ورزش انگلستان تعهد £1m به یورو 2022 در افزایش عمده فوتبال زنان

ورزش انگلستان در حال سرمایه گذاری £1 میلیون دلار به یورو 2022 با هدف حمایت از هجوم زنان به احتمال زیاد به را های تفریحی, فوتبال را در پی, صفحه اصلی مسابقات است.

میراث پروژه است که به دنبال سرمایه گذاری در انگلستان میزبانی این رقابت ها پس از موفقیت 2019 جام جهانی زنان در فرانسه به عنوان یک راننده از مشارکت اعداد برای بزرگسالان زن در انگلستان است.

ورزش انگلستان یافت می شود که 460,000 بیشتر زنان 25 و بیش در حال بازی فوتبال بودند پس از سال گذشته مسابقات نسبت به قبل بزرگترین افزایش از هر یک از گروه های سنی مورد بررسی قرار گرفت.

پول اختصاص داده خواهد شد به برنامه های محلی برای تمام نه پیشنهاد شهرستانها میزبان برای مسابقات به منظور پیش بینی افزایش بهره پیش بینی شده زمانی که یورو به جلو در دو سال زمان است.

“یورو 22 خواهد بود قابل توجه و هیجان انگیز, رویداد, و ما خوشحال به کار با فا به استفاده از آن به رشد زنان, بازی” ورزشی انگلستان مدیر ورزشی فیل اسمیت گفت. “ما اعتقاد داریم یک مکان بر اساس رویکرد’ – کار با ذینفعان محلی برای توسعه های تفریحی, فوتبال, برنامه, برای جای مناسب در زمان مناسب می تواند ابزاری در ساخت این اتفاق می افتد و در نهایت توسعه زنان و دختران’ فوتبال در انگلستان است.

“ما می دانیم که از داده های جمع آوری شده در طول سال 2019 جام جهانی فوتبال زنان است که وجود دارد افزایش قابل توجهی در تعداد زنان در بازی فوتبال و هر دو در طول و پس از این مسابقات است. برای یورو 22, ورزش انگلستان و فا در تلاش هستند تا پیش از بازی. ما می دانیم که این مسابقات را تحریک طرفداران و بنابراین ما می خواهید به استفاده از آن شور و هیجان به حمایت و حتی بیشتر زنان و دختران به شروع بازی.”

یورو 2022 در اصل برنامه ریزی شده به جلو بروید در سال 2021 اما با توجه به Covid-19 بازآرایی که دیدم در این سال را مردان مسابقات را به نقل مکان کرد در تابستان آینده تصمیم گیری ساخته شده بود به تعویق می اندازند. آن را در حال حاضر بین جولای 6-31, 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de