کالیفرنیای جنوبی شهرستان ارائه رایگان COVID-19 تست سایت

کارسون مقامات شهر دوشنبه افتتاح اولین COVID-19 تست سایت در جنوب کالیفرنیا که به صورت رایگان به تمام ساکنان از جمله کسانی که بدون علامت, CBS Los Angeles, گزارش.

“آیا شما ثروتمند یا فقیر می تواند آزمایش می شود. این که آیا شما بیمه شده و یا بیمه شما می تواند آزمایش می شود. این که آیا شما یک مقیم کارسون یا غیر مقیم از کارسون شما آزمایش می شود. اما اولویت است کارسون ساکنان گفت:” کارسون شهردار آلبرت روبلز.

روبلز گفت: رایگان درایو-از طریق غربالگری در کنگره Juanita Millender-مک دونالد مرکز جامعه است و نه فقط برای افرادی که علائم نشان می دهد.

افرادی که ممکن است در معرض ویروس همچنین می توانید تست شده است. شهردار گفت: شورای شهر درخواست شده است لا شهرستان برای تست سایت به دلیل بالا بودن ميزان عفونت در میان آن جمعیت است.

لاتینی و آفریقایی آمریکایی ها در حال مرگ هستند در یک نرخ بسیار بالاتر. این دو جمعیت گروه ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر” گفت: Robles.

اولین گام برای ثبت نام آنلاین و دریافت وقت تاریخ و زمان. زمانی که ساکنان نشان می دهد تا آنها نیاز به یک شناسه معتبر. هنگامی که تایید را دریافت خواهید کرد یک کیت تست و خود اداره در داخل ماشین خود را.

تورانس ساکن رولاند Nguyen گفت: کل فرایند سریع و سپاسگزار او قادر به گرفتن آزمون.

“من فقط می خواستم برای آزمایش برای تایید اگر من coronavirus. من مادرم با ما زندگی می کنند, بنابراین من نگران هستم. من اصلا هیچ نشانه ای ندارند بنابراین این مثل این است که صلح از ذهن” او گفت:.

نتایج تست در دسترس هستند 36 ساعت بعد از تست.

شهر کارسون همکاری با ایالات متحده سلامت نمایشگاه لس آنجلس-بر اساس غیر انتفاعی برای باز کردن این تست سایت بدون هیچ هزینه به بیمار و یا به این شهر است.

تست تنها با وقت قبلی. برای کارسون ساکنان 65 ساله و مسن تر که قادر به آمدن به این درایو-از طریق سایت تست در صفحه اصلی نیز موجود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین مراجعه کنید ushealthfairs.org. افراد علاقه مند به تست در صفحه اصلی می توانید تماس بگیرید (310) 952-1719.

که می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که از مصونیت پس از عفونت کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im