ساوتهمپتون مقابل منچستر سیتی, لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • ساوتهمپتون مقابل منچستر سیتی آغاز و در بی بی سی یک در 7pm
  • گابریل عیسی هنوز هیچ نزدیک بودن طولانی مدت وارث Sergio Aguero
  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

خوب شب

ثانیهello و خوش آمدید به بازی نهایی از روز شنبه. ما دیده ایم برخی از دوست داشتنی اهداف امروز و امیدوارم که همچنان ادامه دارد در این بازی بین یک ضد حمله با شدت بالا ساوتهمپتون و پاس و حرکت کارشناسی ارشد از شهرستان.

هر دو تیم در حال ایمن از سقوط (lol) که به معنی بیشتر غرور و افتخار است که در اینجا در مخاطره اما منچستر سیتی می خواهید به نگه داشتن خود را شتاب رفتن و قدرت تمام راه را از طریق به قهرمانان بازی های لیگ در ماه اوت است. ساوتهمپتون باید مشتاق به نشان دادن آنها قادر به پله همه چیز تا فصل آینده است.

البته اگر شهر انجام پایان دوم یا پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان یک نتیجه به احتمال زیاد برای فصل آنها ممکن است قادر به رقابت اروپا در فصل آینده. درخواست تجدید نظر در آن همه چیز است به زودی و گواردیولا معتقد است این خواهد بود aaaaaaalright.

“ما آماده هستند. من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس و اعتماد با مردم است که ما را مجاز به بازی در لیگ قهرمانان زیرا ما می خواهیم در این زمینه در طول این سال است.

“در جولای 13, ما می دانیم قطعنامه امیدوارم برای باشگاه – همه کارگران بازیکنان و همه اینجا کارکنان – سعی کنید برای ادامه رشد تا به عنوان یک باشگاه در سال آینده.”

ساوتهمپتون تنها نیاز به پیروزی در 17 امتیاز در پنج بازی باقی مانده خود (15 امتیاز باقی مانده) بنابراین نیاز به snookers اگر آنها واجد شرایط برای لیگ قهرمانان ساخت که غیر واقعی جاه طلبی. به سادگی به اندازه کافی انجام است که آینده نگر استخدام علاقه مند به پیوستن به رالف Hassenhuttl قطار اکسپرس اولویت – ساوتهمپتون را سراغ و انتقال کسب و کار بیش از چند ماه آینده تعیین خواهد کرد که در آن آنها می توانید از اینجا بروید.

بازی زنده در بی بی سی یک امشب (و iPlayer) است که یک تغییر خوب از آسمان و ورزشی BT Sport صاحب نظران ما رشد کرده به طوری آشنایی با بیش از چند هفته گذشته است. آنها با استفاده از جعلی صدا در پخش برنامه های خود را هر چند, بنابراین اگر مثل من از شما می خواهم را انتخاب کنید برای جلوگیری از که اگر ممکن است من اعتقاد دارم که یک گزینه وجود دارد بر روی دکمه قرمز یا چیزی شبیه به خاموش کردن صدای Fifa 20 جمعیت.

لگد کردن است 7pm اقامت با ما برای تمام عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net