• آفریقای جنوبی در مقابل انگلستان برای اولین بار ODI: رتبه بندی زنده
  • بازی شیر یا خط به تاخیر افتاد تا ساعت 12.15 به علت بارش باران با بازی (به ترتیب در ساعت 12.45
  • مسابقه خواهد بود 45 اور یک طرف
  • انگلستان از دست داد اولین مسابقه در سه بازی از سری بازی های با هفت ویکت
  • Michael Vaughan: Jofra کماندار قرار داده و بدن خود را بر روی خط برای انگلستان و نیاز به تغییر رویکرد در بازگشت

به روز رسانی خودکار

بازی شیر یا خط در ساعت 12.15

45 اور یک طرف. 12.45 شروع می شود. خبر خوب! بیایید امیدواریم که ما می توانید یک بازی از آن است.

داوران در وسط

یکnd وجود دارد می تواند یک بازی شیر یا خط به زودی.


اعتبار:
آسمان ورزش

را پوشش می دهد در حال آمدن دوباره…

ثانیهow برای این زمان ؟

هیچ چیز بسیار اتفاق می افتد

یکnd هیچ بسیار به احتمال زیاد به رخ می دهد در حداقل بعد ساعت یا بیشتر. بنابراین آن را به عنوان 15 سال پس از Kevin Pietersen چنین تاثیر عظیمی در ODI سری در برابر SA در سال 2005 به ثمر رساند سه صدها نفر. در حالی که باران می افتد در دوربان جشن چشم خود را در آن کلاسیک است.

به خوبی پوشش می دهد آینده شد خاموش

بut در حال حاضر آنها در حال رفتن به عقب دوباره. شستشو, شستشو را تکرار کنید.

به روز رسانی: بازرسی در 11.15 am GMT

Fingers عبور برای شروع زمان.

مقدار زیادی از نظرات در مورد آرچر آرنج

بut او دگرگون زیادی تحویل در کریکت بین المللی پس او اولین بازی خود را. این یک ستیز نقطه است که او به جناح توسط انگلستان در آن زمان.

داوران و groudsman داشتن یک چت

Which است نسبتا امیدوار کننده است.


اعتبار:
آسمان ورزش

انگلستان حتی در زمین عاقلانه

فقط به من بگو که

تیاو groundstaff در حال حرکت به اقدام, البته نسبتا به آرامی…اصلی را پوشش می دهد در حال پایین دوخته حدود 50 لاستیک, لاستیک که به آن خیلی گردشگری اثر است. هنوز هم بهتر از ستون آنها را بالا و سوزاندن آنها را حدس می زنم.

باران را متوقف کرده است و به اعتقاد من

یکدوم این است که کمی روشن تر در دوربان. اما باران که هوا نسبتا به طور منظم در طول روز است. هیچ mop-بالا رفتن است. آنها می توانند تا 9.30 به وقت محلی 7.30 pm GMT و حداقل نیاز به تشکیل یک مسابقه 20 اور یک طرف. که می خواهم را حدود سه ساعت پس شما دنبال آن هستید در 4.15-4.30 حرکت زمان انگلستان برای آخرین زمان برای شروع است. که احتمالا بهتر از رفتن برای یک ساعت در اینجا و یا وجود دارد رفتن کردن و سپس رفتن دوباره و دوباره و دوباره.

اینجا هوا برای چند ساعت بعد

یکnd آن نگاه نمی کند ، آنها دو ساعت جلوتر از GMT و به عنوان وجود دارد در حال حاضر مقدار قابل توجهی از باران تصفیوی آن و گرفتن یک پنجره برای شروع بازی به نظر می رسد…خوش بینانه در لحظه.

پیش بینی برای Kingsmead

اعتبار:
Weather.com

آن را بیش از حد خشک در Kingsmead در لحظه


اعتبار:
گتی ایماژ


اعتبار:
گتی ایماژ


اعتبار:
گتی ایماژ

Jofra کماندار به دست سریلانکا تور و IPL با استرس در شکستگی آرنج خود را

England تغییر خواهد کرد که چگونه آنها رسیدگی Jofra کماندار پس از او تشخیص داده شد با استرس در شکستگی آرنج راست خود را که سه ماه به زخم التیام یابد.

کماندار دگرگون 595 بیشتر تحویل در کریکت بین المللی بیش از هر دیگر انگلستان کاسه پس او اولین بازی خود را در مقابل ایرلند در مارس 2019.

جزئیات بیشتر از نیک Hoult, قطعه اینجا.

می توانید انگلستان خود را نگه دارید در این مجموعه با یک پیروزی در دوربان?

تیاو اولین ODI دیدم تجربی انگلستان جانبی. تجربی به اندازه کافی به هر حال – با بازیکنان مانند جو Denly تام Banton و مت پارکینسون شامل تمام. پنبه حلاجی شده خود را عملکرد ضعیف بود حتی چیزی شبیه به قبل از سال 2016 انگلستان سمت به عنوان آنها را از دست داده به طور منظم در اوایل درها به پایان رسید تا در 131-6 با کمی بیش از نیمی از نوبت رفته است.

Denly ساخت اولین ODI ظاهر پس مارس 2019 و تنها پنجم خود را از انگلستان محدود اور اولین بار در سال 2009 steadied کشتی با 87 خاموش 103 توپ با کمک از کریس Woakes (40 خاموش 42) اما در مجموع 258-8 تنها در پایان پایین تر از رقابتی در بهترین حالت.

به عنوان آن معلوم شد, آفریقای جنوبی, زدم اجرا می شود تنها با سه ویکت را به عنوان بازکن Quinton de Kock به ثمر رساند 107 و Temba Bavuma, در, در سه, 98, با Rassie van der Dussen از اتمام کار با یک شکست نخورده 38. آن بود که انگلستان اولین بازی خود را پس از فینال جام جهانی پیروزی در جولای و آن را یکی خوب است.

مشکل این است که زمان برای آنها را به بازی خود را به شکل در این سری است. از دست دادن امروز و سری بین رفته است و چشم انداز 3-0 ماست مالی کردن بر روی کارت. دقیقا dignifying برای قهرمان جهان است. هنوز هم وجود دارد مشکلات دیگر مانند Jofra کماندار. کماندار رد شد برای بقیه این سری و سری لانکا تور با یک شکستگی استرس در آرنج خود را. ایده آل نیست به از دست دادن خود را به سریعترین و خطرناک ترین کاسه جلوتر از یک سری تست در سریلانکا که متوسط پیسرز را باید به کار سخت برای تولید مقدار تهدید.

هنوز هم در انگلستان شده اند بهترین ODI سمت در جهان برای چند سال گذشته در حال حاضر وجود دارد و هیچ دلیلی برای فکر می کنم آنها را تبدیل به یک بد تیم یک شبه. بزرگترین اولیه نگرانی این است که آیا آب و هوا خوب است به اندازه کافی وجود دارد به اندازه کافی بازی را تشکیل می دهند بازی با مقدار زیادی از باران پیش بینی شده برای این روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de