کره جنوبی Coronavirus موج دوم بازدید بیش از 100 نفر به عنوان کشور در تلاش برای مهار شیوع جدید

نیوزویک | No comments

جدید خوشه از coronavirus موارد در پایتخت کره جنوبی سئول 102 رسیده با توجه به آخرین گزارش سهشنبه با کره جنوبی مراکز کنترل بیماری ها (KCDC).

جدید خوشه به نظر می رسد که پس از 29 سال بازدید از چند کاباره ها و کافه ها در Itaewon یک محله در سئول قبل از تست مثبت هفته گذشته کره جنوبی Yonhap اخبار گزارش.

از 102 موارد 64 در سئول, 23 در گیونگی-دو و هفت در شهر اینچئون و پنج در North Chungcheong استان است. این North Jeolla استان بوسان و ججو استان هر کدام یک مورد KCDC گزارش.

“بیش از 36 درصد از موارد بدون علامت و نرخ گسترش بسیار بالا است” شهردار پارک برنده-به زودی در روز سه شنبه گفت.

کره جنوبی مقامات بهداشت خواسته اند که هر کسی که بازدید از منطقه در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه به آزمایش ویروس.

دولت های محلی گزارش شده است به امن یک لیست از 10,905 افرادی که Itaewon منطقه با استفاده از داده های ارائه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه Yonhap اخبار گزارش.

“این آژانس پلیس ملی ایجاد کرده است یک عملیات سیستم با 8,559 افسران…برای پیگیری کردن [مردم] است که نمی توان شناسایی از طریق اطلاعات کارت اعتباری و یا اطلاعات ارائه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه” یک وزارت بهداشت از مقامات مرکزی کشور فاجعه ایمنی و مقابله با ستاد Yoon Tae-ho گفت. او اشاره کرد که هزاران نفر از پلیس خواهد بود مستقر به آنها پیگیری کردن بلومبرگ/خبرگزاری-France-Presse گزارش.

بیش از 7000 نفر که در بازدید از این منطقه گزارش شده است تست شده در دو هفته گذشته با توجه به پارک که در روز دوشنبه اعلام کرد دو میلیون برنده ($1,638) خوب برای هر کسی که اجتناب از گرفتن تست شده است.

بسیاری از کافه ها و باشگاه در سوال تهیه به اعضای لزبین, گی, bisexual, transgender و دگرباشان جنسی (تجاوز) جامعه و Yoon نگرانی که افراد در درون جامعه تجاوز ممکن است برای جلوگیری از گرفتن آزمایش از ترس از تبعیض به دلیل همجنسگرایی اغلب در نظر گرفته تابو در جامعه است.

“ما آزادی حرکت را تایید کرد بیماران را تشویق به هر کسی که ممکن است در معرض [به] آزمایش داوطلبانه” Yoon گفت: در یک جلسه در روز دوشنبه.

“ما مصرانه از شما برای خودداری از توزیع بيماران اطلاعات شخصی و یا شایعات بی اساس که نه تنها به آنها لطمه می زند اما همچنین می تواند مشمول مجازات,” او اضافه شده است.

روز شنبه, پارک, دستور داد بیش از 2100 کاباره ها و کافه و دیسکو در سئول بسته شود در حالی که دیگر سالن بودند خواست به اجرای اقدامات پیشگیرانه. روز یکشنبه گیونگی-دو و اینچئون را دیدم شبیه تعطیلی آسوشیتد پرس گزارش.

“عفونت های خوشه ای که به تازگی رخ داده در سرگرمی امکانات مطرح است آگاهی که حتی در تثبیت فاز موقعیت های مشابه می تواند بوجود می آیند و دوباره در هر زمان در هر نقطه محصور شلوغ فضا” رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در روز یکشنبه گفت:.

وی افزود: “هیچ دلیلی برای ایستادن هنوز هم از ترس” و گفت که این کشور تا به حال “حق قرنطینه و سیستم های پزشکی همراه با تجربه برای پاسخ سریع به هر گونه عفونت غیر منتظره خوشه که ممکن است رخ دهد.”

به عنوان ترس رشد بیش از یک کلاستر جدید از عفونت در کشور مدیر KCDC, Jeong Eun-kyeong بود مردد برای تماس با آخرین شیوع موج دوم موارد اشاره کرد “این بیماری همه گیر در حال انجام است.”

در اوایل این سال, کره جنوبی, گزارش بیشترین تعداد از موارد خارج از چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. این کشور شاهد یک انفجار از عفونت در پی شیوع, گزارش روزانه بیش از 500 مورد جدید برای چند روز از سراسر اواخر فوریه تا اوایل مارس است.

Hongdae, Seoul, South Korea, May 2020
مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در امتداد یک خیابان در Daehakro منطقه سئول, کره جنوبی در, در تصویر در 10 مه سال 2020 است.
گتی ایماژ

بسیاری از موارد در کشور بودند در شهر دائگو است که به شاخه ای از Shincheonji کلیسای عیسی معبد خیمه شهادت. این گروه مذهبی شناخته شده است برای نگه داشتن توده خدمات با اعضای نشستن بر روی زمین در نزدیکی برای مدت طولانی.

اما ملت شروع به دیدن یک کاهش چشمگیر در موارد جدید عفونت شروع به فلات از سراسر مارس 12 آوریل 1. روزانه موارد جدید کاهش یافته و به زیر 100 از آوریل 2 و زیر 10 از آوریل 21, با توجه به آمار و ارقام از KCDC.

کره جنوبی قوی ویروس تست شده است نقش کلیدی در کمک به مهار شیوع. این کشور را آزمایش کرده است بیش از 654,000 مردم برای این ویروس به عنوان از آوریل 8 با توجه به آمار و ارقام از کشور وزارت بهداشت و رفاه.

ماه گذشته این کشور به یک نقطه عطف جدید, گزارش جدید داخلی موارد از ماه فوریه برای اولین بار.

کره جنوبی دیده می شود 10,936 موارد از جمله 258 مرگ و میر به تاریخ. رمان coronavirus بود که اولین گزارش در ووهان چین آلوده بیش از 4.2 میلیون نفر در سراسر جهان است. بیش از 1.4 میلیون نفر از بهبود عفونت در حالی که بیش از 287,800 فوت کرده اند با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان کشورهایی با بیشترین تایید COVID-19 موارد است.

COVID-19 U.S. Statista chart
کشورهای با بیشترین COVID-19 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>