اسپانیا قصد دارد ‘فقط بله یعنی بله” قانون تجاوز

بی بی سی جهان | No comments


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دولتی اسپانیا حمایت کرده است پیشنهاد تغییر به آن بحث تجاوز به عنف قوانین است که با تمرکز بر اهمیت رضایت جنسی.

یک سری از موارد دادگاه باعث خشم زمانی که مردان بودند به جرم سوء استفاده جنسی به جای جدی تر جرم تجاوز جنسی به.

قانون جدید لغو خواهد شد که تمایز به طوری که تجاوز به عنف به جای خواهد گرفت سوال از رضایت.

چندین کشور اروپایی در حال حاضر تعریف تجاوز جنسی بدون رضایت.

انگلستان و سوئد و آلمان در میان کسانی که اسپانیا و اتحاد پیوست دانمارک در برنامه ریزی برای تغییر تعریف آن.

آنچه در قانون ؟

قانون با تمرکز بر حفاظت از حق آزادی جنسی ممنوع کردن همه خشونت جنسی است که به طور نامتناسبی بر زنان است. این قانون است که به نام “تنها بله یعنی بله” به بازتاب شورای اروپا در استانبول کنوانسیون در مورد خشونت علیه زنان است.

شرایط جدید قانون تجاوز شد چراغ سبز وزیران در روز سه شنبه را ببینید هر گونه نفوذ بدون اجازه به عنوان تجاوز به عنف مجازات بین چهار تا 10 سال در زندان است.

تجاوز به عنف تشدید خواهد شد فرماندهی بالاتر زندان با حداکثر 15 سال است. عذاب بالاتر خواهد بود که در آن قربانی متجاوز همسر یا شریک زندگی سابق.

این قانون در حال حاضر به طور گسترده ای محکوم بعد از یک گروه از پنج مرد که نام خود را “لا با manada” (گرگ) در ابتدا پاک باند تجاوز به یک نوجوان و محکوم به جای سوء استفاده جنسی.

دادگاه در نورر در شمال اسپانیا تصمیم گرفت که نه در مواجهه با خشونت یا تهدید و ارعاب به عنوان تهدید در نظر گرفته شد کلید ایجاد جرم تجاوز به عنف.

بود که در نهایت زده در ژوئن 2019 زمانی که دیوان عالی کشور تایید شده اصل “فقط بله یعنی بله” استفاده استانبول کنوانسیون تعریف که “اجازه داده می شود به طور داوطلبانه به عنوان نتیجه فرد را مورد ارزیابی در این زمینه از اطراف شرایطی”.

مردان را حبس مطرح شد از نه تا 15 سال.

چگونه به زودی این قانون را تغییر دهید ؟

آن را در حال حاضر برخی از زمان صرف شده. سوسیالیستی نخست وزیر پدرو سانچز در زمان قدرت در ماه ژانویه در اسپانیا اولین دولت ائتلافی در دوران مدرن.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اگر چه او نخست وزیر شد در ژوئن 2018 او حکومت بدون اکثریت بنابراین این اولین شانس او از هل دادن از طریق تغییر در قانون است. برخی از ائتلاف همکارانش را متهم به برابری وزیر ایرنه مونترو از تلاش برای عجله قانون به مجلس قبل از 8 مارس روز بین المللی زنان.

Ms مونترو است که بخشی از Podemos حزب را رد کرده است که برخی از احکام خواهد بود کاهش می یابد به عنوان بخشی از اصلاحات اصرار دارد که برنامه دقیق آن را به عنوان “یک قانون از جنبش فمینیستی است که به نام آن و تولید آن در خیابان برای یک مدت زمان طولانی”.

برای اولین بار او گفت: می دانیم که خشونت جنسی به جنس یا “ماچو” خشونت.

این طرح هنوز هم می تواند تغییر توسط مجلس به عنوان آنها نیاز به یک جرم جدید تحت اسپانیا جنایی کد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>