SpaceX محموله کشتی را برای ایستگاه فضایی

سی بی اس آمریکا | No comments

نور آسمان شب یک SpaceX Falcon 9 rocket آرام و دور از کیپ کاناورال در اواخر جمعه ارسال یک unpiloted اژدها کشتی باربری در سه روز پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی در حالی که تقویت کننده اولین مرحله پرواز خود را به عقب به یک اندازه و دیدنی فرود.

راه اندازی مشخص شده 20 و آخرین پرواز تحت شرکت اصلی تجاری عرضه مجدد قرارداد با ناسا همکاری که تحویل بیش از 94,000 پوند از لوازم و تجهیزات به آزمایشگاه پیچیده در طول هشت سال گذشته با هزینه ای در حدود 3 میلیارد دلار.

کالیفرنیا موشک سازنده تا به دنبال قرارداد با ناسا پوشش یکی دیگر از نیم دوجین پرواز به ایستگاه فضایی از طریق 2024 با استفاده از یک محموله نسخه SpaceX خدمه اژدها فضانورد کشتی کشتی. اولین راه اندازی تحت تجاری تدارکات و خدمات 2 قرارداد — CRS-21 — است هدفمند برای اواخر اکتبر.

روند اخبار ”

فالکون 9 موشک و محموله اژدها راه اندازی شد جمعه در زمان خاموش از پد 40 در 11:50 p. m. EST, لحظه ای چرخش زمین را انجام کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه سکوی پرتاب به هواپیما از ایستگاه مدار.

030720-launch2.jpg
یک SpaceX Falcon 9 booster رعد و برق دور از کیپ کاناورال, لگد زدن یک محموله تحویل ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی. SpaceX

این موشک قرار داده و دراماتیک نشان با شعله اگزوز از آن نه مرحله اول موتورهای قابل مشاهده برای ده ها مایل در اطراف آن را به عنوان صعود از پایین جو است. حدود دو و نیم دقیقه بعد قبلا پرواز اولین مرحله سقوط دور و تنها موتور تأمین فالکون 9 را در مرحله دوم بیش از زمان باقی مانده از صعود به فضا است.

اولین مرحله در ضمن بدبختانه در اطراف دوباره مشتعل سه موتور به عقب و البته سر به عقب به سمت کیپ کاناورال. انداخت زمین نامرئی به تماشاگران در یک شب, آسمان, موشک های مرکز موتور به طور ناگهانی هایش به زندگی چهار فرود پاها گسترش و تقویت کننده حل و فصل به یک با دقت اشاره کردن زمین نشستن کامل هواپیما در یک SpaceX پد فرود.

بنیانگذار شرکت Elon Musk توییتی قبل از راه اندازی بالا که بادها را فرود یک چالش است اما موشک مدیریت پایدار بر روی هدف فرود. SpaceX بهبود رکورد در حال حاضر در 50 موفق فرود 31 در ساحل droneships, 17 در کیپ کاناورال و دو در Vandenberg پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا است.

حدود یک دقیقه و نیم بعد از اولین مرحله فرود دو بار پرواز اژدها کپسول منتشر شد از فالکون 9 مرحله دوم. اگر همه به خوبی می رود این فضاپیما را گرفتن با ایستگاه فضایی اوایل روز دوشنبه. دستگیری توسط آزمایشگاه بازوی ربات انتظار می رود که حدود 7 صبح به وقت شرق آمریکا.

اژدها لود شده با 4,358 پوند از خدمه منابع علم دنده و تجهیزات از جمله یک آژانس فضایی اروپا خارجی آزمایش پلت فرم شناخته شده به عنوان Bartolomeo خواهد شد که نصب شده بر روی ESA را کلمبوس آزمایشگاه ماژول, قطعات یدکی برای ایستگاه ادرار سیستم بازیافت جوندگان زیستگاه سخت افزار و انواع دیگر آزمایش.

همچنین در هیئت مدیره: یک آزمایش توسط Delta Faucet است که امکان استفاده از وزن محیط فضا به مطالعه فیزیک از قطرات آب به امید بهبود سر دوش.

“مبارزه ما در این زمینه این است که قوانین و مقررات همچنان به فشار جریان نرخ پایین … چون ما می دانیم که آب با ارزش کالا است که ما مجبور به استفاده از بسیار عاقلانه گفت:” پل پاتون محقق اصلی از تشکیل قطرات مطالعه است.

dragon.jpg
یک SpaceX Dragon کپسول در رویکرد نهایی به ایستگاه فضایی در طول ماموریت های قبلی (file photo). ناسا

هدف از این پژوهش بررسی رابطه بین آب اندازه قطرات و حرکت آنها را حمل به حداکثر رساندن تجربه کاربر در حالی که به حداقل رساندن مقدار آب مورد نیاز است.

“اکثر مردم اگر شما بخواهید آنچه آنها می خواهند آنها می خواهند فشار بیشتر” گفت: Garry مارتی یک محصول مهندسی شده است که با دلتا برای نزدیک به چهار دهه است. “این واقعا فشار آن را به حرکت در قطرات. و این چیزی است که ما کنترل. ما فقط می خواهم به سعی کنید به حداکثر رساندن این پتانسیل به عنوان بهترین ما می تواند همچنان به ارائه به مشتریان یک احساس خوب در حالی که با استفاده از آب کمتر است.”

ESA را Bartolomeo پلت فرم انجام شده در اژدها unpressurized تنه بخش خواهد بود کشیده ایستگاه فضایی ربات بازو و قفل در محل در جلو سمت کلمبوس ماژول. یک راهپیمایی فضایی آزمایشی برنامه ریزی شده برای اواسط آوریل برای اتصال برق و خطوط داده ها.

ساخته شده توسط کنسرسیوم اروپایی ایرباس Bartolomeo ارائه خواهد شد نقاط نصب تا 12 خارجی آزمایش یا سنسور.

“حمل بار اندازه می تواند طیف وسیعی از … در مورد اندازه یک قرص نان به حدود اندازه یک واشر و خشک کن” گفت: کریس Kuehnel ایرباس مدیر عملیات در هوستون. “هنگامی که شما ترکیب انعطاف پذیری حمل بار و اندازه های متعدد در مکان های متعدد زاویه دید ما قادر به ارائه واقعا پلت فرم کامل برای حمایت از فعالیت هایی مانند مشاهده زمین و یا توسعه فن آوری.”

اژدها کپسول است که انتظار می رود باقی می ماند پهلو در زمین-رو به پورت جلو هماهنگی ماژول برای 28 روز ترک در مارس 6. اژدها تنها کشتی باری در حال حاضر در حال پرواز است که می تواند مقدار قابل توجهی از سخت افزار و آزمایش نمونه ها به زمین است. در SpaceX 19 زودتر CRS پرواز برخی از 74,000 پوند از مواد به پایین آورده شد از ایستگاه.

برخی از 3,700 پوند از تجهیزات و علم نمونه انتظار می رود به بازگشت روی CRS-20 اژدها از جمله جوندگان زیستگاه خواهد شد که مرمت تخریب دی اکسید کربن حذف تجهیزات و نیتروژن/اکسیژن تانک که نیاز به سرویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>