آن را برایان Clough که یک بار ئی اصرار داشت “من امیدوارم که هر کسی را به اندازه کافی احمق به ما ارسال کردن” پس از یکی از ناتینگهام فارست جادویی شب در رقابت های اروپایی.

کسانی که اهمیت شب احتمالا هرگز تکرار شود اما جنگل را آخرین نسل در حال حاضر رویای ایجاد برخی از تاریخ خود را با بازگشت به لیگ برتر در حال حاضر به ظاهر شدن یک چشم انداز واقعی.

2-0 پیروزی بیش از لیدز در شنبه شب گرفته جنگل را در یک نقطه از قهرمانی خودکار ارتقاء مکان وجود دارد و رو به رشد است حس که در صبری لاموچی آنها در نهایت یک مدیر است که می تواند در نهایت خود را طولانی کرده است.

جنگل طرفداران لازم نیست یادآوری است که 21 سال از باشگاه خود را آخرین عمل در بالا پرواز: محکوم فصل 1998/99 که در آن مدیر دیو باست با عصبانیت گفت: شورشی مهاجم Pierre van Hooijdonk به “چوب خود را شاخه زیتون” تا خود را به پشت و ران اتکینسون اشتباه انتخاب حفر کردن قبل از اولین بازی خانه مسئول است. (سازمان دیده بان ویدیو زیر)


قابل توجه 45 تیم در بخش بالا از جنگل های گذشته به رقابت پرداختند که در آن سطح و زمانی که آنها رسما تنزل در استون ویلا در مارس ’99, Westlife نداشت 1.

هنوز خلق و خوی فعلی در اطراف شهر زمین پر جنب و جوش و با 15 بازی باقی مانده در این فصل آن را احساس می کند به نحوی متفاوت این زمان.

لاموچی است باشگاه 12th مدیر از ژوئن 2011, اما خود انقلاب آرام است و حرکت جمع آوری در یک مرحله بسیار مهم این فصل است.

“هیچ کس نمی تواند تصور کرده اند که در ماه فوریه ما خواهد بود دقیقا همان جایی که ما پس از آن غافلگیری خوبی برای همه” گفت: لاموچی روز دوشنبه ناهار مدت کوتاهی قبل از مصرف یک تجزیه و تحلیل ویدئو جلسه با تیم ملی خود را.
صبری لاموچی است باشگاه 12th مدیر از ژوئن 2011


اعتبار: گتی ایماژ

“زمانی که من امضا هیچ کس نمی دانست من. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. این بازی این است که گاهی اوقات بی رحمانه است. من خیلی افتخار می کنم به مدیر, اما ما نیاز به ما [خود] تاریخچه.

“من نمی خواهم هیچ گونه پشیمانی در پایان. فکر نمی کنم در مورد گذشته و یا آینده لذت بردن از آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر. Don’t cry در پایان فصل اگر شما یک نقطه خارج از play-offs.

“ما در حال ناتینگهام فارست یکی از بزرگترین باشگاه های انگلستان و ما در زندگی آن را در حال حاضر.”

لاموچی تاثیر پس از جایگزینی مارتین اونیل در ژوئن چشمگیر بوده است با 48 ساله فرانسوی هدایت این باشگاه را به جایگاه چهارم و از دست دادن فقط هفت مسابقات لیگ برتر تا کنون در این فصل.

قهرمانی 2019/20: آخرین رده بندی (صفحه شش)

پیروزی بر Marcelo Bielsa را لیدز شد و بهترین نتیجه خود در عین حال با 29,455 جمعیت ایجاد یکی از بهترین فضاها در شهر زمین در یک زمان طولانی است.

فوتبال وسواس لاموچی تابش آرام و تاسیس یک شرکت پیوند با بازیکنان خود که همه در حال شکوفایی خود را تحت جلسات آموزشی و دقیق بازی مدیریت.

مایکل داوسون سابق انگلستان بین المللی است که بازگشت “صفحه اصلی” دوم خود املا در باشگاه می دانستم که خیلی زود است که لاموچی خاص بود.

“او در آمده و انجام باور نکردنی او را پیشرو و ما همه زیر است,” او گفت: Telegraph Sport.

“او نیاز به مقابله با بیش از 20 بازیکن اما همه غذا خوردن از کف دست خود را. از نظر تاکتیکی او درخشان در چگونه او مجموعه ما و آموزش بسیار شدید است. او نزدیک و او همیشه باز است.

“قابل توجه ترین چیز در مورد صبری است چگونه متعادل او باقی می ماند در طول بالا و پایین او هرگز به نظر می رسد تغییر دهید. من احساس می کنم هر کس در حال پخش است در اوج خود است و ما آنها را در مخلوط کن.”

لاموچی تیم دارای یک ترکیب خوبی از تجربه epitomised توسط داوسون و انرژی جوانی. وجود دارد گلزن برجسته لوئیس Grabban [با 16 اهداف] که جنگل مدیر اصرار دارد که بهترین رو به جلو در مسابقات قهرمانی. خود را “مغز در داخل زمین” است که سابق ویگان هافبک بن واتسون 34.

جو Worrall یک مرکز نیمی از باشگاه آکادمی و Matty در نقد یک هافبک تبدیل به یک سمت راست-پشت لاموچی شده اند بازیکنان کلیدی و جنگل رد کرده اند مناقصه بیش از 10 میلیون پوند از باشگاه های لیگ برتر برای هر دو آنها در دو سال گذشته است.

وجود دارد بسیاری دیگر از داستان های موفقیت از جمله دروازه بان برایس Samba بود که توصیه شده توسط باشگاه سر بین المللی, استخدام خوزه Anigo و موفق شده است 12 کلین شیت در این فصل است.
دروازه بان برایس Samba موفق شده است 12 کلین شیت در این فصل


اعتبار: PA

سامی آمئوبی سابق بولتون جناح است زیرک انتقال رایگان بود که متقاعد به ثبت نام در یک جلسه با روی کین قبلا اونیل هیچ 2 که رفتگان کمتر از یک هفته بعد.

در عین حال از آن است لاموچی که ژل زده این بازیکن به یک تیم استفاده بصری man-مدیریت و تمایل به تاکتیکی انعطاف پذیر است. جنگل ها و برنده بسیاری از بازی های سرگرم کننده بودن اما شده است وجود دارد نیز حذف توانایی برای عمل خرد کردن یا اسیاب کردن پیروزی است که بازداشته و آنها را پس مسلما اولین تصدی بیلی دیویس.

“این آسان نیست برای پیدا کردن پروژه اما ما متوجه شدیم این باشگاه است. بسیاری از افراد قبل از محاکمه و ما سعی خواهد کرد دوباره می گوید:” لاموچی.

“از ابتدای بازی و پس از بازی بازیکنان شروع به دنبال و به ما اعتماد. من بسیار آموخته اند که در این لیگ به خاطر همه چیز جدید است. این یک تجربه فوق العاده برای من است.

“ما همچنین پشتیبانی فوق العاده همه جا ما را از 3000 به 5000 طرفداران و آن این است زیرا آنها می دانند که چیزی را آغاز کرده است.”
ناتینگهام فارست یکی از بهترین پشتیبانی باشگاه در کشور


اعتبار: گتی ایماژ

جنگل طرفداران به وضوح لذت بردن از سوار شدن. میانگین تماشاگران شده است فقط بیش از 27,650 [دوم پشت لیدز] با چهار فروش-outs تا کنون در این فصل و توسعه مجدد از پیتر تیلور ایستاده انتظار می رود برای شروع در تابستان.

در رسانه های اجتماعی باشگاه گزارش شده بیشترین تعامل در Instagram در این مسابقات به مدت شش ماه در یک ردیف. وجود 25 میلیون برداشت در توییتر ماه گذشته به تنهایی.

این مجموعه در داخل باشگاه نیز بدون شک در لیگ برتر استاندارد است. Evangelos Marinakis یونانی مالک معرفی کرده است یک قاره ساختار شبیه به دیگر باشگاه المپیاکوس با بسیار با تجربه اجرایی Ioannis Vrentzos مدیر فوتبال Kyriakos Dourekas مدیر فنی فرانسوا مودستو (Modesto) و Anigo.

سوال بزرگ در حال حاضر این است که آیا جنگل می تواند در نهایت این گام بسیار مهم است. به عنوان Clough گفت: بیش از 40 سال پیش با یک چشمک زدن در چشم او این امر می تواند احمقانه به نوشتن آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de