کره جنوبی در coronavirus ‘بالا’ هشدار به ایتالیا و ایران را گام های جدی برای مهار شیوع

کره جنوبی رفت و در هشدار روز یکشنبه پس از یک پرش شدید coronavirus موارد و ایتالیا و ایران در زمان خود شدید مهار مراحل به عنوان یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 2500 نفر رسید در چین همچنان بی امان گسترش جهانی.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) نیز هشدار داده است که در آفریقای فقیر سلامت سیستم در سمت چپ آن آسیب پذیر به COVID-19 بیماری که ریخته از چین به بیش از 25 کشور جهان است.

کره جنوبی است که بالا بردن این کشور و هشدار به آن “بالاترین” در سطح رئیس جمهور مون جائه در روز یکشنبه گفت: پس از تعدادی از عفونت تقریبا سه برابر بیش از آخر هفته به 556.

رهبری شیوع خوشه در یک فرقه مذهبی در جنوب شهر Daegu کره جنوبی در حال حاضر دارای بسیاری از عفونت ها در خارج از چین به غیر از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن که تاکنون بیش از 600.

“چند روز آینده بسیار مهم خواهد بود,” Mr ماه گفت: پس از جلسه دولت در ویروس.

“دولت خواهد شد افزایش سطح هشدار به بالاترین سطح به گفته کارشناسان توصیه.”

Mr ماه مشخص نکرد که چه کسانی اقدامات ممکن است شامل.

کره جنوبی گزارش 123 نفر و مرگ دو نفر و پنج سراسر کشور تلفات و مرگ و میر به چهار.

بیش از 300 موارد مرتبط شده اند به Shincheonji کلیسای عیسی فرقه در Daegu – موسس که ادعا می کند گوشته عیسی مسیح و پاکستان به 144,000 مردم با او به بهشت در روز قیامت.

برخی از 9,300 Shincheonji اعضا یا قرنطینه شده و یا خواسته به ماندن در خانه با توجه به کره ای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بیش از 1,240 گزارش داده اند که علائم.

در جای دیگر ایتالیا و ایران آغاز شد, معرفی نوع مهار اقدامات قبلا دیده می شود تنها در چین که قرار است ده ها میلیون نفر از مردم تحت قرنطینه مستند در مرکز استان هوبئی.

بیش از 50 ، 000 نفر در حدود ده شمال, ایتالیایی, شهرهای نزدیک به مرکز کسب و کار از میلان خواست شد توسط مقامات به ماندن در خانه در حالی که مغازه ها و مدارس توقیف شد.

با ده ها تن از موارد ایتالیا در روز جمعه شد اولین کشور اروپایی به گزارش یکی از اتباع خود مرده بود از این ویروس پس از مرگ دوم در روز شنبه.

هر دو سالمند.
پلیس در سپاه پاسداران در بیمارستان در نزدیکی پادوا که در آن آزمون برای coronavirus انجام شده در جمعیت در ونتو منطقه شمال ایتالیا


اعتبار: نیکولا FOSSELLA/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/رکس

دولت توزین “اقدامات فوق العاده” برای توقف بیشتر عفونت نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت.

چین گزارش یکی دیگر از 97 مرگ و میر در آن روزانه به روز رسانی در يكشنبه در نظر گرفتن مجموع آن به 2,442 به علاوه 648 عفونت های جدید. حدود 80,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

چین شیوع باقی می ماند متمرکز در قفل شده-پایین شهر ووهان که در آن ویروس اعتقاد بر این است که ناشى از یک حیوان زندگی می کنند بازار در ماه دسامبر.

شهر قفل شده بود دقیقا یک ماه پیش از روز شنبه و به دنبال آن مناطق اطراف آن.

چین عفونت نرخ کاهش پیدا کرده است و از اوایل این اپیدمی اما چینی تلنگر-flopping بیش شمارش روش پاشیدند سردرگمی بیش از داده های خود را.

نیز وجود دارد در حال رشد بود نگرانی بیش از دشواری تشخیص ویروس است.

ژاپن روز یکشنبه تایید کرد که یک زن که آزمایش منفی و متحرك از الماس شاهزاده بعد از تست مثبت است. مشابه موارد گزارش شده در جاهای دیگر.

ژاپن مورد انتقاد قرار گرفته است بیش از آن و مدیریت کشتی کروز.

بسیاری از مسافران اجازه داده شد به پیاده بدون اینکه به درستی تست شده و یا با وجود داشتن تماس نزدیک با افراد آلوده.

بیش از 1000 خدمه در هیئت مدیره باقی می ماند و انتظار می رود به خدمت 14 روز در قرنطینه.

ایران دستور تعطیلی مدارس و مراکز فرهنگی در سراسر 14 استان از روز شنبه زیر پنج مرگ و میر در ایران – بیشتر در خارج از شرق آسیا و اولین در خاورمیانه است.

ایران شیوع ظاهر چهارشنبه و به سرعت رشد به 28 تایید عفونت.

“نگرانی از این است … که ما را دیده اند … بسیار افزایش سریع (در ایران) در یک ماده از چند روز گفت:” سیلوی Briand مدیر که جهانی عفونی خطر آمادگی بخش.

عراق در روز پنج شنبه را پایین نگه داشته در سفر به و از ایران و حامل پرچم کویت ایرویز به حالت تعلیق پروازها به مقصد این کشور است.

اگر چه مصر تنها کشور آفریقایی با یک مورد تایید شده که با هشدار داد که این قاره آسیب پذیر اصرار بیشتر اتحادیه آفریقا همکاری می کند.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: لازم است درمان ابزار مانند تنفسی پشتیبانی ماشین آلات “در تامین کوتاه مدت در بسیاری از کشورهای آفریقایی و آن را دلیلی برای نگرانی”.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: اضطراب بود که دامن زده توسط یک تلاش هماهنگ شده توسط هزاران نفر از روسیه-مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی پخش كردن, تئوری های توطئه که وقوع بود و آمریکا و هماهنگ اقدام به آسیب های چین, مقامات گفت.

روسیه وزارت امور خارجه را رد کرد و این اتهام به عنوان “عمدا غلط”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im