SpaceX خدمه سر اژدها برای روز یکشنبه فرود

فضانوردان داگلاس هرلی و رابرت Behnken bade خود را به ایستگاه فضایی crewmates خداحافظی سوار خود را خدمه اژدها کشتی کشتی “تلاش” و undocked از ایستگاه فضایی بین المللی شنبه شب راه اندازی تاریخی خلیج مکزیک فرود بعد از ظهر یکشنبه.

“آن را بزرگ بوده است و ما قدردانی از همه شما انجام داده ام به عنوان یک خدمه برای کمک به ما ثابت کند اژدها در نخستین پرواز آزمایشی خود را,” Hurley radioed ایستگاه فرمانده کریس کسیدی به عنوان SpaceX کپسول ترک. “ما مشتاقانه منتظر فرود فردا.”

“این یک لذت واقعی” کسیدی پاسخ داد: “این افتخار بزرگی برای خدمت شما. سفرهای امن و فرود موفقیت آمیز. تلاش یک کشتی است. موفق باشید.”

080120-undock3.jpg
این SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها undocked از ایستگاه فضایی بین المللی شنبه شب صحنه را برای فرود در سواحل پنساکولا فلوریدا بعد از ظهر یکشنبه به 64 روز تست پرواز. ناسا

از آن خواهد شد برای اولین بار فرود برای آمریکا فضانوردان در 45 سال و ورود اولین هبوط و فرود از یک سرنشین خدمه فضاپیمای اژدها یکی از مراحل نهایی قبل از ناسا می توانید گواهی SpaceX کشتی کشتی برای عملیاتی شش ماه پرواز به ایستگاه فضایی.

“سخت ترین قسمت بود ما راه اندازی شد. اما مهم ترین بخش این است که آوردن ما صفحه اصلی” Behnken گفت: در طول یک خروج مراسم در اوایل روز شنبه.

“من مشتاقانه منتظر تست اهداف نه تنها جدا شدن از ایستگاه فضایی بین المللی هموار اما پس از پایین آمدن به خوبی فرود خاموش سواحل فلوریدا به دایره کامل با آوردن که قابلیت راه اندازی فضانوردان دوباره به ایالات متحده است.”

با گردباد گرمسیری Isaias تهدید سواحل شرق فلوریدا حاکم کردن یک فرود در سواحل از جکسون به اسکودوی کیپ کاناورال ناسا و اسپیس ایکس مدیران پاک خدمه در زمان undocking شنبه و فرود در سواحل پنساکولا فلوریدا بعد از ظهر یکشنبه.

با آب و هوای مطلوب و همچنین انتظار می رود در یک پشتیبان سایت فرود در نزدیکی پاناما سیتی, Hurley و Behnken undocked از ایستگاه فضایی را به جلو پورت در 7:35 بعد از ظهر, ترک کسیدی و crewmates آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner پشت سر گذاشت.

.

080120-farewell3.jpg
خدمه اژدها فضانوردان باب Behnken جلو چپ و داگ Hurley جبهه حق نشان دادن یک پرچم آمریکا آنها برنامه ریزی برای بازگشت به زمین است که در سمت چپ روی ایستگاه فضایی در طی آخرین ماموریت شاتل در سال 2011. نیز قابل مشاهده است: لرزش, اسباب بازی دایناسور بود که با توجه به هرلی و Behnken توسط فرزندان خود را برای خدمت به عنوان یک یادآوری از خانه و به عنوان یک صفر گرانش شاخص. به دنبال در شد اعزامی 63 crewmates ایوان Vagner عقب سمت چپ فرمانده کریس کسیدی, مرکز, و آناتولی Ivanishin عقب راست. ناسا

کشیدن هموار و دور از ایستگاه فضایی هرلی و Behnken برنامه ریزی برای نظارت بر یک سری از کامپیوتر-هماهنگ thruster اخراج به ریز لحن کشتی مدار قبل از رفتن به رختخواب در حدود 11:40 بعد از ظهر

گرفتن تا خود را برای روز آخر در فضا در 7:40 a. m. روز شنبه, فضانوردان خواهد کار را از طریق یک مفصل قبل از ورود چک لیست قبل از خدمه اژدها jettisons آن هیچ-دیگر-مورد نیاز تنه بخش 1:51 بعد از ظهر, افشای کپسول محافظ سپر حرارتی.

سپس شروع در 1:56 بعد از ظهر خدمه اژدها رو به جلو پیشرانه در حال برنامه ریزی برای آتش برای 11 دقیقه و 22 ثانیه کاهش هنر و صنعت در حدود 168 مایل در ساعت فقط به اندازه کافی برای رها کردن سمت دور مدار آن به جو است.

نیم ساعت بعد با نزدیک شدن به خلیج مکزیک و از غرب خدمه اژدها است که انتظار می رود به شیرجه رفتن به قابل تشخیص جو به سرعت کاهش به عنوان سپر حرارتی تحمل دماهای بالاتر از 3000 درجه است. کوچک drogue چتر نجات خواهد شد و سپس تثبیت کپسول قبل از چهار بخش اصلی گشودن چتر نجات در ارتفاع حدود 6000 فوت است.

فرود در نزدیکی Pensacola است که انتظار می رود در 2:48 بعد از ظهر

این SpaceX بازیابی کشتی هدایتگر خواهد بود مستقر در نزدیکی حمل پرسنل پزشکی, پشتیبانی, خدمه اولیه و پاسخ با “سریع قایق” که آموزش دیده اند برای رسیدن به سفینه فضایی در عرض چند دقیقه.

در ساعت آنها انتظار می رود برای ایجاد ثبات و “امن” کپسول مسافت آن را در هیئت مدیره برو هدایتگر باز کنار دریچه و کمک به هرلی و Behnken را به عنوان آنها شروع دوباره تنظیم به جاذبه پس از دو ماه در فضا است.

هر دو فضانوردان گفت: آنها انتظار یک بیت از تهوع و احتمالا استفراغ به عنوان آنها در باب حدود در کپسول انتظار بهبودی. در طول مصاحبه زودتر روی ایستگاه, Hurley شوخی “وجود دارد خیلی خوب احتمال که ممکن است ما را ببینید صبحانه دو بار در آن روز خاص.”

در هر صورت پس از اولیه پزشکی چک روی ریکاوری کشتی فضانوردان خواهد بود پرواز با هلیکوپتر به یک فرودگاه در نزدیکی جایی که یک جت ناسا خواهد بود انتظار برای پرواز آنها را به مرکز فضایی جانسون در هوستون برای گزارشگیری و reunions با اعضای خانواده.

پس از شاتل فضایی بازنشستگی در سال 2011 ناسا با تکیه بر روسیه فضاپیمای سایوز به کشتی آمریکا و شریک آژانس فضانوردان به و از ایستگاه در برخی از 80 میلیون دلار برای هر صندلی است.

080120-undock2.jpg
بیش از شانه نظر خدمه اژدها سه صفحه نمایش لمسی استفاده می شود به فرماندهی فضاپیما و نظارت بر عملکرد خودرو نمایش خارجی نمایش دوربین از عقب ایستگاه فضایی است. هرلی بسته شده است و در سمت چپ با Behnken به سمت راست. ناسا/SpaceX

خدمه اژدها و سرانجام بوئینگ Starliner CST-100 کپسول در نظر گرفته شده به پایان رسید که تنها اتکا به روسیه در حالی که باز کردن تا پایین مدار زمین به بخش خصوصی و توسعه است.

SpaceX راه اندازی و بهبود یک unpiloted خدمه کپسول اژدها در سال گذشته و انجام شده چشمگیر در پرواز سقط جنین دوباره unpiloted در اوایل این سال است. که پاک راه را برای هرلی و Behnken به انفجار خاموش در برنامه اولین ماموریت سرنشین یک پرواز آزمایشی شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی 2, on May 30.

“DM-2 تست پرواز است در برخی از راه فقط دو سوم کامل” هرلی گفت شنبه. “ما صعود به قرار ملاقات گذاشتن و متصل کردن ما به اتمام ما لنگر انداخت اهداف و در حال حاضر ورود به هبوط و فرود فاز.”

طول خروج مراسم کسیدی ارائه هرلی و Behnken با یک پرچم آمریکا خدمه نهایی ماموریت شاتل چپ روی آزمایشگاه مجتمع در سال 2011. هرلی شد خلبان شاتل آتلانتیس که برای نهایی پرواز و “تسخیر پرچم” مشخص شده یک لحظه خاص است.

پرچم اولین پرواز فضایی سرنشین کلمبیا در اولین ماموریت شاتل در سال 1981 و اگر همه می رود و از آن خواهد شد سرنشین ناسا کپسول اوریون در طول یک پرواز به ماه در چند سال آینده.

“این پرچم به صرف برخی از زمان در اینجا منظور از نه سال پس از ما آن کاهش یافته است خاموش در STS-135,” هرلی گفت. “بسیار افتخار به بازگشت این پرچم به خانه و دیدن آنچه که در آینده برای آن در آن سفر به ماه.”

همچنین آمدن به خانه است “لرزش” اسباب بازی دایناسور است که در خدمت به عنوان یک همیشه حاضر صفر گرانش شاخص در طول خدمه ماندن روی ایستگاه. آن را با توجه به آنها خود را فرزندان شش ساله تئو Behnken و 10 سال-جک Hurley.

“پسر من و داگ را واقعا هیجان زده, نه تنها به پدران خود بازگشت اما به ما apatosaurus ما zero-G شاخص که آنها نامزد را با ما در این ماموریت تاریخی,” Behnken گفت. “برای جک و تئو: لرزش های apatosaurus رهبری به زودی به خانه و او می تواند خود را با پدران است.”

هر دو مردان متاهل به فضانوردان. هرلی, همسر, Karen Nyberg است بازنشسته از فضانورد سپاه اما Behnken همسر مگان مک آرتور است که در آموزش برای پرواز به ایستگاه فضایی در سال آینده روی همان خدمه اژدها آوردن شوهرش خانه یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme