ورزش برخورد با کروناویروس: به روز رسانی زنده به عنوان بریتانیا تنظیم به ورزشی shutdown

تلگراف | No comments

  • لیورپول مجموعه داده و در لیگ برتر در میان هرج و مرج coronavirus
  • توقف ما بازی ورزش ؟ معمولا طول می کشد یک جنگ برای انجام این
  • به لیورپول جایزه اما تماس خاموش یورو – و آماده شدن برای جشن زمانی که ورزش در نهایت بازده
  • بدون بازپرداخت برای فوتبال بلیط-دارندگان و یا Sky Sports مشتریان

به روز رسانی خودکار

F1: هلندی جایزه بزرگ مسابقه بعدی کشیده می شود اما می تواند موکول

By Phil Duncan بهبهان در ملبورن

هلندی جایزه بزرگ خواهد بود مسابقه بعدی کشیده از فرمول یک را coronavirus-آمار برنامه.

وجود دارد متناقض پیام به زمانی که فصل جدید ممکن است شروع به پس از پرده بیدار کننده در استرالیا لغو شد, با مسابقات بعدی در بحرین و ویتنام و چین به تعویق افتاد.

F1 حاکم بدن FIA بیانیه ای به نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی می تواند در راه در آغاز ماه مه – در زمان مسابقه در هلند. F1 اما گفت: تا پایان مارس است که در حال حاضر هدف. و PA اخبار آژانس می داند که هلندی, دور, برنامه ریزی شده برای مه 3 خواهد بود به تعویق افتاد. تایید رسمی است که انتظار می رود در آغاز هفته آینده.

هلندی جایزه بزرگ شد و با توجه به برگزار می شود, در یک بازنگری شده زندوورت اما می تواند در مسابقه بعدی به تعویق افتاد

اعتبار:
AFP

منتی امیدوار است که زندوورت مسابقه که بازگشت به تقویم پس از یک غیبت از 35 سال می تواند نقل مکان کرد و به اوت, با این ورزش سنتی تابستانی اوراق.

اسپانیایی جایزه بزرگ با توجه به اتفاق یک هفته پس از مسابقه در هلند در مارس 10 نیز تنظیم می شود. معلوم نیست که آیا از آن خواهد شد دوباره.

به نظر اکثریت از سفر سیرک است برای به تاخیر انداختن کمپین تا آذربایجان جایزه بزرگ pencilled در ماه ژوئن 7, در اولین, با امکان به عنوان بسیاری از 18 مسابقه کهنه به مدت شش ماه. وضعیت باقی مانده مایع با عدم قطعیت در اطراف دراز مدت تاثیر coronavirus.

چه در حال حاضر ؟

Well, دیروز, یکی از عجیب ترین روز در ورزش است که من همیشه می توانید به یاد داشته باشید. پس از چند روز که در آن نگاه مانند تکه های بزرگ از ورزش ادامه خواهد داد البته شاید در پشت درهای بسته باکاری سانیا را مثبت تشخيص Covid-19 coronavirus منجر به یک جلسه ویژه با لیگ برتر که در نهایت منجر به تعویق افتادن لیگ تا اوایل آوریل است. انگلیسی لیگ برتر فوتبال به دنبال کت و شلوار به زودی پس از آن, به این معنی که نخبگان حرفه ای فوتبال در انگلستان شده است را در خود نگه دارد – اما نه فقط در انگلستان در اسکاتلند و ولز بیش از حد. همه قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات, بیش از حد.

سیل از لغو و تعویق دنبال کرد: گلف بازیکنان قهرمانی رها شده بود پس از یک دور های کارشناسی ارشد به تعویق افتاد, F1 بحرین و ویتنامی grands جایزه بزرگ نامیده می شدند بعد از استرالیا جایزه بزرگ لغو شد, ولز و اسکاتلند سازمان ملل شش بازی در کاردیف شد و در نهایت به نام خاموش بعد از چند روز اصرار آن خواهد شد. که نه به ذکر است لیگ انگلستان تور در برابر سریلانکا و ماراتن لندن. آن روز بی سابقه ای از اخبار.

آن را در سمت چپ تقویم ورزشی نه فقط نابود اما تقریبا خالی است. یورو 2020 است که در شک و تردید جدی است و می تواند نقل مکان کرد و تا 2021 و یا لغو در دسترس نباشد. اگر چه هنوز چند ماه دور توکیو المپیک باید تحت تهدید واقعی از لغو بیش از حد.

که است که می گویند همه ورزش لغو شد, با چند راگبی لیگ و اتحادیه مسابقات پیش رفتن – آن را به عنوان مورد امروز و در نخستین روز از Cheltenham Festival رفتن بدون دردسر. بیشتر مسابقه همچنان ادامه دارد, امروز, بیش از حد و همچنین چندین لیگ ملی فوتبال.

تعدادی از ورزش از چپ به انصراف از گرفتن کمتر و کمتر اما ما در اینجا خواهد بود برای همه آخرین اخبار و تحولات از دنیای ورزش در تمام طول روز طولانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>