• آفریقای جنوبی در مقابل انگلستان: اول ODI کامل بیاد

به روز رسانی خودکار

بیش از 12: SA 113/3 (میلر 1* smuts زندانی شد 0*)

Superb از رشید. او واقعا انگلستان matchwinner با توپ سفید.

جدا

بavuma c Moeen b رشید 43 دو نفر از دوستان خود را دریافت کنید ، رشید تغذیه Bavuma قدرت اما هل می دهد آن را گسترده تر نسبت به لنت ها و رودخانه بالا لبه های خود را رفت و برگشت به کوتاه خوب ، FOW 113/3

کاهش شانس

Denly قطره سخت کشویی شانس در عمیق midwicket داده شده توسط Bavuma جارو رشید.

بیش از 11: SA 111/2 (Bavuma 42* میلر 0*)

تیاو با طلایی با استفاده از بازوی توانمند خود را در کریکت مغز به جابجا VDD با عجله او را به یک شتابزده سکته مغزی.

جدا!!

Van der Dussen c Bairstow b استوکس 31 تکه pull به میدان پا. استوکس او را دیدم پنبه حلاجی شده خود را به چین و دعوت او را به جلو و به باد اما جمع او را با یک هدف در خود midriff. FOW 111/2

بیش از 10: SA 105/1 (Bavuma 37* ون der Dussen 30*)

England را تلف تجدید نظر گزش آنها در پشت هنگامی که رشید تله Van der Dussen در جلو و داوری بدون توضیح حرکت سر خود را. VDD سپس رمپ پا-استراحت به مدت چهار. توپ بعدی او نتواند یک بازی شیر یا خط کامل داده می شود و به سخره گرفتند و برای بررسی آن. ظاهرا اگر آن را گزاف گویی آنها قیاس مسیر به جای چه اتفاقی می افتد اگر آن را سخت تن به تن. من برداشت ‘مضحک’. عذر خواهی.

نه

ثانیهجریان عجیب و غریب است. آن hist او را در کامل است. آنها را به فرض آن می رود ، کاملا مضحک کردند.


اعتبار:
آسمان ورزش


اعتبار:
آسمان ورزش

SA نقد و بررسی

VDD lbw b رشید دوخته و توسط یک بازی شیر یا خط. نگاه مرده است.

بیش از 9: SA 97/1 (Bavuma 36* ون der Dussen 25*)

Curran طول می کشد سرعت خاموش و کاسه یکی از پشت دست خود را و ون der Dussen قلقلک آن را خوب برای چهار. آنها خرگوش دو تا آستین در, اما در استوکس بازو در midwicket حل و فصل برای یک. Bavuma می خواند و دیگری آرام و قطره را به زانو خود را به سطح شیب دار آن بیش از Buttler برای چهار. او می شکند به وسیعترین از grins.

بیش از 8: SA 84/1 (Bavuma 31* ون der Dussen 18*)

Enter عادل در گذشته است. و ترمز می شود. VDD بررسی درایو به اواسط روز برای یک Bavuma نوردد برای یکی و VDD زده خود googly با توپ سرفصل و scampers پا-خداحافظ به کوتاه خوب ، Bavuma دور رفت و برگشت به Moeen در کوتاه مدت خوب پا به پایان می رسد و بیش با در نظر گرفتن Denly بازو در midwicket با دیگری رفت و برگشت تنوع. که ‘full-blooded” یکی می گوید دیوید لوید.

بیش از 7: SA 77/1 (Bavuma 27* ون der Dussen 16*)

Wood بازده Rassie آثار تنها به midwicket, Bavuma با استفاده از عدم وجود خود را از اینچ به جلو و یک ظهر توپ برای چهار و آنها همچنان به فشار دونده به خطا. چوب screechingly سریع در 92 mph اما زمین است که مرده به عنوان کلام.

بیش از 6: SA 68/1 (Bavuma 20* ون der Dussen 14*)

Farewell کریس چوب در حال حاضر. Chris Jordan, انگلستان بهترین T20 سریع کاسه ساز به نام نمی Jofra می آید و در اتحاد نمایشگاه زمینه را برای جویدن Denly گوش کردن به عنوان Kentish مرد/مرد کنت اجازه می دهد تا یک کشش از طریق پاهای خود را به مدت چهار. اردن متقاعد مورگان به نقد و بررسی یک پا قبل از فریاد که ضربه وسط VDD را بت. دو وجود دارد صداهای اما برای اولین بار بود که خفاش به پد ندارد و توپ به پد حدود شش اینچ است. VDD سپس hoovers طول خوب توپ بیش از عمیق عقب مربع برای شش معین تبدیل یک به دو در اواسط بازی با یکی دیگر از misfield و مورگان باید برای به دست آوردن آنها را به روی هم انباشتن و به آنها استعاری و پا زدن تا tuchas به دلیل این بوده است بسیار ناراحت کننده است. فقیر بولینگ, فقیر, فیلدینگ, فقیر, بررسی.

ENG نقد و بررسی

Van der Dussen lbw b Jordan نه

بیش از 5: SA 54/1 (Bavuma 19* ون der Dussen 1*)

Moeen باعث می شود دستیابی به موفقیت و روابط VDD با دو نقطه توپ تا زمانی که فشار تنها به اواسط روز. Bavuma رفتار ما به سوپر مارکت رفت و برگشت از مغازه ها و انتخاب یکی از بین بردن سخت مسطح و مربع به جای دست و پا زدن دامان معکوس یا تقلا برای چهار.

جدا!!

De Kock b Denly b Moeen 31 او خود را پاک پای جلو به یاهو در سراسر خط یافت اما بیشتر فاصله عمودی نسبت به افقی و ارسال steepling تقلا به midwicket. FOW 48/1

بیش از 4: SA 48/0 (Bavuma 14* De Kock 31*)

Wood آغاز می شود با یک مهیب کامل بازی شیر یا خط که تضعیف بين تسمه و موز و او لبه های آن را برای چهار, مصرف شتابزده و لازم گریزان عمل است. چوب هشدار داد و De Kock باید یک ضربه آزاد. بعدی کامل بازی شیر یا خط که همچنین به نظر می رسد به خزش بالا دور کمر-ارتفاع. De Kock می کشد آن را برای شش. اما این میدان پا داوری می گوید آن را بیش از حد بالا و از این رو نیازی به کشیدن چوب از حمله.چوب چرخ اما هیچ کنترل در اینجا – De Kock کافهای تنها به legside و Bavuma تاب دو طریق midwicket. چوب و زور زدن برای نیویورکر به جای فرستد ظهر و Bavuma شلاق آن را بیش از midwicket برای دو قبل از اتمام بهنگام کشیدن درایو به گاو گوشه چهار.

دریافت رشید ،

بیش از 3: SA 28/0 (Bavuma 6* De Kock 20*)

De Kock آثار دو طریق midwicket و دیگری تنها به میدان پا. Bavuma بالا لبه های یک رفت و برگشت امن بیش از, دایره, در, powerplay شاتل دو طریق پوشش و sprints دو byes زمانی که او نوردد اما نتواند توپ به طور کامل.

در دوست داشتن حافظه از ما دوست و همکار سابق Steve James’ دختر Bethan

بیش از 2: SA 19/0 (Bavuma 2* De Kock 17*)

Tom کوران سهام جدید توپ وظایف. آهسته شروع این توسط SA – De Kock کرم یک درایو اما اواسط قطع کردن واحد. این یک مرده زمین هیچ گزاف گویی چسبنده و خسته کننده برای ضربه. De Kock پنجه یک درایو به اواسط و سپس تصمیم می گیرد به اندازه کافی به اندازه کافی پیشرفت و چیپس یک lofted رانندگی با یک پا بیش از جهش اردن در اواسط بر روی لبه دایره. کوران پاسخ با دو طول توپ; برای اولین بار است flayed بیش اواسط کردن برای چهار دوم به قتل بیش اضافی برای شش. چهار خاموش هشت توپ, 15 کردن چهار بعدی. من باید نگه دارید من آهسته شروع’ دیدگاه برای خودم در آینده است.

بیش از 1: SA 4/0 (Bavuma 2* De Kock 2*)

Tدر اینجا سفت نسیم در بوفالو پارک که در آن معین است باز بولینگ برای انگلستان است. هر دو افتتاحیه با استفاده از رانش به نوبه خود یک جفت از تک هر یک به legside. Moeen آویزان یکی خارج Bavuma را از بیخ و در پایان بیش از یک انتظار می رود آن را به شلاق بیش از کاسه سر اما Bavuma زیر لبه های صلیب خود را بت یاهو می دهد و Moeen یک نقطه دوم توپ.

دگروال ساندرز در خانه

With خود راز.

KFC T20

اعتبار:
دن Mullan/گتی ایماژ

Tدر اینجا هیچ کسب و کار مانند نشان می دهد کسب و کار.

برای کسانی از شما در سیاه و سفید

England Jason روی جس Buttler (هفته), Jonny Bairstow, Eoin مورگان بن استوکس جو Denly معین علی, تام کوران عادل رشید Mark Wood Chris Jordan.

آفریقای جنوبی Quinton de Kock (سروان, wk), Temba Bavuma, Rassie van der Dussen جان-جان smuts زندانی شد, دیوید میلر, Dwaine Pretorius, Andile Phehlukwayo, Beuran Hendricks, Dale Steyn, Tabraiz شمسی, Lungi Ngidi.

کامل تیم ها


اعتبار:
آسمان ورزش

اخبار از بازی شیر یا خط

England برنده شدن در این بازی شیر یا خط و به کاسه اول. Buttler چوب و استوکس در سمت. در اینجا کاپیتان Eoin مورگان:

حلقه به نظر می رسد واقعا خوب وجود دارد یک بیت از یک زوزه باد از چپ به راست. ما باید به مدیریت ابعاد زمین و باد به عنوان بازی می رود.

Steyn برای آفریقای جنوبی است. برخی از کلمات از Quinton De Kock:

من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک سطح خوب. این می تواند یک کمی آهسته. اجرا می شود در هیئت مدیره است که همیشه کلید بنابراین من نمی ذهن پنبه حلاجی شده ،

خوب بعد از ظهر

یکnd خوش آمدید به پوشش تنها در انگلستان 19 T20i در دو سال همه اما پنج نفر از آنها را بازی در خارج از کشور. زمین در شرق لندن باید خوب tune-up برای پاییز را T20 جام جهانی و در اینجا علامت گذاری به عنوان چوب در او امید و ترس برای او چهار-بیش از بازی و چگونه او قصد دارد با الهام از Dale Steyn است که به نوزاد!, بازگشت

“من از طرفداران بزرگ. “به عنوان یک پرتاب کننده سریع او مشابه skiddy نوع مسیر به من کسی است که من تحسین برای بسیاری از سال, کسی که طول می کشد بسیاری از درها و پخش با تعداد زیادی از شور و شوق.

“شما می توانید ببینید که چقدر او لذت می برد بازی برای آفریقای جنوبی وجود دارد شباهت بین من و او. اما او یک رکورد باور نکردنی است که من دوست دارم که.

“من در واقع هرگز یک بازی که در آن من شده است بازی و اون بازی شده بنابراین من به دنبال به جلو به تماشای او کاسه و چگونه او می رود و در مورد همه چیز.

“چیزهای کوچک مانند تماشای چگونه او آماده و همچنین من فکر می کنم که خواهد بود بسیار خوب برای تماشای بیتی سریع کاسه حسادت وجود دارد بنابراین از آن خواهد شد به خوبی به تماشای او در مورد کار خود را.”

چوب در کنار همکار جام جهانی برندگان بن استوکس و جس Buttler بودند و استراحت برای کشیده شده یک روز بین المللی سری در برابر Proteas اما بازگشت برای سه T20s که نتیجه این تور است.

چوب تنها پنج حضور بین المللی در این فرمت با حداکثر سرعت دویدن اما تغییر در تاکید به سمت T20s به دلیل جام جهانی امسال در استرالیا آغاز می شود که در ماه اکتبر به معنی 30 ساله آماده است برای بسیاری از.

او اصرار دارد این طرح که در زمان انگلستان به تاریخی 50-بیش از پیروزی در تابستان گذشته کپی خواهد شد به عنوان آنها در تلاش برای تبدیل شدن به طرف اول به نگه داشتن هر دو محدود اور جام جهانی در همان زمان.

وود گفت: “این یک نقطه شروع از جایی که ما رو از جام جهانی چرخه و ما در حال حاضر به Twenty20 مسائل اما من فکر می کنم از آن خواهد شد یک روند مشابه به آنچه که ما تا به حال قبل از اینکه به صورت 50-بیش از جام جهانی است.”

این که آیا در سال گذشته موفقیت خود را افزایش اشتها برای افتخارات بیشتر و چوب و افزود: “قطعا.

“من فکر می کنم شما را به پیروزی در هر بازی برای انگلستان و در یک رقابت بزرگ مانند که وجود دارد مقدار زیادی از خوب Twenty20 طرف در جهان و پس از برنده شدن 50-بیش از یکی وجود دارد هنوز هم یک هدف در پشت ما.

“مردم می خواهند به ضرب و شتم ما. من فکر می کنم هیچ تفاوتی در Twenty20.

“اما من فکر می کنم ما می تواند ضرب و شتم هر کسی ما فقط به شدت و سطح است که می تواند مطابقت با آفریقای جنوبی تیم که بدون شک کلاس هستند. بنابراین ما باید برای بالا بردن بازی ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im