مشاور ویژه می گوید حذف whistleblower بود تلافی جویانه

سی بی اس آمریکا | No comments

فدرال دفتر مشاور ویژه (OSC) تعیین کرده است شواهد کافی وجود دارد که حذف سابق وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) مقام تلافی جویانه و درخواست کرده است HHS به ماندن در این مقام را حذف و به مدت 45 روز در حالی که دفتر مشاور ویژه به بررسی این موضوع رسمی وکلا در روز جمعه گفت.

دکتر ریک روشن واکسن متخصص که گفت او برداشته شد از موقعیت خود در بهداشت و خدمات انسانی گروه پس از او تلاش برای محدود کردن COVID-19 درمان تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت whistleblower شکایت در روز سه شنبه.

در یک بیانیه روشن وکلا گفت: دفتر مشاور ویژه ساخته شده بود “آستانه تعیین سرنوشت” است که بهداشت و خدمات انسانی نقض Whistleblower قانون حفاظت در حرکت به حذف روشن به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا). وکلای دبرا کاتز و لیزا بانک ها خواست HHS وزیر الکس آذر به توافق برسند به این درخواست.

“دکتر روشن نباید از این حق محروم به شکایت بررسی شده به طور کامل و نسبتا قبل از او به طور رسمی انتقال به NIH – یک حرکت است که نه تنها آسیب او اما این کشور به عنوان” کاتز و بانک نوشت, با اشاره به تلاش برای انتقال روشن به یک موقعیت در موسسه ملی بهداشت.

“این کشور در یک اقدام بی سابقه بحران بهداشتی و نیاز به تخصص دکتر روشن به رهبری تلاشهای این کشور برای مبارزه با COVID-19. ما امیدواریم که وزیر خواهد اعطای مشاور ویژه درخواست و اجازه دکتر, روشن, یکی از برجسته کشور واکسن دانشمندان به بازگشت به موقعیت پیشرو بردا و خدمت به کشور خود” کاتز و بانک ها ادامه داد.

این شکایت توسط روشن گفته او حذف به عنوان مدیر بردا به زودی پس از انتشار یک مقاله در مورد کلروکين روشن است که اذعان می کند او یک منبع برای.

“دکتر روشن مخالفت گسترده با استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان فاقد شایستگی علمی حتی اگر دولت ترویج آن را به عنوان یک اکسیر و خواستار آن شدند که نیویورک و نیوجرسی بود “آب گرفتگی” با این مواد مخدر که وارد شد از کارخانه ها در پاکستان و هند که تا به حال بازرسی شده و توسط FDA” شکایت می خواند.

“دکتر روشن احساس فوری و فوتی و فوری نیاز به اطلاع مردم آمریکا که وجود دارد کافی اطلاعات علمی برای حمایت از استفاده از این داروها برای COVID-19 بيمار — به خصوص با توجه واردات خود را از کارخانه خارج از کشور که تا به حال بازرسی شده و توسط FDA.”

مقامات دولتی گفت: “حاضر به گوش دادن” بنابراین روشن تصمیم گرفتند به صحبت کردن با یک روزنامه نگار. با توجه به شکایت او معتقد بودند او یک تعهد اخلاقی به انجام آنچه او می تواند برای محافظت از مردم “از مواد مخدر که به اعتقاد او تشکیل یک قابل توجه و خطر خاص به بهداشت عمومی و ایمنی است.”

اسناد و مدارک ارائه شده به روزنامه نگار بودند “نه ممتاز و یا طبقه بندی شده” با توجه به شکایت.

به زودی پس از مقاله در مورد کلروکين منتشر شد آذر و روشن را راهنما دکتر رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و واکنش به حذف او را به عنوان بردا مدیر “چرا که آنها مشکوک او منبع” شکایت گفت.

آقای ترامپ بارها تبلیغ استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>