پس از بادهای مجبور تاخیر صبح روز دوشنبه, SpaceX موکول برای روز شنبه برنامه های خود را برای قرار دادن در دسته بعدی از Starlink اینترنت رله ماهواره به مدار است. که در آن نقطه SpaceX را افزایش 240 Starlink ماهواره در آتش سریع فشار برای استقرار یک جهان-پوشا صورت فلکی پهنای باند بيمناكي. تا اواسط سال 2020 این شرکت امیدوار است به بیش از 700 ماهواره در فضا به اندازه کافی برای آغاز ارائه تجاری ماهواره خدمات پهن باند در سراسر شمال امریکا است.

حرفه ای و ستاره شناسان آماتور به طور یکسان نگران بازتاب و رادیو تولید گازهای گلخانه ای از Starlink ماهواره و رقیب صور فلکی که ساخته شده توسط رقبارا تحت تاثیر حساس مشاهدات. SpaceX مقامات می گویند این شرکت در حال کار بر روی تکنیک های تیره کوچک ماهواره ها و به حداقل رساندن خطراما راه اندازی در حال اقدام در این میان است.

012620-falcon9.jpg
یک SpaceX Falcon 9 rocket می ایستد آماده برای راه اندازی شنبه از کیپ کاناورال آب و هوا اجازه برای راه اندازی یک چهارم دسته از 60 Starlink اینترنت رله ماهواره. SpaceX

کالیفرنیا موشک سازنده در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک موشک فالکون 9 حامل یک چهارم دسته از 60 Starlink ماهواره دوشنبه اما این پرواز به تعویق افتاد به دلیل وزش شدید باد هوا. راه اندازی تلاش ها در هفته گذشته به نام خاموش جلوتر از زمان با توجه به بادهای تند و خشن دریا در فلات قاره تقویت کننده بهبود منطقه. این شرکت قصد دارد به یکی دیگر از تلاش چهارشنبه در 9:06 p. m. EST.

روند اخبار

طبق معمول SpaceX قصد دارد برای بازیابی فالکون 9 را در مرحله اول و پس از آن افزایش مرحله بالایی و آن 60-ماهواره Starlink حمل بار از پایین جو است. فرود در droneship “البته من هنوز هم شما را دوست دارم” در شمال شرقی کیپ کاناورال انتظار می رود که حدود هشت و نیم دقیقه پس از راه اندازی.

SpaceX بازیابی خدمه در دو کشتی های دیگر از “خانم درخت” و “خانم رئیس” شد و همچنین انتظار می رود به تلاش برای بازیابی از دو نیمه حفاظتی حمل بار fairing حدود 35 دقیقه بعد.

SpaceX به تصویب قانونی برای راه اندازی بیش از 12000 تولید انبوه Starlink ماهواره در مداری و ارتفاعات گسترده ای صورت فلکی در نظر گرفته شده برای پرتو بی وقفه تجاری پهنای باند سیگنال به مشتریان با پایانه های کاربر در زیر خدمت مناطق در سراسر جهان.

تا اواسط سال 2020 پس از یک دوجین فالکون 9 پرواز به اندازه کافی ماهواره را در مدار به ارائه پوشش محدود در سراسر بسیاری از قاره ایالات متحده و کانادا است. شکاف در نزدیکی استوا هنوز هم وجود خواهد داشت تا بیشتر مداری می تواند جمعیت.

“دوازده راه اندازی می شود ما اتصال با هیچ شکاف به طول و عرض حدود 25 درجه (شمال و جنوب عرض جغرافیایی),” SpaceX جمهور Gwynne Shotwell به خبرنگاران گفت: در اواخر سال گذشته. “و سپس 24 ماموریت های ما را پوشش جهانی با هیچ شکاف داده.”

“بنابراین آنچه که ما را از ارائه خدمات ؟ حق گرفتن تعداد ماهواره ها در مدار است. ما شروع به ارائه خدمات (در اواسط سال 2020) از آنجا که ما این 12 راه اندازی شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net