محدودیت سرعت در بزرگراه roadworks را به 60 مایل در ساعت بزرگراه انگلستان اعلام

محدودیت سرعت گذشته بزرگراه roadworks افزایش خواهد یافت به کاهش زمان سفر و سهولت رانندگان ناکامی.

بزرگراه انگلستان اعلام کرد که معمولی 50mph محدودیت که در آن کار انجام شده افزایش به 60 مایل در ساعت.

دولت متعلق به شرکت مسئول برای بزرگراه ها و عمده یک جاده در انگلستان ساخته شده است این تصمیم پس از انجام آزمایشات بیش از 18 ماه گذشته نشان داد که ایمنی رانندگان و کارگران جاده می تواند حفظ شود با وجود 10mph افزایش می دهد.

آن را یافت که بیشتر رانندگان ماندن در درون محدودیت زمانی که آن را 60 مایل در ساعت با دمای صرفه جویی در زمان اعم از 8 درصد به 14 درصد در هشت سایت تست شده است.

در یک آزمایشی طرح – M1 اتصالات بین 13 و 16 – رانندگان به طور معمول, اصلاح کرده, 68 ثانیه خاموش سفر خود را با توجه به افزایش محدود می کند.

برای چندین سال بزرگراه ها مانند M1, M4, M6 و M20 باید بود امتداد که در آن استاندارد 70mph محدود شده است به کاهش 50mph برای roadworks با توجه به رول از بزرگراه هوشمند.

این سیاست در حال حاضر قادر به نورد در یک مورد-به-مورد پایه و اساس در برخی جاده های, اما نمی خواهد این معنا نیست محدودیت خواهد بود بلافاصله افزایش در هر مجموعه ای از roadworks در سراسر کشور.

بسته در جاده ها طرح و کار در حال انجام 40 مایل در ساعت و 50mph محدودیت ادامه خواهد داد به استفاده در مکان.

بزرگراه انگلستان, مدیر اجرایی جیم o’sullivan گفت: “همه ما تحقیقات نشان می دهد که کاربران راه بهره مندی از 60 مایل در ساعت محدود در roadworks. آنها کوتاهتر زمان سفر و احساس امنیت.

“کاربران جاده درک که roadworks لازم هستند اما آنها نا امید شده توسط آنها.

“بنابراین تست 60 مایل در ساعت بوده است در مورد به چالش کشیدن هنجار در حالی که اطمینان از ایمنی مردم ما کار وجود دارد و کسانی که با استفاده از جاده های ما.

“ما یک برنامه از کار برنامه ریزی شده به طوری که قادر به استفاده از 60 مایل در ساعت که در آن امن ادامه خواهد داد به منظور بهبود همه تجربه از جاده های ما.”

آنتونی اسمیت مدیر اجرایی دیده بان حمل و نقل تمرکز توصیف مقدمه از 60 مایل در ساعت محدود به عنوان “خوش قدم”.

او ادامه داد: “ما می دانیم که کاربران می خواهند محدودیت سرعت در roadworks به هیچ کمتر لازم است برای حفظ ایمنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im