اخلال گران آشکار اگر دیوید و لانا هنوز هم با هم در نهایت پس از جلسه روز قبل از 90 روز

ما هنوز نمی بیش از پنج شنبه شب غول 90 روز نامزد: قبل از 90 روز بمب: Lana واقعی است و دیوید در واقع ممکن است پیدا کردن خود را خوش و خرم. اما اخلال گران برای بقیه فصل های فراوان و دیوید سرنوشت ممکن است کاهش یافته است به محل کاملا.

بینندگان می دانم که دیوید و لانا هفت سال صرف چت آنلاین بدون همیشه تصویری چت و یا ملاقات در فرد است. دیوید سعی در پاسخگویی لانا پنج بار قبل از آن در نهایت اتفاق افتاده است یکشنبه شب بسیار تعجب هر بیننده و هر کس در دوید ، TLC کامل ویرایش متقاعد هر کس که لانا شد یک کلاهبردار و قطعا نمی خواهد نشان می دهد تا برای دیدار با دیوید حتی در طول سفر دوم به اوکراین در این فصل است.

اما او انجام داد. این جفت ارز به ظاهر صحبت نمی کنم یک زبان مشترک است. دیوید تنها تا کنون صحبت به لانا از طریق یک آشنایی و برنامه ترجمه است که او پرداخت می شود $100,000 به استفاده از بیش از هفت سال است. چگونه با آنها ارتباط برقرار هنوز ناشناخته است اما اخلال گران به ما بگویید چند چیز در مورد جایی که آنها هستند که در نهایت پس از متحد.

David 90 Day
دیوید سعی در ملاقات با لانا دو بار در اوکراین شد اما ایستاده بود تا هر زمان.
TLC

دیوید را حلقه نامزدی به اوکراین او به اشتراک گذاشته شده با دوربین خدمه قبل از گام گذاشتن در دومین سفر. او امیدوار بودند با وجود چهار بار قبل از لانا ایستاده بود او را. و دیوید را با استفاده از حلقه گران ادعا می کنند.

این جفت ارز را مشغول کنید: Lana می پذیرد دیوید فرودگاه پیشنهاد می شود همانطور که در اسپویلر عکس از صابون خاک. اما از آنها به طول انجامید.

دیوید بستری جفت تقسیم پس از نامزدی خود را در فیلم به بیرون درز از قبل از 90 روز به همه قسمت. او نشان داد او هنوز مطمئن شوید که این جفت ارز در آینده. از فیلمبرداری به همه آن بودند و تنها شش روز پس از این زن و شوهر را متوقف صحبت کردن به او نشان داد.

وگاس مرد نیز به جزئیات بیشتر در مورد چرا لانا نمی تواند برقراری ارتباط با دیوید از مترجم سایت. او ادعا کرد زنان ثبت نام برای پرداخت هزینه برای استفاده از سایت دوستیابی با هدف اخذ ویزای K-1. دیوید درک این ظاهرا و گفت: او را سرزنش نیست لانا برای دوستیابی در اطراف آنلاین. او عقلانی است که هر کس نیاز به یک تعداد انگشت شماری از مردم برای پیدا کردن یکی از سمت راست.

پس هنوز هم ممکن است برای امید لانا و دیوید هر چند در حال حاضر آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها صرف وقت از هم جدا. ما فقط خوشحال دیوید به دیدار لانا در فرد و ثابت به هر کس که شک او اشتباه است.

در این فصل از قبل از 90 روز هنوز کمی بیشتر داستان برای گفتن. در یکشنبه شب قسمت سه زوج به نظر می رسید به تقسیم هر چند می تواند وجود دارد اتاق را برای reunions. استفانی و اریکا, Geoffrey و Varya و اد و رز همه آن را به نام واریز شده اما این پیش نمایش برای هفته آینده طعنه اریکا و استفانی نشست و دوباره. طرفداران می توانید پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد بعدی در TLC یکشنبه شب در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de