اسپانیا اعلام کرد ملی مستند در میان Coronavirus همه گیر

نیوزویک | No comments


Spain To Impose Nationwide Lockdown To Combat The Coronavirus
مادرید, اسپانیا – آوریل 14: پلیس پوشیدن ماسک محافظ و دستکش های آنها به عنوان گشت همراه Calle Arenal در 14 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است. دولت اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری و آماده است برای قرار دادن این کشور تحت مستند برای مبارزه با ویروس. (عکس توسط پابلو Blazquez Dominguez/گتی ایماژ)
پابلو Blazquez Dominguez/گتی

اسپانیا اعلام کرد یک ملی مستند شنبه در میان coronavirus همه گیر است که به اثر دوشنبه.

“اقدامات است که ما در حال رفتن به اتخاذ شدید هستند و باید عواقب” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: در یک آدرس به ملت شنبه. “ماموریت ما و عزم و اراده برای حفاظت از اسپانیا زندگی می کند و ضرب و شتم ویروس.”

سانچز معلق “چهره به چهره” آموزش و پرورش در مدارس و کالج ها و موظف است که تحصیل را در حال حاضر محل آنلاین. او همچنین دستور بسته شدن غیر ضروری تجاری اشخاص به استثنای مواد غذایی, بازار, داروخانه و پزشکی فروشگاه های عرضه. سانچز نیز معافیت سالن های زیبایی و آرایشگاه.

این مستند خواهد مردم را مجبور به ماندن در خانه و بیرون رفتن تنها به کار خرید مواد غذایی و یا رفتن به بیمارستان در مواقع اضطراری است.

دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه داشبورد که نمایش جهانی موارد COVID-19 نشان می دهد که وجود دارد 6,023 موارد تایید شده از رمان coronavirus در اسپانیا که منجر به 191 مرگ و میر.

سازمان بهداشت جهانی مدیر دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus توصیه می شود که کشورها را به اقدامات تهاجمی برای توقف گسترش بسیار مسری رمان coronavirus چهارشنبه.

“اجازه دهید همه نگاه کردن به هر یک از دیگر چون ما در این با هم به انجام کارهای درست با آرامش و به محافظت از شهروندان جهان” کارگردان و گفت: رسما اعلام COVID-19 جهانی همه گیر.

فرانسه نیز اقدامات به سرعت گسترش ویروس در درون مرزهای آن. نخست وزیر ادوارد فیلیپ دستور داده است تا همه غیر ضروری در مکان های عمومی مانند رستوران ها و سینما و باشگاه است ، شده اند وجود دارد 3,640 تایید COVID-19 موارد و 79 و میر به عنوان یک نتیجه از ویروس.

روزنامه فرانسوی لوموند گزارش داد که فیلیپ به نام اقدامات “بهترین راه برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.”

“من آن را می گویند به طور جدی ما باید همه نشان از نظم و انضباط بیشتر در استفاده از این اقدامات است. ما باید برای جلوگیری از جمع آوری به عنوان آنجا که ممکن است محدود دوستانه و جمع های خانوادگی با استفاده از حمل و نقل عمومی تنها به رفتن به محل کار ترک خانه تنها ضروری برای خرید. آن را ضروری است برای محدود کردن سفر جلسات تماس با ما” فیلیپ گفت: در اطلاعیه خود روز شنبه.

اندازه گیری اسپانیا اجرا شده است که شبیه به آنچه که در حال حاضر متوجه شده در ایتالیا که در آن رستوران ها و مغازه ها و مدارس و هتل ها بوده است توقیف چشمگیر تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19. ایتالیا بیش از 21,100 موارد تایید شده و بیش از 1400 مرگ و میر.

در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی جمعه به منظور به دولت دسترسی به 50 میلیارد دلار برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر و برای دور زدن نوار قرمز اجازه می دهد تا تست و دیگر اقدامات با سرعت بیشتری اتفاق می افتد.

ایالات متحده 2,571 تایید موارد COVID-19 نتیجه در 51 مرگ و میر. در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده رسیده اند بیش از 153,000 و میزان مرگ و میر بالاتر از 5700 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>