ورزش برخورد با کروناویروس: به روز رسانی های زنده و آخرین در Cheltenham, هندی چاه و جلسه دولت با ورزشی بدن

تلگراف | No comments

  • BNP Paribas Open در چاه کرده بیش از coronavirus نگرانی
  • Cheltenham بیمار مبتلا به کروناویروس روز قبل از جشنواره شروع می شود
  • آخرین گزارش: لیگ برتر و Cheltenham Festival در آماده باش بیش از coronavirus
  • دولت برای دیدار با اسپورتینگ بدن امروز به بحث در مورد امکان مراحل بعدی
  • دریافت آخرین اخبار از رویدادهای ورزشی جهان در طول روز در اینجا و آخرین اخبار را با تلگراف liveblog اینجا

به روز رسانی خودکار

آخرین اخبار از بن Rumsby در جلسه امروز

Premier باشگاه های لیگ ترس اینکه دستور به بازی در پشت درهای بسته پایان این ماه و دو تیم گفت: دیلی تلگراف شب گذشته که در این فصل هنوز هم می تواند به توقف به دلیل شیوع کروناویروس بن Rumsby گزارش.

نگرانی که در حال پخش بازی های لیگ برتر بدون تماشاگر خواهد فقط انتقال مشکل به بارها نشان زنده مسابقات در حال پشت طرح مانند قطع خوراک به چنین موسسات و یا حتی نشان دادن هر بازی در یک بسته در ورزشگاه free-to-air تلویزیون.

اما در بدترین سناریو این فصل می تواند به حالت تعلیق در یک لحظه بحرانی در لیست ثابت از نظر نژاد عنوان و هشت بالا پرواز باشگاه هنوز هم در جام حذفی و چهار در لیگ قهرمانان.

دولت را به برگزاری مذاکرات با ورزش رهبران و رسانههای روز دوشنبه اما انگلستان قهرمانی اروپا گرم کردن بازی در مقابل ایتالیا در تاریخ 27 مارس در ومبلی است تحت افزایش شک و تردید. ایتالیا قرار داده است تا 16 میلیون نفر از مردم خود را در قرنطینه و رئيس جمهور از اتحادیه بازیکنان نوشته شده به نخست وزیر این کشور را خواستار همه فوتبال وجود دارد متوقف شود.

Indian Wells, لغو, به دلیل coronavirus نگرانی

تیاو BNP Paribas Open در ولز برگزار خواهد شد به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس دهندگان گفته اند.

رافائل نادال, نواک جوکوویچ و Kim Clijsters در میان بازیکنان انتظار می رود برای شرکت در این مسابقات بود که با توجه به شروع در کالیفرنیا در روز دوشنبه.

یک بیانیه از برگزارکنندگان گفت: “سال 2020 BNP Paribas Open, برگزار خواهد شد در این زمان با توجه به نگرانی های اطراف coronavirus و ایمنی از شرکت کنندگان و شرکت کنندگان در این مراسم است.

“این است که به دنبال راهنمایی از متخصصان پزشکی و مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و ایالت کالیفرنیا است.”

Indian Wells, اولین نخست وزیر اجباری صورت WTA فصل و یک Masters 1000 رویداد در مردان تور.

مدیر مسابقات تامی هاس گفت: “ما بسیار نا امید است که این مسابقات برگزار خواهد شد اما سلامت و ایمنی جامعه محلی, هواداران, بازیکنان, داوطلبان, حامیان مالی, کارکنان, فروشندگان, و هر کس درگیر با این رویداد از اهمیت پارامونت است.

“ما در حال آمادگی برای برگزاری این مسابقات در تاریخ دیگری و کشف گزینه است.”

دیوید Agus استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می گوید: “وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر در این زمان به بهداشت عمومی از شهرستان ریورساید منطقه در برگزاری یک گردهمایی بزرگ از این اندازه.

“این است که نه در جهت منافع عمومی از طرفداران بازیکنان و مناطق همسایه برای این دوره از مسابقات به ادامه. ما همه باید به هم پیوستن برای محافظت از جامعه از شیوع کروناویروس.”

نادال در توییتر نوشت: “شما احتمالا این خبر را شنیده. Indian Wells لغو شد.

“ما اینجا هستیم و هنوز تصمیم گیری چه در آینده. خیلی غم انگیز برای همه است که اتفاق می افتد در سراسر جهان با این وضعیت.

“امیدوارم به زودی راه حل از مقامات. ماندن همه خوب و امن است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>