• آفریقای جنوبی در مقابل انگلستان برای اولین بار ODI: رتبه بندی کامل

به روز رسانی خودکار

بیش از 3: ENG 19/0 (Roy 18* Bairstow 1* )

Roy نشان می دهد که او recalibrated به سرعت در رانندگی Hendricks برای چهار توپ سوت گذشته کاسه دست راست خود را در followthrough از لحاظ فنی یک فرصت اما چپ-armer سر پایین بود. بعدی توپ رانده شده از طریق طولانی کردن برای چهار و او کیسه هتریک توسط پله به پا به سر و صدا آن را از طریق فوق العاده برای, چهار, قطعی لمس آقا ویویان وجود دارد.

بیش از 2: ENG 6/0 (Roy 5* Bairstow 1* )

Lungi Ngidi که زده شده با همسترینگ آسیب طول می کشد دیگر توپ جدید. او بیش از حد, و سوغات از ظهر و روی دو مشت کردن پشت پا از طریق پوشش می کشد و سپس از طریق fielder گسترده ای در اواسط روز که باید متوقف شود اما شیرجه بیش از آن برای یک واحد. Roy را طوقه که برای چهار اما گزاف گویی است شل و توپ گرفتن به خفاش مقدار بعد از ضربه در حال پیش بینی است.

Bairstow حرکت کردن علامت با یک پا نگاه برای یک غلغلک آن خوب است. Ngidi طبعا که در حال اجرا در نه کمرویی. این یک فاسد treacly زمین برای یک ODI. ضربه در حال رفتن به باید به سرعت مجددا زمان خود را طرد غریزه به جامه را seamers. خوب برای تهیه یک کاسه دوستانه, زمین, بیش از حد, اما این است که نه. یک باب Cunis از یک سطح.

بیش از 1: ENG 1/0 (Roy 1* Bairstow 0* )

بeuran Hendricks چپ و بازو seamer با یک آزمون پنج-برای اولین اما فاقد یک inswinger باز می شود به روی. در بازگشت از ظهر او آغاز می شود با یک زن و شوهر از توپ های سنگین که در زمین است که روی به صبر و برای دفاع از. او در دفاع به دلیل خط بیش از حد تنگ او را به ضربه تا زمانی که او سنج سرعت از این آهسته پیچ. چهار نقطه توپ به صورت یک الگوی آشنا تا Roy با استفاده از پاهای خود را برای پیشبرد و شلاق زدن یک به گسترده اواسط روز که خجالتی در کنده و نتواند هر چند روی بود به راحتی در خانه.

بازیکنان و دانش آموزان خط برای سرودهای

سuinton به نظر می رسد در آستانه از اشک.

نیک هولت در انگلستان تفکر پشت این انتخاب

یکdil رشید و معین علی بودند عمده تخته جام جهانی برد طرف اما به احتمال زیاد استراحت در روز سه شنبه با مت پارکینسون 23 ساله پا عنکبوتی که تار میتند با توجه به اولین جای. پارکینسون صرف زمستان یک مسافر نادیده گرفته شده برای تست کریکت هنگامی که انگلستان متوجه شدم او خیلی سبز با یک توپ قرمز در دست است. اما سفید توپ کریکت خود را فرمت و انگلستان محتوا به اجازه Moeen و رشید بقیه برای Twenty20 سری با این گزینه از آوردن آنها اگر آفریقای جنوبی به سرب در 50-بیش از بازی.

تام Banton نیز با توجه به ODI کلاه در روز سه شنبه و جو Denly است را به محل نهایی در بالا هفت جلوتر از Dawid مالان. Denly ساخته شده 85 در کاملا بی اهمیت گرم کردن بازی در پارل در حالی که مالان بود برای دو توپ اردک.

تیم


اعتبار:
آسمان ورزش

South بود آفریقا De Kock (سروان & wk) R Hendricks, Bavuma, smuts زندانی شد Van der Dussen Miller, Phehlukwayo, B, Hendricks, Sipamla, شمسی, Ngidi.

انگلستان روی Bairstow (هفته), ریشه, مورگان (سروان), Denly, Banton S کوران T کوران اردن Woakes پارکینسون.

جدید کلاه

JJ smuts زندانی شد و Lutho Sipamla خود را آغاز بکار برای Saffers تام Banton و مت پارکینسون برای انگلستان است.

“احتمالا ما را انتخاب کرده اند به کاسه اگر ما مجبور می گوید:” Eoin مورگان. “شرایط باید بماند همان طریق روز. این یک فرصت عالی برای بیرون رفتن و قرار دادن در یک عملکرد خوب است.”

انگلستان را در جام جهانی پیراهن اما اقدام برای دو سال آینده در نیروی دریایی شلوار به جای تطبیق آسمان آبی از مسابقات است.

کریس Woakes برنده 100 خود را کلاه برای انگلستان است.

آفریقای جنوبی برنده شیر یا خط

یکnd قرار داده اند انگلستان در. Quinton de Kock ثابت خود را بلافاصله بهتر از بی فایده پرتاب کننده Faf که از دست رفته هشت در یک ردیف.

خوب صبح

تیاو قهرمان جهان در اولین بازی ODI از آنجا که روز طلایی در خداوند است و من می خواهم به ارائه یک ویژه فریاد به دوست ما Alistair Tweedale, یکی از این وبلاگ ها که در غرفه در نولندس امروز در مسیر به یک حرفه ای جدید است. موفق باشید و موفق باشید علی.

نولندس به دنبال مطلق تصویر

Gorgeous روز در کیپ تاون است. فقط بیش از 45 دقیقه تا اولین توپ.

تصویر pefect

اعتبار: گتی ایماژ

پیش بازی

Eoin مورگان باقی مانده غیر صریح در مورد چگونه او را کاپیتان انگلستان است اما خوش بینانه در مورد نظارت دو بعدی T20 جام جهانی مبارزات و نکرد در ادامه به دفاع از خود 50-بیش تاج در سال 2023.

مورگان در زمان برخی از زمان برای تامل آینده خود را در هفته پیشرو در انگلستان به یک پیروزی تاریخی پس پیروزی خود را بیش از نیوزیلند در فینال در خداوند ژوئیه گذشته.

او در راس خود Twenty20 سری برنده بیش از نیوزیلند در پایان سال گذشته زمانی که ایرلندی نشان داد او می خواهم برای ادامه در موقعیت خود در این سال T20 جام جهانی در استرالیا.

پیش از این یک روز بین المللی سری در مقابل آفریقای جنوبی که نشانه شروع چرخه نسبت به آینده 50-بیش از جام جهانی, مورگان معتقد است که او می تواند در محل برای 2021 T20 جام جهانی در هند و احتمالا فراتر از آن.

“من بعد از دو T20 جام جهانی و من احساس خوبی به اندازه کافی فضا حق در اینجا و در حال حاضر قادر به می گویند من به این امید به اینجا برای هر دو آنها را” او گفت: در آستانه اولین ODI در شهر کیپ تاون در روز سه شنبه.

“اما همه چیز تغییر زمانی که شما تصمیم به ماندن یا ادامه اکثریت از آن زمان که تصمیم گرفته شده است از دست شما.

“برای من این یک موضوع با تمرکز بر این سال T20 جام جهانی انجام بهترین ما می توانیم خودمان را در یک موقعیت به سعی کنید به آن را برد و سپس فراتر از آن به عنوان به خوبی.”

مورگان خواهد بود 36 توسط این زمان انگلستان, سفر به هند برای دفاع از خود تاج در سه سال زمان اما Dubliner صعودی است در مورد او چگونه انجام شده در سال های اخیر و همچنین چگونه او بالغ شده است به عنوان کاپیتان.

آمار تایید این. پس از شروع 2015, مورگان به طور متوسط 43.6 با هفت از 13 ODI قرن آینده در آن زمان.

“بیش از چهار سال گذشته من شده اند در بهترین شکل زندگی من,” او گفت:. “سطح تجربه من در حال حاضر به من اجازه داد به رشد اعتماد به نفس به عنوان یک رهبر و به من اجازه داد تا به بهترین نسخه از خودم.

“و قطعا تصمیم گیری در اواخر تابستان گذشته همه چیز روشن تر شد و بیشتر مشهود است که من تا به حال زمان به فکر می کنم به نظاره نشست و منعکس کننده.

“قطعا در آینده از نیوزیلند از پنج T20 بین المللی راه که بازی کردم و احساس جسمی من احساس واقعا خوب است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de