فضا نیروی قطره اول استخدام تصویری

ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی عرضه شده در اولین استخدام فیلم در روز چهارشنبه. کلیپ 30 ثانیه ای را تشویق می کند استخدام بالقوه برای اندیشیدن اگر خود را “هدف در این سیاره نیست در این سیاره است.”

“برخی از مردم نگاه به ستاره ها و بپرسید” چه می شود اگر؟'” یک صدا می گوید: بیش از فیلم یک مرد به دنبال در آسمان است. “کار ما این است که به یک جواب دارند.” سپس یک مونتاژ از پرسنل نظامی مشغول به کار در این شاخه interposed با تصاویری از فضا.

“شاید هدف شما در این سیاره نیست در این سیاره” صدا می افزاید.

توییت های تصویری شامل یک لینک به مشاغل موجود در نیروی هوایی وب سایت از جمله عملیات فضایی افسر تلفیقی تحلیلگر و یک افسر اطلاعاتی.

حتی قبل از این ویدئو نوشته شده بود به گفته مقامات آنها را دریافت کرده ام و بسیاری از علاقه. وزیر نیروی هوایی باربارا برت و گفت: در طول یک livestream ارائه شده توسط فضا پایه در روز چهارشنبه که “شده است وجود دارد یک بهمن از متقاضیان” با توجه به CNET. استخدام تصویری رسما منتشر شده در طول livestream.

از روز شنبه وجود دارد 88 “به سفارش فضای حرفه ای” کار در فضای زور و تعداد است که انتظار می رود به رشد “قابل ملاحظه ای” تا پایان سال 2020 با توجه به آزادی مطبوعات از فضا نیروی. سرویس “کل نیروی” پیش بینی شده است تا در نهایت حدود 16000 قوی است.

فضا نیروی ششمین و جدیدترین شاخه ای از نیروهای مسلح. در ماه ژوئن سال 2018 رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی پنتاگون برای ایجاد یک شاخه نظامی آمریکا در فضا و فضای نیروی ساخته شده رسمی در دسامبر 2019 زمانی که کنگره با تصویب $738 میلیارد نظامی لایحه.

فضا نیروی “سازماندهی قطار و مجهز به نیروهای فضایی به منظور حفاظت از ایالات متحده و متفقین منافع در فضا و ارائه توانایی های فضایی به نیروی مشترک” با توجه به وب سایت خود را. آن تاسیس شد در نیروی هوایی با نیروی هوایی برگزاری “به طور کلی مسئولیت” تحت سرپرستی وزیر دفاع. ژنرال چهار ستاره جان ریموند در حال حاضر به عنوان “ارشد نظامی عضو” فضای نیرو با توجه به سایت.

استخدام تصویری کاهش یافته و تنها یک روز پس از Netflix منتشر شده جدید تیزر تریلر برای آینده آن سریال کمدی “فضا نیروی,” با بازی Steve Carell. این نمایش حول محور کارل شخصیت ساختگی ژنرال چهار ستاره است که وظیفه راه اندازی شاخه نظامی. نشان می دهد آمار Netflix در مارس 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de