گزارش ویژه: چگونه می توان عدم تنوع در المپیک و پارالمپیک ورزش بود ثابت است ؟

Kadeena Cox, آلیس Dearing و کیرا ادواردز همه عالی در ورزش خود را. اما به عنوان سیاه و ورزشکاران در عمدتا سفید المپیک و پارالمپیک آنها استثنا هستند و نه از هنجار. و همه آنها توافق بر سر نحوه رفع خودنمایی میکند عدم تنوع در المپیک و پارالمپیک بریتانیا ورزشی: با تکان دادن تا راه ملی حاکم بر بدن جذب.

گزارش Summus ورزشی پیدا کرده است که بیش از نیمی از GB المپیک و پارالمپیک تیم در بازی ریو در سال 2016 به حال همه سفید ورزشکار فهرست اسامی. و در حالی که قایقرانی, دوچرخه سواری و شنا هستند در مقابل بسته در نظر کيسه مدال هر چهار سال – و در نتیجه سه نفر از چهار بودجه ورزشی المپیک – آنها همچنین برخی از حداقل قومی متنوع مباهات فقط یک بام ورزشکار بین آنها در آخرین بازی های المپیک است.

اما راه حل این است که نه سهمیه-پر کردن می گویند Cox ادواردز و Dearing به جای پیدا کردن یک راه حل در منبع مشکل – مردمی توسعه.

ادواردز, 22 که ردیف برای تیم گیگابایت است و با هدف برای اولین بازی در سال آینده می گوید: مشکل این است که این ورزش به دنبال به اصطلاح اثبات احمق سیستم استخدام در هر چرخه است که آنها را دریافت نتایج اثبات شده اما تاثیر کمی در تنوع است. با توجه به Summus’ گزارش در ریو 31 درصد از تیم گیگابایت medallists دریافت کرده بود یک مدرسه خصوصی آموزش و پرورش و ادواردز می بیند این به عنوان کمک به عدم اقلیت های قومی در سطح بالا به پارو زدن.

“من فکر نمی کنم هر کسی در GB تیم قایقرانی آغاز شده است در همان راه به عنوان من” ادواردز می گوید: داشتن علاقه خود را piqued است در داخل رویداد و پس از آن به دلیل بهره مندی از یارانه و هزینه های GB شروع مرکز باشگاه قایقرانی. “در آن معنا ندارد به من که فقط یکی وجود دارد بسیار شبیه مسیر برای رسیدن به تیم. من احساس می کنم مانند [استخدام] احتمالا رفت و به مدارس کلاسیک که در آن مردم می تواند استطاعت قایقرانی و نمی توان آن را یک موضوع است. وجود همه این چیزهایی که تداوم این موضوع که در آن آنها نیست به دنبال تنوع [اما] به دنبال مردم شما در حال حاضر در این ورزش است.”

در ژانویه انگلیسی, قایقرانی اعلام کرد عملکرد خود را دید با یک هدف به دنده خود را مردمی برنامه سمت تولید مدال برنده خدمه که نمایندگی واقعی از جامعه 2032. تنها حدود سه درصد از آنها در مسابقات قهرمانی جهان تیم ملی در سال گذشته بودند بام در مقایسه با 17 درصد از جمعیت عمومی وجود دارد باقی می ماند یک راه قابل توجهی برای رفتن به این ماموریت است.

دسترسی با توجه به اجتماعی و اقتصادی زمینه مسئله Dr Marlon Moncrieffe همچنین شناسایی در دوچرخه سواری به عنوان تأثیر تنوع قومی. Dr Moncrieffe یک دانشگاه برایتون دانشگاهی که کار برجسته تجارب سیاه-انگلیسی دوچرخه سواران می گوید: مشارکت باقی مانده عمدتا سفید حتی در نخبگان جوان سطوح.

“چیزی که در مورد دوچرخه سواری است که آن را بسیار گران قیمت است,” او می گوید. “من به دنبال ملی جوانان سری در جاده و مسیر و من می توانم از یک سو تعداد مقدار از دوچرخه سواران مسابقه در آن سطح است. آن را به شما نشان می دهد که آن را دشوار است برای آنها را به درگیر شدن در ورزش و همچنین شاید انگلیسی, دوچرخه سواری نیاز به کار بیشتر برای جذب بهترین استعدادها.”

انگلیسی, دوچرخه سواری گفت: Telegraph Sport که تلاشهایی انجام شده برای مقابله با کمبود بام نمایندگی در ورزش از جمله از طریق دسترسی برنامه ورزشی که اهداف مناطق شهرستان آنها به طور معمول لازم نیست که به همان اندازه از حضور در.

در سال 2016 Cox شد اولین بار, بریتیش, دوچرخه سوار برای پیروزی در المپیک یا پارالمپیک مدال و تنها سیاه جاده و یا مسیر دوچرخه سوار در سطح بالا بودجه در بریتانیا 80 ورزشکار فهرست. 29 ساله قهرمان پارالمپیک در دوچرخه سواری و دو و میدانی موافقت با ادواردز و Moncrieffe در کلید به تنوع در سطح ورود استخدام.

او به نقل از para-ورزشی که باید بهتر بام نمایندگی مانند بسکتبال با ویلچر و ویلچر راگبی به عنوان بی رویه در این زمینه می فرماید: “من فکر می کنم [آنها متنوع تر در سطح نخبگان] عمدتا به دلیل آنها taster جلسات در مراکز توانبخشی. بنابراین مهم نیست که در مورد اجتماعی و اقتصادی پس زمینه و یا هر یک از است که آن را فقط شما تا به حال یک آسیب نخاعی است و تنها عامل تعیین کننده.”

ورزش انگلستان عضو هیئت مدیره Chris Grant یکی از مهمترین ارشد, سیاه, مدیران, در, ورزش, نوجوان, دارای ایده های مشابه در تغییر آنچه که او خواستار “دروازه” به ورزش شده است و هل دادن مدیران در این موضوع برای سال: “ما بسیار موثر استعداد مسیرهای در حال حاضر, اما آنچه که ما لازم نیست که دروازه در مکان درست است. یک تناسب تعداد باشگاه ها و امکانات واقع در برگ حومه و روستاها.”

GB شناگر Dearing می گوید وضعیت متفاوت است در ورزش با مضر کلیشه خدمت به عنوان یک مانع عمده به افراد شرکت کننده. Dearing امیدوار است برای تبدیل شدن به بریتانیا برای اولین بار, سیاه, زن المپیک شناگر و همچنین می خواهد کار خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران سیاه, شنا انجمن برای تشویق بیشتر مردم از زمینه های مشابه به این ورزش است. در حال حاضر تنها یک درصد از ثبت نام های رقابتی شناگران با شنا انگلستان شناسایی به عنوان سیاه و سفید و یا مخلوط نژاد و شنا می گوید که در حال همکاری با خانه ملت برای مقابله با این اعداد.

“من فکر می کنم شنا انگلستان تلاش کرده اند برای رسیدن به جامعه سیاه و سفید آن را فقط اتفاق افتاده است و این که در آن سیاه و سفید, شنا انجمن به دنبال دارد پل” Dearing, 23 می گوید. “من آن را تصور کنید همین کار را برای دیگر ورزش ها – آن را به پیدا کردن حق مردم به طور بالقوه ارتباط برقرار پیام است که این ورزش می خواهید برای دریافت در سراسر. چون شاید اگر شما لازم نیست که مردم از آن جامعه و یا شیوه زندگی در این ورزش آن را بسیار سخت برای ارتباط با.”
GB شناگر آلیس Dearing در آموزش در دانشگاه لافبورو


اعتبار: John Robertson

اما در حالی که ورزشی مانند اینها داده می شود زمان به عقب در یک تنوع-جبهه – با تشکر از بریتانیا, ورزش عمومی-بودجه تا حد زیادی در حال اختصاص داده شده بر اساس آن تیم تحویل مدال اهداف ورزشی به طور سنتی توسط بیشتر اقلیت همیشه توجه به این که لوکس.

بسکتبال یکی است و تلاش برای سازگار بودجه عمومی نیست و مقدماتی برای بازی های المپیک در سال های پس از المپیک 2012 لندن. سابق GB بسکتبال المپیک Kieron Achara بود “منزجر” پس از خواندن Summus’ گزارش که او می گوید نشان می دهد ناخودآگاه تعصب ریشه در نحوه سرمایه گذاری در توزیع نخبگان ورزش.

“هنگامی که ما بودجه ما دور گرفته شده [پس از المپیک 2012 لندن] من احساس بی ارزش ما underperformed و من مقصر خودم. اما پس از آن زمانی که من در سایر رشته های ورزشی و کمک های مالی آنها و دیگر فرصت های آنها را دریافت کنید, من فکر می کنم ما هرگز به کسی داده می شود یک فرصت عادلانه. آن را بیشتر ناخودآگاه تعصب به نظر من. چرا که برای هر اشتباه ما ساخته شده من می خواهم نگاهی به ورزش های دیگر که ساخته شده و هنوز هم گرفتن بودجه – به طوری که به وضوح نبود این موضوع.

“در همان زمان هنگامی که شما نگاه در زیرساخت های ورزش بریتانیا و افراد درگیر در انگلستان, ورزش, ورزشی آنها از در آمد خود را, سپس آن را می تواند ناخودآگاه عامل. من فقط احساس می کنم مثل تمام زیرساخت ها باید به شکل یک کمی.”

یک تلگراف, ورزش, تحقیق ماه گذشته متوجه شد که فقط سه درصد از اعضای هیئت مدیره از مالیات دهندگان بودجه ملی حاکم بر بدن سیاه و سفید هستند و فشار بوده و نصب در دنیای ورزشی برای عمل به کار گرفته می شود در مورد این مسائل از نمایندگی به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش دستاوردهای حرکت.

ورزش بریتانیا در این هفته ملاقات با چهار خانه ملت ورزشی شورا در اولین گام نسبت به تدوین یک طرح عمل برای هدف نابرابری نژادی در ورزش است. Dr Moncrieffe استقبال این مراحل را اما استدلال می کند که وجود یک عنصر از “سهل انگاری” در واقع بودجه عمومی اهدا شده است در حالی که مسائل نمایندگی را به کنار جاده افتاده.

“من فکر می کنم وقتی که می آید دور به دور بعدی بودجه نهادهای ملی در حال رفتن به باید پرداختن به این” Moncrieffe می گوید. “برخی از مردم ممکن است می خواهم به آن تماس بگیرید ناخودآگاه تعصب اما اگر شما در یک موقعیت قدرت شما نیاز به نشان دادن برخی از حس لایتناهی نمی کنید ؟ در نظر است که در جمعیت خود و چه ورزش شما را به انجام همه چیز را فراگیر چون شما بودن بودجه توسط دولت و این که پول مالیات دهندگان را. من فکر می کنم وجود دارد برخی از ورزشی که کاملا غفلت در آن احترام بگذارند.”

در حالی که اعطای آمده است از جلسات اخیر با انگلستان, ورزش, احساس, امیدوار, او مدعی است که این یک مسئله بلند مدت و یکی که نیاز به نزدیک مانند: “مردم خواهد شد که برنده مدال برای ما در 2032 در حال حاضر در دبیرستان بنابراین در برخی از ورزش آن را در حال حاضر خیلی دیر به یک وضعیت کاملا متفاوت در 2032. این نیست بهانه ای نیست برای انجام هر چیزی. ما فقط نیاز به واقعا چشمگیر و واقع بینانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de