جنوب دورهام ژیمناستیک باشگاه انکار گفتن ورزشکاران خود را به قطع روابط با امی Tinkler

جنوب دورهام ژیمناستیک باشگاه را رد ادعای آنها گفت: ورزشکاران خود را به قطع تمام روابط با المپیک مدال برنز و سابق تیم امی Tinkler پس از او سمت چپ ،

Tinkler در حال حاضر درگیر در یک ردیف با انگلیسی, ژیمناستیک, پس از او متهم آن را از مصرف بیش از حد طولانی به عمل در گزارش خود از تجارب منفی در ورزش است که او گفت: او را مجبور به بازنشستگی را ترک کرده است و دیگر ژیمناست ها “آسیب پذیر”.

روز سه شنبه او نشان داد که او ادعا می کند از سوء استفاده, به انگلیسی, ژیمناستیک مربوط به مربیان در سابق جنوب دورهام باشگاه است که او چند ماه پس از ریو 2016 بازی به عنوان به خوبی به عنوان تیم ملی راه اندازی شده است. یک ژیمناست از این باشگاه گفت: آسمان, اخبار که Tinkler چپ به آنها گفته شد که آنها به “هیچ چیزی برای انجام با او”.

“من به یاد داشته باشید گروه ما بودن نشستم و سپس به ما گفتن که ما تا به حال برای جلوگیری از امی و تا به حال به حذف او از همه چیز مانند Instagram, Facebook, هر آنچه در رسانه های اجتماعی ما تا به حال هیچ چیزی برای انجام با او” امیلی مارسدن در حال حاضر 15 گفت: در مصاحبه با Sky News.

“آنها واقعا به ما بگویید که چرا زمانی که ما خواسته است. آنها نمی خواهد به ما بگویید. آنها گفت: “شما نمی نیاز به دانستن فقط بلوک خود را و یا شما دچار مشکل می شود. من gobsmacked من نمی دانم به چه فکر کنم. من نمی حذف کردن هر چیزی چون او دوست من است. من قصد دارم برای جلوگیری از او را از زندگی من فقط به خاطر اینکه آنها به من گفت.”

با این حال پل اندرسون رئیس جنوب Durham, ژیمناستیک, باشگاه, گفت, Telegraph Sport که این باشگاه رد این اتهامات.

“در رابطه با نظرات در مورد امیلی مارسدن اینها قاطعانه رد” اندرسون گفت. “شکایت ساخته شده توسط ویکی مارسدن [امیلی را] به انگلیسی, ژیمناستیک بیش از سه سال پیش. شکایت به طور کامل بررسی شده توسط ژیمناستیک و هیچ یک از اتهامات مطرح شده توسط امیلی مارسدن تایید شد. این باشگاه بود تبرئه از هر گونه تخلف توسط ژیمناستیک در ماه ژوئن 2017.”

اندرسون همچنین گفت که این باشگاه تنها مطلع انگلیسی, ژیمناستیک, از Tinkler شکایت در ماه آوریل سال جاری پنج سال پس از او در ابتدا گزارش آن: “جنوب Durham, ژیمناستیک, قاطعانه رد هر گونه اتهام سوء استفاده و بدرفتاری از هر یک از آن ژیمناست. ما می توانیم تایید می کنند که ما برای اولین بار مطلع انگلیسی, ژیمناستیک, شکایت از امی Tinkler در مارس سال 2020 است.

“پس از آن ما شده اند در تماس منظم با ژیمناستیک و باید به طور کامل همکاری با تحقیقات خود را. این تحقیقات در مرحله پیشرفته و ما نمی خواهید به نظر بیشتر تا زمانی که این موضوع منعقد شده است.”

زنان بریتانیا, ورزش, ورزش و انگلستان باید co-راه اندازی یک بررسی گسترده اتهامات سوء استفاده عاطفی و جسمی در ژیمناستیک, در حالی که NSPCC و ورزشکار کمیسیون باید راه اندازی یک خط تلفن که در آن ژیمناستیک می تواند گزارش تجربه و مستقل از بریتانیا, ژیمناستیک, خود یکپارچگی واحد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net