حساب توییتر برای آفریقای جنوبی در بخش بهداشت و درمان دوباره منتشر طنز مشاوره در مورد coronavirus این هفته—با یک هشدار در مورد خبر جعلی.

در تایید مشخصات—@HealthZA—صرف این صبح دوباره به tweeting به روز رسانی در مورد شیوع جهانی که در ارسال به شبکه های اجتماعی توسط خود بیمه درمانی (NHI) حساب. این به روز رسانی شامل یک درخواست تجدید نظر توسط وزیر بهداشت دکتر Zweli Mkhize که خبر جعلی مورد نیاز “باید با آن برخورد شود.”

اما دفن شده در زیر اخیر موج پست بود کنجکاو رسانهها نشان می دهد وزیر را در خود گروه نیز می تواند برای هل دادن اطلاعات غلط.

این پست در پرسش از یک حساب توییتر با رسیدگی @godblesstoto—یک شوخی بود بر اساس مشروع به روز رسانی از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

که صدای جیر جیر آپلود شده در مارس 2, مشترک راهنمایی در مورد چگونه مردم باید و نباید واکنش نشان می دهند به COVID-19 که بیش از آلوده 93,000 مردم در سطح جهان است. تقلید مسخره امیز مشاوره بازتوییت شده توسط وزارت بهداشت و درمان بود و نه مفید.

شوخی پست توسط @godblesstoto بود که هنوز هم آنلاین در زمان نوشتن, خواندن: “فراموش – آگاه باشید که بسیاری از متفاوت اندازه مردم را از #coronavirus. نمی – استفاده از عبارت ‘آیا شما بدن-کیسه آماده است؟’ زیرا این به معنی خاص بدن اشکال نیست ” به اندازه کافی خوب.”

این پست حاوی طنز مشاوره پس از جذب صدها و ده ها تن از دیدگاه, با برخی از کاربران چپ حیرت زده کرد که آن را به حال شده است به اشتراک گذاشته شده توسط آژانس. فرد مسئول برای شوخی بعدها به اشتراک گذاشته تصویر از رسانهها در کنار عنوان: “صبر چه.”

در پاسخ به یک کاربر توییتر گفت: “هر دو آنها می دانند که این یک شوخی است و می توانید هک گفتگوی بورسی یا نمی دانند که این یک شوخی و آن را تایید صادقانه. من مطمئن هستم که شوخ است.” فرد دیگری نوشته است: “منظور من … که نیاز به فریم و یا چیزی. شما بدیهی است که تکمیل توییتر.”

به طور مستقیم تحت تاسف پاسخ به SA وزارت بهداشت قبلا به اشتراک گذاشته یک هشدار از موسسه ملی بیماری های مسری (NICD) در مورد اطلاعات غلط.

“ما احتیاط در مقابل های جعلی اخبار صدا توجه داشته باشید که گردش شده است در رسانه های اجتماعی به خصوص واتساپ با این ادعا که این کشور اولین مورد از coronavirus شناسایی شد روز دوشنبه” آن را بخوانید. “ما تایید می کنند که هیچ مورد تایید شده… در آفریقای جنوبی است.”

با توجه به NHI خود پست وزیر Mkhize امروز گفت که 120 نفر در آفریقای جنوبی تا به حال تست شده برای COVID-19 تا کنون, اما این روش به بازگشت بدون نتایج مثبت است.

او گفت که دو آفریقای جنوبی که تست مثبت برای رمان coronavirus در ژاپن در حال بهبود و مقامات به “برطرف کردن خبر جعلی زمانی که آنها می آیند در سراسر آن را در رسانه های اجتماعی.”

سلب مسئولیت در وزارت بهداشت توییتر مشخصات دولت است که رسانهها “نیست تایید شده توسط این گروه است.” از آن شده است تماس, نظر توسط نیوزویک.

آخرین بهداشت و ایمنی اطلاعات در مورد COVID-19 شیوع آنلاین در دسترس است از طریق مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و سازمان بهداشت جهانی (WHO).

Commuters wearing facemasks
مسافران پوشیدن facemasks نگرانی از گسترش COVID-19 رمان coronavirus خروج یک ایستگاه مترو در بانکوک در تاریخ 4 مارس سال 2020 است.
MLADEN آنتونوف/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de