Southwell خواهد مرحله یک زن مسابقه جلسه به مناسبت روز جهانی زن در 8 مارس.

یکشنبه, کارت, که همچنین جشن شکستن رکورد سال برای زنان در مسابقه را از ویژگی های یک برنامه چهار تخت و چهار پرش مسابقه محدود به زنان سواران.

ثابت خواهد بود در رابطه با این ورزش را تنوع در مسابقه فرمان گروه انگلیسی Horseracing اقتدار زنان در مسابقه و مسابقه انگلیس.

سال گذشته Bryony فراست شد اولین زن سوارکار اسب دوانی شدن به برنده شدن در یک درجه یکی را بیش از موانع در طول Cheltenham Festival, و, تخت, اسب دوانی, Hollie دویل شکست رکورد بیشترین برنده دست آمده در یک سال توسط یک زن سوارکار اسب دوانی شدن. هیلی ترنر نیز شد اولین زن سوار را به نفع خود در Royal Ascot در 32 سال.

ترنر گفت: “ما سوار برابر و در همان سطح به عنوان مردان پس فکر نمی کنم از خودمان به عنوان زن سوارکاران اما این یک راه عالی برای جشن با استعداد زنان در ورزش ما است.

“ما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر به رسمیت شناختن بنابراین این یک فرصت فوق العاده برای به نمایش گذاشتن زنان در مسابقه. من از Southwell آنقدر بزرگ است که یک روز مسابقه مثل این نزدیک به خانه است.”

Hughie موریسون گزارش نه چندان Sleepy تلاش در فرود 100000 پوند جایزه برای برنده شدن در این فصل دو ثروتمندترین نقص موانع لولا در یک مدرسه در جلسه روز سه شنبه. نه خیلی خواب آلود در حال حاضر برنده Ascot بزرگترین نقص است و حوش پست مورد علاقه برای چهار وئدیو را مشاهده کرد مانع دور دوم این دو.

موریسون گفت: “او به مدرسه و یا ما ممکن اجرا کنید او را. همه چیز باید درست و در صورت وجود هر گونه شک ما منتظر چلتنهام.”

در یک روز مارک سوپر شنبه در نوبوری نیکی هندرسون برنامه ای برای ارسال Altior و با اعتماد به نفس است خود را پایدار ستاره می تواند بازگشت به درخشان خود را بهترین در پیروزی بزرگتر در Betfair ارز تعقیب است.

پس از 19 برد پی در پی Altior بود مورد ضرب و شتم توسط Cyrname در Ascot در ماه نوامبر که در آن او تلاش دو مایل و پنج furlongs برای اولین بار. هندرسون گفت: “او شده است در فرم خوب. هیچ اسب در انگلستان خواهد نگه دارید تا با او در آنچه که او انجام شده بود روز دیگر. اگر شما چشم شما می خواهم که آن را از دست رفته.

“او خود را به اثبات دوباره و من فکر می کنم او می تواند. او تنها مورد ضرب و شتم یک بار در یک یا دو مایل پنج مسابقه در یک باتلاق زمانی که او تنها نیمی برای آن آماده. این معنا نیست که او پیر است – او رو مورد ضرب و شتم و آن را به اتفاق می افتد و که بعد از آن اتفاق خواهد افتاد.

“آنها خیلی سخت بود مسابقه و او بسیار خسته بود. نبود استقامت به عنوان او به پایان رسید همان فاصله پشت برنده است که او دو. او نگه داشته galloping همه حق است. او می تازد در تمام طول روز برای شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im