تند دوغ مرغ با ترشی لذت بردن از دستور العمل

منt day 74 و خانواده من را اجرا کنید و از چیزهایی برای گفتن به یکدیگر است. ما در حال حاضر قادر به گرد آوردن یک مکالمه نیست که حول آنچه که ما در حال کنار رفتن به غذا خوردن. وعده های غذا پیروی از یک الگوی قابل پیش بینی. وجود دارد برخی از اولیه بحث بیش از آنچه که ما می خواهم فراموش متفاوت در کنار هم – چرا شما می تواند با استفاده از گشنیز به جای جعفری بره به جای گوشت گاو و یا اگر شما در حال برادر من چگونه همه چیز می تواند بهبود یافته است با علاوه بر این از برخی از نوع تو رفتگی در دیوار سس فلفل. هنگامی که ما خسته است که موضوع آن را به آنچه که ما ممکن است کوک بعدی. این می تواند برای ساعت به عنوان ما به نوبه خود بیش از همه از راه های مختلف ما می تواند استفاده از سوسیس و کالباس در فریزر. در نهایت کسی shrieks: “برای عشق به خدا می تواند ما فقط خوردن این شام قبل از اینکه ما صحبت در مورد فردا؟!” وجود دارد یک مختصر تلاش برای بحث در مورد چیز دیگری است اما به ناچار ده دقیقه بعد کسی, الهه شعر و موسیقی “من به شما بگویم آنچه که ما می تواند انجام دهد با آن سوسیس…”

من صمیمانه امیدواریم که ما تنها کسانی نیستند که دچار این نام تجاری خاص از روز موش خرمای کوهی امریکا در مستند. حقیقت این است که آن را بزرگ لوکس قادر به قطعه قطعه کردن و دور هم به همان اندازه که ما بحث در مورد آنچه که ما در حال رفتن به خوردن بعدی. اما برای این ساعت ما نشستن دور میز هر شب برای خوردن “چه باید ما را برای شام روز جمعه” است که به عنوان مفید حواس پرتی به عنوان هر یک از هرج و مرج است.

Tوعده غذایی خود را به عهده گرفت, از یک بحث طولانی در مورد چه چیزی برای انجام با پنج مرغ سوپریمز فضای فریزر. افشای کامل آن را برجسته یک گلدان از گذشته خود بهترین کرم که تا به حال شده در یخچال برای یک نامشخص مقدار از زمان و تبدیل شده بود به یک بداهه دوغ با مخلوط کردن آن با آب لیمو (آیا در صورت تمایل به خرید فقط دوغ). خواباندن مرغ برای چند ساعت در نتیجه ترکیب ساخته شده برای اکثر آبدار flavoursome گوشت و ما را با مورد علاقه من نوع قلع مثل آتش – با یک دست انداز از سس و gnarly بیت همه دور طرف فقط درخواست می شود خراشیده کردن با ترد لبه یک سیب زمینی یا یک پوسته نان.

صحبت از سیب زمینی, زمانی که شما می آیند به کباب مرغ شما می توانید بریزید و برخی از سرکه بازی شیر یا خط آن را با چند جدید سیب زمینی و کباب و آنها را در یک جداگانه قلع (بهترین نیست به آنها را طبخ در یکی از همان آن را به عنوان شما آن را سخت تر برای هر دو مرغ و سیب زمینی برای پوست قهوه ای). هنگامی که گوشت پخته شده است و استراحت شما همچنین می توانید پاپ قلع مثل آتش از آب بر روی اجاق و کاهش آنها را به یک لوسیون خوب سس. بازی با رغبت با توجه به آنچه طعم دوست دارید و آنچه که شما را در انبار — ریز خرد شده فلفل سبز و پیاز بهار خواهد بود و گشنیز می تواند دوست داشتنی در ازای جعفری.

Prep زمان: 10 دقیقه | زمان پخت: 1 ساعت

در خدمت

5

مواد تشکیل دهنده

برای مرغ

 • 500 میلی لیتر دوغ (یا همان مقدار شیر/کرم چپ به نشستن با آب نصف یک لیمو را به مدت 20 دقیقه)
 • 4 حبه سیر رنده شده
 • 1 قاشق چایخوری پاپریکا دودی
 • 4 خشک چشم پرندگان فلفل ریز خرد شده
 • 1 انباشته قاشق چایخوری نمک خوب
 • 5 مرغ سوپریمز (یا یکی دیگر از استخوان در برش)

برای لذت بردن

 • 2 عدد ترشی gherkins (تراشه فروشگاه نوع) ریز خرد شده
 • 1 دسته کوچک پیازچه snipped
 • 1 دسته کوچک جعفری تقریبا خرد شده
 • 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون

روش

 1. مخلوط دوغ, با, سیر, فلفل قرمز, فلفل و نمک. محل مرغ در قلع مثل آتش بر روی یک ورق پخت پوست (این متوقف خواهد شد سس پخت و پز بیش از حد به سرعت زمانی که شما کباب آن را بعد از آن). پور دوغ بیش از آن. پوشش و در یخچال برای حداقل پنج ساعت بیشتر اگر شما می توانید. نگاهی به مرغ از یخچال یک ساعت قبل از اینکه شما می خواهید به طبخ آن.
 2. از پیش گرم کردن فر به 190C/گاز 5. کباب مرغ در سرکه به مدت 45 دقیقه کوک گاهی اوقات. سپس از روی حرارت تا 220/گاز 7 و اجازه دهید مرغ قهوه ای برای 15 دقیقه دیگر یا بیشتر. شما می خواهید مرغ پخته شود و از طریق و مرطوب اما پوست browned.
 3. در ضمن مخلوط مواد لازم برای لذت بردن از, و نم نم بیش مرغ به پایان رسید زمانی که در خدمت شما همراه با برخی از پخت و پز آب میوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de