• چگونه coronavirus بحران هم پاشید, ورزشی, تقویم فقط در 10 هفته
  • لیورپول به احتمال زیاد به تاج لیگ قهرمانان در میان هرج و مرج coronavirus
  • سام والاس: که تحمل بار مالی از coronavirus در فوتبال ؟ پاسخ می تواند باعث یک بحران شبیه هیچ دیگر
  • منحصر به فرد: یوفا در نظر گرفتن برگزاری یورو 2020 در ماه دسامبر به عنوان عمده لغو شمع

به روز رسانی خودکار

رونالدو آشنایی دست یاری

Cristiano رونالدو اعلام کرده است که زنجیره ای از هتل ها را تبدیل به بیمارستان برای مراقبت از کسانی که بیشترین نیاز به درمان فوری با توجه به کوروناویروس. درمان رایگان خواهد بود و رونالدو نیز پوشش دستمزد پزشکان و پرستاران به کار در سایت.

گنبد توکیو


اعتبار:
بلومبرگ

هنوز هم وجود دارد برخی از ورزش در رفتن اگر شما به اطراف نگاه


اعتبار:
گتی ایماژ

Hamble FC vs ماساچوست Town FC در Wessex لیگ برتر را بدست آورد.

Van Dijk صحبت می کند

Virgil Van Dijk کرد از ترس اینکه مجبور به بلند کردن لیورپول اول لیگ برتر تاج در خالی ورزشگاه به عنوان یک نتیجه از ادامه محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus بحران است.

همه بالا پرواز منطبق شده اند به تعویق افتاد تا حداقل در ماه آینده و در لیگ برتر است به دیدار روز پنجشنبه برای بحث در مورد پتانسیل مراحل بعدی.

لیورپول در حال حاضر با 25 امتیاز جلوتر از دوم قرار منچستر سیتی در جدول و Van Dijk گفت: چندین روزنامه های ملی: “اگر ما برنده آن در خالی ورزشگاه و طرفداران وجود ندارد, من می خواهم سوخته برای آنها.

“بدیهی است که اگر هیچ هواداران در آنفیلد و سپس از آن خواهد شد یک بیت از یک ضربه – هیچ کس می خواهد به بازی بدون طرفداران.

“تا زمانی که تصمیم گیری ساخته شده است در ما چگونه رفتن از اینجا پس ما فقط باید برای مقابله با آن است. اما زمانی که آن اتفاق می افتد, ما هنوز هم آوردن این عنوان برای طرفداران ما قطعا

Wayne Rooney انتقادی از مقامات فوتبال

By PA

وین رونی به انتقاد از دولت و مقامات فوتبال برای درمان بازیکنان به عنوان “خوکچه هندی” در اشتباه خود پیام بیش از شیوع کروناویروس.

سابق و کاپیتان تیم ملی انگلستان می گوید: “هرگز ببخش” آنها اگر در خانواده خود بیمار به عنوان یک نتیجه.

نوشتن در بار رونی همچنین پیشنهاد رادیکال برنامه shake-up می تواند در فصل جاری به این نتیجه رسیدند که در اواخر ماه سپتامبر و دو بعدی لگد زدن در زمستان-زمان به عنوان یک نتیجه.

دولت پنج شنبه گذشته به همه روشن برای رویدادهای ورزشی به ادامه اما آرسنال رئیس باکاری سانیا را پذیرش است که او تا به حال آزمایش مثبت led به لیگ برتر اعلام روز جمعه همه بازی ها خواهد بود به حالت تعلیق تا مارس 4.

رونی نوشت: در ستون: “چرا ما صبر کنید تا جمعه? چرا آن را باکاری سانیا به بیمار برای بازی در انگلستان برای انجام درست است ؟

“برای بازیکنان کارکنان و خانواده های آنها شده است و نگرانی در هفته – یکی که در آن شما احساس فقدان رهبری از دولت و از حذفی و لیگ برتر است.

“پس از جلسه اضطراری در گذشته حق تصمیم گیری ساخته شده بود – تا آن زمان آن را تقریبا احساس مانند بازیکنان فوتبال در انگلستان بودند تحت درمان مانند خوکچه هندی.

“من می دانم که چه احساسی دارم. اگر هر یک از خانواده من آلوده از طریق من چون من تا به حال به بازی زمانی که آن را امن نیست و آنها به طور جدی بیمار و من می خواهم به فکر می کنم سخت در مورد تا کنون به بازی دوباره. من هرگز ببخش مقامات.”

پیش از گزارش پتو بان در تالار اجتماعات هفته آینده تیم فوتبال پیام در ادامه به اشتباه با بسیاری از مسابقات در غیر لیگ سطح پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در این آخر هفته.

چه چیزی را از یک کوتاه شش ملت ؟

یک شش کشور مسابقات که متاسفانه برای همیشه لطفا برای ارتباط با شیوع کروناویروس. اما آقا یان McGeechan معتقد جدید در حال ظهور نام و تاکتیک تازه هنوز هم از آن ساخته شده یک سپر edition. او 2020 حکم در ستون امروز. در اینجا است که یک taster:

انگلستان در شکل خوب هستند هر چند. بازگشت مانو Tuilagi برای ایرلند و ولز بازی های ساخته شده از جمله تفاوت به راه انگلستان بازی کند. ناگهان دیدیم دوباره این تیم که از لحاظ جسمی تحت الشعاع هر کس از ایرلند به سیاه پوستان همه سال گذشته; که پا جلو توپ, انواع توپ حامل. هنگامی که شما ببینید بچه ها مثل Itoje و کاری که هنوز هم تنها 21, bossing تماس با مناطق شما می دانید که آنها می تواند یک ویژه و خطرناک تیم.

جزئیات آقا یان ستون کامل در اینجا.

آنها همین کار را برای آرسنال?

Denver قطعات و Colorado Avalanche مالکیت Kroenke ورزش و سرگرمی می گوید آن را خواهد پرداخت آن پاره وقت و ساعتی کارکنان نهفته لغو با توجه به شیوع کروناویروس برای 30 روز آینده.

این شرکت همچنین خواستار آن فروشندگان و شرکا را به انجام همان.

“این است که بسیار زمان تلاش برای ما تنگ گره ورزشی جامعه اما مهمتر از همه برای انسان به طور کلی” KSE معاون رئیس جاش Kroenke در بیانیه ای گفت: شنبه شب.

KSE به حالت تعلیق در همه حوادث در پپسی سنتر, خانه قطعات و بهمن, برترین تئاتر, dick’s Sporting Goods, پارک, خانه, کلرادو رپیدز و 1STBANK مرکز برای 30 روز.

“ما مشتاقانه منتظر دیدن همه طرفداران ما پشت در سالن در زمان مناسب!” Kroenke گفت. (AP)

دو استرالیا rugby sevens بازیکنان تست شده

By ایسنا

راگبی استرالیا (ره) قفل شده است و دفتر مرکزی آن به ضد عفونی پس از دو تن از اعضای national rugby sevens برنامه تست شده هستش برای coronavirus.

RA گفت: بازیکنان حضور داشتند بالا عملکرد مرکز در آن مور پارک مرکزی سیدنی در هفته گذشته بود و پس از آن خود جدا شده و پس از نشان دادن “نشانه ها و علائم” در ارتباط با ویروس.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی راگبی استرالیا ستاد تعطیل شده است به مدت دو روز به صورت فشرده تمیز” بدن حاکم گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

“همه کارکنان اداری توصیه شده است برای کار از خانه و استرالیا در مردان و زنان sevens تیم نمی خواهد در این مرکز در روز دوشنبه یا سه شنبه.”

نتایج تست برای بازیکنان به علت در 72 ساعت RA اضافه شده است.

Coronavirus که آلوده 156,00 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 5800 تا لرزاند جهان با نخبگان مسابقات و رویدادهای مهم لغو و یا به حالت تعلیق در سراسر جهان به عنوان بخشی از مهار کردند.

یک روز دیگر از قطعیت dawns

We مطمئن نیستید اگر وجود دارد هر گونه رویداد مهم ورزشی از چپ به لغو با توجه به شیوع کروناویروس اما با این وجود یک روز دیگر از اضطراب و عدم اطمینان dawns.

یک انتظار وجود دارد که دولت بریتانیا می تواند معرفی اورژانس قوانین ممنوعیت تجمع جرم به عنوان به زودی به عنوان این هفته هر چند که برگ این امکان را برای برخی از ورزش هایی مانند اسب مسابقه به ادامه در پشت درهای بسته.

یوفا و تیم اصلی باشگاه دیدار در روز سه شنبه به تلاش و ترش کردن برنامه برای لیگ قهرمانان, لیگ اروپا و یورو 2020. داده دومی صحنه در سراسر هشت کشور است که به نظر می رسد غیر ممکن است به مرحله در این تابستان.

برای روکش کردن در اخبار دیروز:

  • لیگ برتر راگبی است که انتظار می رود به اعلام روز دوشنبه که مسابقات لیگ تمام خواهد شد به تعویق افتاد برای حداقل چهار هفته اجازه می دهد برای حداقل بعد از دو دور از مسابقات به حالت تعلیق در
  • بزرگ ملی همچنان امیدوار بودن قادر به پیش بروید پشت-بسته-درب با برگزارکنندگان امیدوار است که روستایی مبتنی بر سوارکاران کمتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس است که بازیکنان فوتبال
  • کاپیتان تیم ملی انگلستان جو ریشه بستری بازیکنان خود را در “ذهن بودند در جای دیگر” را به عنوان آنها نگران بودن را در انزوا در سریلانکا با توجه به کروناویروس و ابراز خود “امداد” بیش از لغو این سفر.
  • Sanzaar بدن حاکم پشت سوپر راگبی اعلام کرد که رقابت های معلق خواهد شد “برای آینده قابل پیش بینی”
  • آرسنال باکاری سانیا می گوید او “احساس بهتر در حال حاضر” بعد از تست مثبت این ویروس در روز پنج شنبه همراه با چلسی را کلوم Hudson-Odoi

با ما باشید برای استراحت از روز جمعه بدون هیچ نخبگان ورزش به سازمان دیده بان و یا تشویق, اما مطمئن شوید که برای پرتاب کردن اخبار بیشتر به عنوان جهان تلاش می کند به هضم این وضعیت بی سابقه ای.

سوپر لیگ و اسنوکر است جبل الطارق باز هنوز در حال پیش رفتن امروز و می تواند هر دو مورد به دریافت قابل توجهی پوشش بیشتر از حد معمول. بیشتر به دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de