• انگلستان نیاز به پیروزی برای جلوگیری از سری شکست در این سوم ODI – زمان شروع 8 صبح به وقت تهران
  • آفریقای جنوبی در مقابل انگلستان در سوم ODI: رتبه بندی زنده

به روز رسانی خودکار

بیش از 2: SA 4/0 (Hendricks 4* De Kock 0*)

ثانیهendricks طول می کشد استفاده از یک کوتاه تر گسترده تر تحویل از محمود به مرزی از طریق نقطه. اما انگلستان در پاریس پس از اتمام در غیر این صورت مرتب با بیش از یک نقطه است.

بیش از 1: SA 0/0 (Hendricks 0* De Kock 0*)

Tom کوران باز می شود بولینگ برای انگلستان شروع می شود و با ازدواج. او می رود و در گذشته در خارج از لبه De Kock سه بار در بیش از سرعت پیدا کردن خط خود و ظهر. شروع خوبی برای انگلستان است.

بعد Saqib محمود در اولین.

سازمان دیده بان آب و هوا

تیاو هوا خوب به نظر می رسد برای بخش بزرگی از روز, اما, دوش, دوش گرفتن به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عنوان ما به 4 بعد از ظهر به بعد.

در اینجا صحنه در لحظه. امروز یک صورتی ODI, جمع آوری پول برای سرطان پستان سازمان های خیریه. انگلستان کیت را از ویژگی های یک نوار از صورتی به مناسبت

اعتبار:
گتی ایماژ

بازی شیر یا خط و اخبار تیم

To شما را تا به تاریخ – انگلستان برنده شیر یا خط خواهد شد و زمینه برای اولین بار.

Lancashire سریع کاسه Saqib محمود خود را در انگلستان یک روزه اولین حضور بین المللی پس از اینکه نام در شروع XI.

Adil رشید همچنین باعث بازگشت به این تیم است. خط کامل در:

انگلستان: Jason Roy, Jonny Bairstow (هفته), جو, ریشه, Eoin مورگان (c) جو Denly تام Banton معین علی, تام کوران عادل رشید Chris Jordan Saqib محمود.

پیش بازی – مورگان در Archer آسیب

Eoin مورگان معتقد است Jofra آرچر سه ماه آسیب دیدگی دراز کردن ممکن است یک برکت و رحمت در لباس مبدل اجازه می دهد paceman به تنظیم مجدد خود را پس از یک مشکل اول زمستان در انگلستان وظیفه.

آرچر با تلاش Kookaburra توپ در زمینهای مسطح از نیوزیلند – جایی که او به دلیل مورد آزار قرار گرفته توسط یک تماشاگر در کوه Maunganui – قبل از آرنج شکایت منجر به او را از دست رفته نهایی سه آزمون در آفریقای جنوبی.

پس از آن کشف شد او را از دست Twenty20 سری از بازگشت او به انگلستان که در آن یک اسکن در اوایل این هفته شناسایی یک درجه پایین استرس شکستگی آرنج راست خود را که حاشیه 24 ساله برای تمدید نمائید.

این مشکل برای اولین بار ظاهر تابستان گذشته زمانی که آرچر روشن جام جهانی توسط انگلستان پیشرو چوگان-یادداشت برداری در پیروزی مبارزات پس از آن با نقش بازیگران در خاکستر.

در حالی که این اجرا شرایطی است که به دور از ایده آل, Morgan انگلستان محدود اور کاپیتان معتقد است آن است و مزایای آن و رد پیشنهادات آسیب خواهد بود طولانی موضوع به عنوان در تابستان امسال است.

“من فکر نمی کنم. او در انجام برخی از niggles در طول تابستان یکی بود از طریق جام جهانی, قطعا, و آن را مدیریت واقعا خوب” مورگان گفت.

“Jofra نشده تا به حال یک آسیب جدی برای برخی از زمان در حال حاضر, و من فکر نمی کنم این مساله اصلی است.

“این اجازه می دهد تا او زمان را – به ویژه هنگامی که آن را در آرنج خود را – هر دو به صرف برخی از زمان در خانه و به دور از بازی بلکه recondition دقیقا آنچه که او ساخته شده است به انجام.

“ما بازی های زیادی از کریکت و به پله از آن گاهی اوقات شما پاداش و مزایای بعد پایین خط.”

آرچر را از دست ماه آینده دو آزمون تور سریلانکا و همچنین لیگ برتر هند با توجه به بازگشت برای اولین بار از سه آزمون در برابر غرب هند در ماه ژوئن.

به عنوان یک پرتاب کننده سریع قادر به بیش از 90 مایل در ساعت به طور منظم شده است وجود دارد برخی از پیشنهاد که حجم کار موفق شود باید با دقت اما مورگان فکر می کند که در حال حاضر در حال انجام است.

“آنها در حال حاضر او از دست رفته T20 تور نیوزیلند” مورگان پاسخ داد.

“هر کسی که نقش تمام فرمت های است که همیشه یک منطقه که در آن ما نیاز به مدیریت هر دو خود را gametime و زمان دور از خانه.”

آرچر می شده اند استراحت از جاری یک روز بین المللی سری در برابر Proteas تا به حال آسیب مداخله نمی, با بن استوکس جس Buttler و علامت چوب نیز نشسته است.

همکار جام جهانی برندگان معین علی و عادل رشید بخشی از تیم ملی شد اما بلا استفاده در شکست در کیپ تاون در روز سه شنبه و دوربان شستشو در روز جمعه هنگامی که تنها 11.2 اور شد ممکن است به دلیل متناوب بارندگی است.

است که برگ های آفریقای جنوبی 1-0 جلو رفتن به مسابقه نهایی در ژوهانسبورگ که در آن یک طرف انگلستان کم تجربه نیاز دارید را به نفع خود به اجتناب از اول ODI دو جانبه سری شکست در سه سال است.

با این حال چگونه آنها کرایه در این سری طول می کشد حد مرگ برای مورگان است که اولویت بندی در حال گسترش استعداد خود ،

مورگان گفت: “آن را در مورد نتایج فوری آن را در مورد سرمایه گذاری در آن بچه ها.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de