• یوفا به بحث در مورد نتیجه گیری نهایی لیگ قهرمانان اروپا با چهار روز پایانی در استانبول
  • آقا کنی دالگلیش می گوید صحبت از ادرار فصل ‘از’
  • چگونه coronavirus مؤثر است و ورزش: المپیک در لیگ برتر یورو 2020 و سایر حوادث
  • مسابقه مجموعه ای به رفتن در پشت درهای بسته

به روز رسانی خودکار

کریکت به روز رسانی: پاکستان به تعویق افتاد و ماه آینده آزمون مسابقه و یک روز بین المللی در برابر بنگلادش

Pakistan به تعویق انداخته است ماه آینده آزمون مسابقه و یک روزه کریکت بین المللی در برابر بنگلادش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بنگلادش بود و با توجه به رسیدن در کراچی در مارس 29 جلوتر از یک dayer در تاریخ 1 آوریل. آزمون مسابقه دوم از سری برنامه ریزی شده برای شروع 5 آوریل.

هیات کریکت پاکستان روز دوشنبه گفت: این کار را هم با Bangladesh Cricket Board “به شناسایی یک آینده فرصت برای تکمیل ICC World آزمون قهرمانی تعهد است.”

بنگلادش بازی های برگزار شده این آزمون برای اولین بار ماه گذشته در راولپندی که در آن پاکستان برنده توسط یک نوبت و 44 اجرا می شود.

PCB نیز به تعویق افتاد داخلی آن محدود اور مسابقات – پاکستان جام بود که با توجه به شروع 25 مارس.

گذر موقت فعالیت در پاکستان خواهد بود متوقف و پس از چهار پاکستان سوپر لیگ Twenty20 نهایی که برگزار خواهد شد در لاهور در خالی ورزشگاه .

تعدادی از بازیکنان خارجی رقابت در این مسابقات در حال حاضر به ترک خانه های خود.

پیشاور Zalmi که در مولتان سلاطین در اولین نیمه نهایی در روز سه شنبه خواهد بود و بدون آن پنج بازیکنان خارجی – تام Banton کارلوس Brathwaite لیام Dawson, Liam لیوینگستون و لوئیس گرگوری.

AP

در اینجا آخرین اخبار از دنیای ورزشی امروز صبح

تیاو فدراسیون فوتبال ایتالیا را بپرسید لیگ برای به تعویق انداختن یورو 2020 در روز سه شنبه به بیشتر های ورزشی آماده به تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رقابت های راگبی گالاگر نخست وزیری است به حالت تعلیق بهبهان نیوز درک با سوپر لیگ به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار و مسابقات اسب سواری در بریتانیا مجموعه ای به حرکت در پشت درهای بسته این هفته است.

مقامات از هر سه ورزش بودند جلسه ای در روز دوشنبه به در نظر گرفتن گزینه های خود را به عنوان شیوع ادامه به تلفات ورزشی چشم انداز است.

یوفا برگزار خواهد شد جلسه اضطراری روز سه شنبه برای بحث در مورد اینکه آیا لیگ قهرمانان, لیگ اروپا و یورو 2020 را می توان پس از رقابتهای باشگاهی در اروپا تعطیل.

و در روز یکشنبه فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) رئیس جمهور گابریل Gravina گفت Sportsmediaset: “ما پیشنهاد می کنیم که یوفا به تعویق انداختن مسابقات قهرمانی اروپا.

“ما سعی خواهد کرد برای رسیدن به پایان این مسابقات (Serie A) به دلیل آن است که عادلانه تر و درست تر پس از بسیاری از سرمایه گذاری ها و فداکاری های باشگاه است.”

مقامات از گالاگر لیگ برتر باشگاه های در حال انتظار برای پیشدستی دولت مشاوره و به تعویق انداختن این فصل تا اطلاع ثانوی.

سوپر لیگ باشگاه با توجه به ملاقات در هادرزفیلد در روز دوشنبه شد و در حال حاضر با توجه به گزینه های خود را قبل از اخبار را شکست اواخر یکشنبه شب که تورنتو Wolfpack را به حالت تعلیق در آموزش و ایستاده بود پایین کل خود را بر اساس UK-کارکنان پس از چهار بازیکن با تجربه علائم کروناویروس.

کانادا باشگاه اقدام به این معنی است که خود را ثابت برابر ویکفیلد آخر هفته آینده تقریبا قطعا به تعویق افتاد و قرار است به سیگنال بالقوه تعطیلی لیگ.

بیانیه ای از باشگاه به عنوان خوانده شده: “ما در یک محیط که در آن ما در تعامل با دانش آموزان و خانواده ما به شدت نمی خواهید به عنوان یک امکان وکتور برای COVID-19 همین دلیل است که ما گرفته اند این اقدام فوری.

“سلامت و رفاه ما بازیکنان, کارکنان, طرفداران و همکاران همیشه نگرانی اصلی ما.”

کاتالانها اژدها کاپیتان رمی Casty گرفته و امور را در دست خود.

او گفت: Perpignan-بر اساس L’Independent روزنامه: “من بیمار نیستم می ترسم از بودن یا, اما من نمی خواهم به گرفتن این ویروس و انتقال آن به کسی که بیشتر شکننده است.

“من فقط هشدار هم تیمی هایم و کارکنان است که من نمی خواهد در حال حاضر فردا (دوشنبه) در آموزش. من این تصمیم و من را به آن می چسبد.”

St Helens مربی Kristian وولف به نام در سوپر لیگ و راگبی لیگ فوتبال به روشنی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این رقابت خواهد بود و تعطیل زیر سمت خود شکست به کستلفرد.

“ما نمی توانیم هفته به هفته بدانم چه خبر” وولف گفت. “ما نیاز به یک واقعا خوب و قوی تصمیم گیری و پس از آن ما می توانیم تمام کرک و کشف کردن آنچه که ما را با آن انجام دهید.”

کمیته بین المللی المپیک تنظیم شده است برای برگزاری یک کنفرانس بین المللی فدراسیون به بحث در مورد این ویروس و مشکلات ناشی از آن است برای توکیو 2020 مقدماتی.

“پس از این وضعیت شروع به توسعه چند هفته پیش در کمیته بین المللی المپیک شده است به طور مداوم به روز رسانی سهامداران آن در آخرین تحولات” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت به www.insidethegames.biz.

“تماس بخشی از این اطلاعات به طور منظم های روند.”

باقی مانده از بوکس جاده به توکیو مقدماتی المپیک رویداد در مس جعبه آرنا برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته با توجه به “وضعیت در حال تغییر با کروناویروس و نگرانی برای عموم ورزشکار و داوطلب رفاه” کمیته بین المللی المپیک بوکس نیروی کار گفته است.

این رویداد آغاز شده در روز شنبه و برنامه ریزی شده است برای اجرا تا مارس 24.

New Zealand Cricket اعلام کرده است لغو دو دور گذشته از آن داخلی کلاس اول رقابت پس از گرفتن مشاوره از کارشناسان پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im