لس آنجلس همراه با بقیه کالیفرنیای جنوبی است و در انتظار باران و رعد و برق از بعد از ظهر امروز تا دوشنبه با فلش سیل ساعت در محل.

با توجه به خدمات ملی آب و هوا (NWS), افزایش سیل تهدید است که پیش بینی برای مناطق جنوبی از دولت آفتاب با توجه به دوره از بارش باران های سنگین. با توجه به این هشدار, رانش زمین و rockslides نیز می تواند ممکن است در فورت Tejon هندی چاه دره Kern County, کویر, دریاچه ایزابلا و اصفهان منطقه به علت جاری شدن سیل.

فلش سیل دیده بان است که در جای خود از این بعد از ظهر از طریق امشب با حدود 2 اینچ از بارش باران پیش بینی شده است. NWS هشدار می دهد که برخی از جاده ها ممکن است تبدیل به بیدرد یا شسته.

یک “فلش سیل دیده بان” به معنی شرایط ممکن است توسعه که منجر به جاری شدن سیل است که در یک وضعیت بسیار خطرناک. بیش از حد بارش باران می تواند باعث جاری شدن سیل تمیز, جریان, و دیگر مناطق زهکشی در سازمان دیده بان منطقه و مردم باید آماده به اقدام فوری اگر یک هشدار صادر شده است.

مناطق جنوب شرقی کالیفرنیا مانند دره مرگ پارک ملی شرقی سیرا دامنه اونز دره غربی موهاوی و سفید کوه Inyo County نیز تحت فلش سیل دیده بان. با توجه به NWS سنگین و بارش باران خواهد شد در گوشه شمال غربی سن برناردینو و جنوب غربی Inyo County این اواخر بعد از ظهر و گسترش شمال و شرق به دره مرگ پارک ملی و جنوبی اونز دره امشب. موضعی بارش نرخ انتظار می رود که در محدوده بین 0.25 0.50 اینچ یک ساعت با امکان جاری شدن سیل در به طور معمول خشک آزمونهای تشخیصی.

برای ساکنان در Taboose رایت منطقه سنگین ترین بارندگی خواهد ماند جنوبی از سوختگی در منطقه است. باران نرخ 0.10 0.25 اینچ یک ساعت پیش بینی شده و در نتیجه جاری شدن سیل در Tinemaha Creek, قرمز کوه نهر و Taboose نهر. علاوه بر این سنگ می افتد ممکن است رخ دهد در تندتر زمین با توجه به NWS.

NOAA LA Local Forecast Rainfall
صادر شده در 7:12 صبح به وقت شرق آمریکا در مارس 10, 2020, گرافیک را نشان می دهد بارش باران های سنگین برای جنوب کالیفرنیا.
NOAA

لس آنجلس می بیند سنگین و بارش باران و رعد و برق

در ساحل جنوب غربی لس آنجلس را در مقابله با نیمه گرمسیری رطوبت خواهد شد که تولید به صورت محلی و بارش باران های سنگین امروز و یک شب. کم فشار سطح بالای سیستم را یک تهدید از رعد و برق در طول این دوره از این بعد از ظهر و در این شب ،

با توجه به NWS هر رعد و برق است که توسعه باید از این پتانسیل برای تولید مختصری بارش سنگین با بارندگی های محلی نرخ تا 1 اینچ در هر ساعت. کوچک تگرگ نیز پیش بینی با gusts باد رسیدن به 50 مایل در ساعت و بالقوه خطرناک ابر به زمین رعد و برق. شرایط نیز مطلوب برای جدا waterspouts بر آبهای ساحلی امروز که همیشه می توانید به ساحل می آیند به عنوان یک گردباد.

جاده می تواند تحت تاثیر جاری شدن سیل و جزئی گل و لای و آوار جریان در سال های اخیر رایت مناطق سنگ و رانش زمین در امتداد کوه/دره جاده و موضعی آسیب باد. علاوه بر سواحل محلی ممکن است تحت تاثیر حملات رعد و برق.

اما مردم از لس آنجلس در زمان به رسانه های اجتماعی به صدای خود را تسکین که باران بود به سقوط این شهر است. با توجه به لس آنجلس سالنامه 14.73 اینچ از بارش باران به طور متوسط می افتد در لس آنجلس در سال است که کمتر از نیمی از میانگین ملی است.

یک کاربر می نویسد: “من خیلی خوشحالم که این قراره باران چند روز آینده! من آماده هستم برای این #LArain.”

برای هر کسی که نگران خود را صبح و شام رفت و آمد تماس 511 برای آخرین به روز رسانی ترافیک و اقامت تا تاریخ با NWS هشدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de