• بزرگ ملی لغو شده است
  • Coronavirus نیروهای اولین مسابقه قایق لغو خارج از جنگ جهانی
  • منحصر به فرد: استان ها در مذاکرات مورد بحث گسترش قهرمانی به ماه اکتبر برای اولین بار
  • توکیو 2020 برگزارکنندگان هنوز در ‘آرامش خود را حفظ و حمل در حالت با وجود امیدهایی در میان ورزشکاران
  • EFL مجموعه برای coronavirus جلسه امروز به بحث در مورد استراتژی

به روز رسانی خودکار

شنا قهرمانی به تعویق افتاد

بritish شنا فرستاده اند در یک مصاحبه مطبوعاتی جزئیات تعویق افتادن و لغو اساسا همه چیز. بیشتر شنا.

به تعویق افتاد و حوادث:

  • FINA Diving World Series – لندن (27-29 مارس)

شنا خواهد بود تماس با دارندگان بلیط در موعد مقرر به ترتیب برای انتقال بلیط اگر و هنگامی که یک تاریخ جدید موافقت کرده است با FINA و یا بازپرداخت.

  • انگلیسی نخبگان Junior غواصی قهرمانی (6-9 مارس)

“انتخاب سیاست برای اروپا Junior Championships بررسی خواهد شد در رابطه با به تعویق افتادن این.

  • انگلیسی, مسابقات قهرمانی شنا (14-19 مارس) و پارا-شنا بین المللی دیدار (9-12 مارس)

پس از آخرین اعلام از دولت انگلستان که توصیه می کند در برابر غیر ضروری تماس و تجمع جمعی از مردم شنا می توانم تایید می کنند که شنا قهرمانی و انگلیسی Para-شنا بین المللی دیدار (BPSIM) لغو شده اند.

انگلیسی شنا قهرمانی شد تا برای دو عنوان در مسابقات المپیک. بیانیه خود می گوید:

ما در شنا همراه با تمام رشته های ورزشی سازمان ها شدیدا متاثر شده از وضعیت فعلی است. ما می دانیم چقدر سخت همه ما ورزشکاران و مربیان و داوطلبان کار به نگه دارید, ورزش, رفتن, اما در همان زمان بسیار آگاه هستند که وضعیت کنونی فراتر از ورزش است. همه ما مسئول برای سلامت عمومی است و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از این هر دو در طول زمان همه گیر و روزانه است.

چگونه لیگ پایین تر اسکاتلندی باشگاه در حال برخورد با یک فقدان فوتبال

Pهای جاودانگی جوانی مورفی مدیر لیگ اسکاتلند دو طرف عنان ورزشی, صحبت کرد و کاملا فوتبال اسکاتلند نشان می دهد پادکست در مورد وضعیت در باشگاه و بالقوه فاجعه بار مشکلات مالی ناشی از این ویروس:

برای یک باشگاه مثل خودمان مانند هر باشگاه در سطح ما, ما به احتمال زیاد بیش از 90 درصد از درآمد ما متوقف شد و از روز جمعه. وجود دارد یک بیانیه از SFA گفت: آن را به طور نامحدود به تعویق افتاد تا زمانی که چیزی تغییر میکند. این شمار بسیار سخت مشکل است.

در این دقیقه بازی را لغو شدن من با توجه به بازیکنان یک هفته و فقط به دنبال پس از خود را به بهترین آنها می توانند. با توجه به آموزش آنها آن را توصیه نمی کند پیش بروید در تمام سطوح… است که یک دستورالعمل است این یک پروتکل? وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.

ما تا به حال یک جلسه در روز یکشنبه 50 درصد بود در مورد عدم قطعیت امیدوارم انتظار برای پیدا کردن در خارج از بدن حاکم چه کمک در دسترس است زمانی که بازیکن می تواند آموزش. یکی دیگر از جنبه است که چگونه ما می تواند به تولید درآمد و بسیاری از که در تلاش است تا مردم را به این باشگاه چرا که ما باید یک بار و اتاق عمل اما پس از آن اگر مردم نمی آمد و نمی تواند در گروه است که اثرات خود را درآمد. این باشگاه را بررسی بیمه خود را, اما آن را پوشش نمی دهد چیزی شبیه به این.

آن است که واقعا نگران کننده بار.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تلگراف پادکست

Getting خسته از خواندن بدبختی (عدم) گزارش ورزشی? اجازه دهید تهم گیبس و دوستان خود را تسکین overworked ذهن با برخی از پادکست گپ زدن در مورد چگونگی وجود ندارد و فوتبال:

منتی باز خواهد گشت یک روز. اوه بله. آن را بازگشت.

بیش از یک سوم از والنسیا بازیکن باید این ویروس

By ایسنا

حدود 35 درصد از والنسیا کارکنان باید آزمایش مثبت برای Covid-19

اعتبار:
PA

La Liga سمت والنسیا گفت: بیش از یک سوم از بازی خود را و پشت درهای بسته کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus اما که همه موارد در حال حاضر بدون علامت.

این باشگاه تا به حال گزارش پنج مورد از COVID-19 روز شنبه با آرژانتین Ezequiel Garay و فرانسه Eliaquim Mangala هر دو تایید آنها در میان کسانی که تا به حال قرارداد این ویروس.

“چند آزمایشات بیشتر برای COVID-19 coronavirus میان والنسیا کادر مربیگری و بازیکنان باید دوباره مثبت” این باشگاه در بیانیه ای گفت.

والنسیا سفر به میلان در ماه گذشته برای لیگ قهرمانان بازی برابر آتالانتا بود که بازی در مقابل یک بسته بندی سن سیرو ورزشگاه قبل از محدودیت های قرار داده شد در رویدادهای ورزشی در ایتالیا — بدترین آمار کشور در اروپا است.

“با وجود این اقدامات سختگیرانه اتخاذ شده توسط این باشگاه از لیگ قهرمانان بازی … این آخرین نتایج نشان می دهد قرار گرفتن در معرض ذاتی به این مسابقات باعث شده است که یک تست مثبت نرخ حدود 35%” والنسیا اضافه شده است.

“همه موارد بدون علامت هستند و کسانی که درگیر در حال حاضر جدا شده در صفحه اصلی دریافت معاینه پزشکی و انجام آنها برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی.”

آنفولانزا مانند ویروس از بین برود بین المللی ورزشی, تقویم با پنج لیگ فوتبال در اروپا — انگلستان و اسپانیا و آلمان و ایتالیا و فرانسه-و همچنین لیگ قهرمانان و لیگ اروپا همه به حالت تعلیق درآمد.

Coronavirus آلوده تقریبا 180,000 نفر کشته و بیش از 7 ، 000 در سراسر جهان

بازی های المپیک به روز رسانی: IOC قوانین برگزاری بازی های المپیک توکیو در پشت درهای بسته

منt گزارش شده توسط نگهبان است که کمیته بین المللی المپیک نیست با توجه به برگزاری بازی های المپیک بدون فن. این به این معنی رویداد پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده و یا به تعویق افتاد. جالب توسعه است.

خوب ما شروع به امروز به روز رسانی با اخبار از استرالیا

Rugby استرالیا (ره) چهره “افراطی” فشار بر منابع مالی خود را با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما این بازی به اندازه کافی قوی است برای زنده ماندن از بحران اجرایی Raelene قلعه گفت: در روز سه شنبه.

Coronavirus شیوع بیماری تعطیل شده ورزشی در سراسر جهان با بالا مسابقات کشوری به عنوان دولت ممنوعیت تجمع جرم و تشدید کنترل مرز به عنوان بخشی از تلاش ها برای مهار ویروس است که به کشته شدن بیش از 7000 نفر است.

تعلیق فوق العاده راگبی بیش از آخر هفته هفت دور به فصل است یک ضربه بزرگ برای RA و شریک اتحادیه های کارگری در نیمکره جنوبی که تکیه بر پخش درآمد برای سرپا نگه داشتن خود را در بازی های داخلی.

قلعه گفت: خاموش کردن طولانی مدت خواهد بود یک چالش عمده برای RA و بدن حاکم بود در حال حاضر باز ارتباطی با دولت استرالیا به پرچم نگرانی.

“تاثیر تصمیمات دولت برای جلوگیری از coronavirus دیده می شود راگبی در استرالیا نهفته در راه است که ما هرگز نمی توانست تصور” قلعه خبرنگاران در سیدنی امروز.

“ما از این تصمیم گیری به عنوان سلامت و تندرستی از استرالیا باید اول آمده است.

“اما به هر حال محدودیت های قرار داده خواهد شد فشار شدید در راگبی استرالیا در امور مالی.

“ما در حال بدیهی است که نه تنها ورزش در کشور رو به این چالش ها در محیط فعلی است.”

قلعه گفت: RA مشغول به کار بود با شریک اتحادیه های کارگری در نیوزیلند و آفریقای جنوبی و آرژانتین به کار کردن چگونه سوپر راگبی فصل می تواند سالم, شاید با یک برنامه محدود کردن مسافرت های بین المللی.

“سفر محدودیت به این معنی نیست که مرزی رقابت نمی کند به نظر می رسد واقع بینانه به طوری داخلی بدیهی است که منجر گفتگو” قلعه گفت.

“که همه کار انجام می دهیم و انتظار داریم که ما می خواهم که قادر به برقراری ارتباط در که در روزهای آینده.”

قلعه گفت: RA نیز به حالت تعلیق مذاکرات با پخش برای پنج سال آینده حقوق معامله با شروع در سال 2021 برای سوپر راگبی و قهرمانی’ مسابقات بین المللی.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im