• چگونه Cheltenham Festival امیدوار است به زودی coronavirus: در خط مقدم با حوله کاغذی و دست gel
  • 250,000 مردم انتظار می رود در جلسه بیش از چهار روز آینده
  • دولت در برابر فشار رویداد مهم ورزشی در پشت درهای بسته با وجود شیوع کروناویروس
  • دنبال آخرین coronavirus اخبار از سراسر جهان در اینجا

به روز رسانی خودکار

یک یادآوری: بازی های المپیک در توکیو هنوز در, در حال حاضر

تیوی کمیته بین المللی المپیک و محلی برگزارکنندگان می گویند این بازی هستند اما تیک تاک ساعت است.

سرنوشت توکیو بازی لمس 11,000 المپیک و 4,400 پارالمپیک ورزشکاران و مربیان ورزشی و مقامات محلی و سازمان های دولتی و ملی روحیه بین المللی رسانههای طرفداران و حامیان مالی. اضافه کردن به این هتل ها و خطوط هوایی و رانندگان تاکسی و حتی 80,000 پرداخت نشده داوطلبان خواهد کرد که از دست یک بار در طول عمر فرصت است.

Kazuhiro Tateda, یک متخصص بیماری های عفونی و عضو یک دولت پنل گفت: این ویروس ممکن است به مرگ به سرعت.

“بر خلاف آنفولانزا که از بین می رود با آب و هوای گرمتر پاسخ به این کروناویروس جدید, من فکر می کنم باید به صورت نیمی از یک سال و یا یک سال” Tateda گفت, ژاپنی NHK پخش در روز سه شنبه.

کمیته بین المللی المپیک کافی مالی پادمان در برابر لغو, که اتفاق افتاده است تنها در زمان جنگ پس از بازی های المپیک مدرن آغاز شد و در سال 1896. آخرین گزارش سالانه نشان می دهد که آن را تقریبا 2 میلیارد دلار ذخیره است که می تواند پوشش هزینه های در حال اجرا تا زمانی که المپیک زمستانی 2022 در پکن.

AP

ایرلند ‘سوخته توسط داعش دیروز تعویق شش کشور بازی مقابل فرانسه

منreland مربی اندی فارل گفت: بازیکنان باقی مانده بودند “سوخته” پس از روز شنبه در سازمان ملل شش بازی در مقابل فرانسه در پاریس به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

مسابقه سوم ثابت در این سال مسابقات قرار داده می شود خاموش در میان نگرانی از اپیدمی پس از به تعویق افتادن ایتالیا با سفر به ایرلند هفته گذشته بازی خود را در برابر انگلستان در رم در روز شنبه.

ولز نهایی دیدار مقابل اسکاتلند را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده در روز شنبه.

“این است آنچه در آن است و ما نمی توانیم کاری انجام دهیم اما درست. واکنش بازیکنان زمانی که ما آمده ایم خاموش پشت یک صبح خوب کار یکی از کاهش قیمت ها. آره سوخته,” فارل به خبرنگاران گفت:.

“ما ساخته شده است تا برای چند هفته در بازگشت از ناامیدی تلخ (علیه انگلستان). ما به دنبال به جلو به هفته پیش رو است. ما نا امید نیست پیش رفتن است اما در همان زمان ما به طور کامل درک… هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید.”

ایرلند بازی کرده اند پس از دست دادن 24-12 به انگلستان در Twickenham ماه گذشته و نشستن چهارم در جدول رده بندی با نه امتیاز از سه بازی.

اما پاداش نقطه پیروزی برابر ایتالیا و فرانسه خواهد آنها را غیر قابل بحث 19 امتیاز.

“ما بیش از هنوز هم در آن است. ما یک تیم هستیم که هنوز در کنترل سرنوشت خود را ندارد, بنابراین آن را در یک جای بد می شود” فارل گفت.

وی افزود: ایرلند بودند باز به امکان پایان مبارزات انتخاباتی خود را پس از خود استرالیا تور در ماه جولای و قبل از نوامبر بین المللی.

“برخی از تیم های, برنامه چهار بازی اما ما برنامه ریزی شده در نوامبر بنابراین ما باید یک پنجره و ما باز به آن است.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im