بازگشت به فروشگاه های مشابه ممکن است درست از سینما CBS Austin گزارش. با توجه به پایه 15 درصد از Austin ساکنان گفت: آنها قصد دارند بلافاصله پس از بازگشت به خرید مستقل در فروشگاه های خرده فروشی و 87% گفت: آنها بازگشت در ماه. اما تنها 10 درصد گفتند که بلافاصله پس از بازگشت به سینما و مراکز و بیش از 60 درصد از Austinites گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای بازگشت در ماه.

Santikos, سرگرمی, سینما زنجیره ای مستقر در سان Antonio, شده بازگشایی شد و طی آن نه مکان در 25% ظرفیت انواع گزارش است.

“ما نمی گرفتن این مسئولیت به آرامی” مدیر عامل این شرکت گفت: در یک پیام ارسال شده به وب سایت خود را. “ما شده اند و مجدانه در پروتکل های ایمنی را که Santikos یک مدل نه فقط برای تئاتر اما برای همه کسب و کار در چگونه برای باز کردن مسئولانه است.”

مانند EVO Santikos گفت: همچنین از همه مشتریان اگر آنها — و یا هر کسی که آنها را در تماس نزدیک با — تجربه کرده است و هر COVID-19 علائم در گذشته 14 روز. “اگر شما اجازه داده نخواهد شد در تئاتر و ما برای بازپرداخت به شما بلیط خود را” با توجه به دستورالعمل جدید.

هر دو شرکت در حال ارائه تخفیف 5 دلار بلیط در بازگشایی دوره فاصله صندلی و پیکربندی مجدد خود امتیازات برای کاهش تماس فرد به فرد. “ما با اعتماد به نفس این روش های روزانه ارائه خواهد شد امن و لذت بخش محیط زیست است که اجازه خواهد داد که جامعه ما برای فرار از این واقعیت وحشتناک بوده ایم زندگی” گفت: Santikos’ مدیر عامل شرکت.

به عنوان تگزاس شل شدن آن مقررات دولت 1,725 افراد در بیمارستان به دلیل COVID-19 و 30,522 موارد گزارش با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است. از 847 مرگ و میر گزارش شده در سطح ایالت به عنوان از شنبه, 51 بودند در Austin در شهرستان تراویس و 48 در سن آنتونیو در Bexar County است.

داده ها نشان می دهد دولت در حال انجام است کمتر از نیمی از آن ایده آل طرح تست از 40 ، 000 نفر در روز با وجود داشتن بیش از 250 تست سایت در سراسر کشور. Dallas County قاضی رس جنکینز گفت: CBS News’ Omar Villafranca که منطقه خود را نیازهای “حدود چهار برابر مقدار تست” را به عنوان آنها در حال حاضر قبل از بازگشت به کسب و کار.

“تگزاس — این دعوا هر روز به بود یا مرده گذشته یا آینده به گذشته بر میزان, تست” جنکینز گفت. “برای باز کردن شما نیاز به دیدن [تعداد موارد] برو پایین برای دو هفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de