• دنبال آخرین coronavirus اخبار از سراسر جهان در اینجا
  • Arsenal v Man City چهارشنبه شب به نام خاموش
  • ورزشی ستاد اسلم بحران دولت ایران بیش از coronavirus به عنوان ‘هرج و مرج’

به روز رسانی خودکار

بیشتر از سریلانکا

ثانیهقبل از اینکه توسط تیم Wigmore با داستان کامل از تیم کریکت انگلستان در حال منع از امضای امضا با توجه به کوروناویروس.

آخرین اخبار از پورتسموث

Tدر اینجا می تواند عواقب گسترده برای آرسنال تماس با Olympiacos و ناتینگهام فارست صاحب Evangelos Marinakis. آرسنال باید پس از بازی پورتسموث در جام حذفی و وستهام در لیگ برتر که در حال حاضر صورت اضطراب صبر کنید اگر برنامه های خود را مختل خواهد شد.

یک پورتسموث سخنگوی گفت: “ما در تماس با ما حاکمه و در انتظار دستورالعمل های بیشتر از آنها. تا آن زمان ما ادامه خواهد داد به دنبال دستورالعمل دولت و پایبندی به توصیه های خود را.”

شهرستان کریکت به روز رسانی

By نیک Hoult

Worcestershire امروز پیوست لنکشایر در لغو پیش فصل سفر به ابوظبی. این باشگاه اعلام کرد که تور خود را با توجه به شروع در 18 مارس تا آوریل 29 لغو شده بود پس از خود را ‘داخلی خود ارزیابی ریسک”. Lancashire روز دوشنبه اعلام کرد که آنها تا به حال به نام خاموش مشابه پیش فصل سفر به ابوظبی پس از مشورت با England & Wales کریکت هیئت مدیره و حرفه ای کریکت’ Association. اما Northamptonshire فشرده پیش رو با خود برنامه ریزی سفر به سنگاپور.

اقدامات جدید اعلام کرد در منچستر یونایتد

By جیمز Ducker

همه رسانه ها از حضور در منچستر یونایتد را باز جلسه تمرینی خود را در کارینگتون آموزش پایه در 11am شده اند نیاز به اطلاع باشگاه خود حضور و غیاب و تکمیل پرسشنامه پیش از ورود خود به این باشگاه را بدون شانس در پی افزایش coronavirus موارد است.

هر کسی شکست برای دیدار با معیارهای اکید خواهد او اجازه ورود داده نشد. ایران هستند که به طور فزاینده دقیق در مورد که آنها اعتراف به کارینگتون آنها به عنوان طول می کشد اقدامات برای کاهش خطر این ویروس مرگبار است.

اوله گونار Solskjaer و بازیکنان خود را برگزاری یک جلسه آموزشی – اولین 15 دقیقه که باز هستند به رسانه ها – قبل از پرواز به لینز برای اولین بار پای خود را در لیگ اروپا دور 16 کراوات در برابر بوندسلیگا اتریش رهبران LASK.

آن را در حال حاضر اعلام شده است که این بازی برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته و زیر فرمان توسط دولت اتریش.

حدود 900 ایالات فنهای خرید بلیط برای بازی و بعضی از آنها هنوز هم تصمیم به سفر با وجود این باشگاه ارائه بازپرداخت.


اعتبار:
گتی ایماژ

هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن لیگ برتر راگبی وسایل

By چارلی مورگان

لیگ برتر راگبی مدیر عامل شرکت دارن کودکان با حضور در روز دوشنبه DCMS نشست و به عنوان چیز ایستاده وجود دارد هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن لیگ وسایل. روز یکشنبه لیگ برتر راگبی جام بین فروش کوسه ها و Harlequins در AJ بل ورزشگاه برنامه ریزی شده است به جلو بروید به صورت عادی. میزبان آگاه هستند که این وضعیت می تواند به سرعت تغییر ،

“رفاه ما طرفداران بازیکنان و کارکنان میباشد. ما در تماس نزدیک با سازمان بهداشت جهانی بهداشت عمومی انگلستان و DCMS برای کمک به ما در ساخت یک طرح احتمالی برای فصل پیش رو” گفت: لیگ برتر راگبی سخنگوی دیروز.

“ما را حفظ خواهد کرد به روز رسانی برنامه های ما با اطلاعات جدید به عنوان آن منتشر شده است و اطمینان از باشگاه های ما در حال به روز با هر گونه تحولات است.”

چهار روز تست حکم به تعویق افتاد

By نیک Hoult

تصمیم بر این پیشنهاد بحث برانگیز به معرفی چهار روز مسابقات تست شده است تا با تاخیر ممکن است در اولین پس از شورای بین المللی کریکت به تعویق افتاد و بعد از آن جلسه هیئت مدیره با توجه به کروناویروس بحران است.

در این جلسه با توجه به محل در دبی در مارس 29 و برنامه ای برای برش آزمون از پنج به چهار روز بود که در دستور کار است. این ایده در دیدار با مقاومت شدید از سنت اما برخی از کشورها بر این باورند که یک راه تست کریکت مالی مناسب در مکان های که در آن تلاش برای جذب جمعیت. این England & Wales هیات کریکت اعلام کرد در ماه ژانویه آن را “با احتیاط” حمایت از ایده.

در سریلانکا این تیم کریکت انگلستان گفت: امروز آنها را نمی توان امضای امضا یا ژست گرفتن برای عکاسی سلفی با هواداران نه او مشاوره پزشکی خود را در تیم است. این تیم در حال حاضر ممنوع, دست دادن با یکدیگر و مخالفان است. سریلانکا روز گذشته خود را تایید اولین مورد از coronavirus قرارداد در این جزیره است. این است که یک راهنمای تور که مشغول به کار با یک گروه از گردشگران دارای آزمایش مثبت برای این بیماری است.

سریلانکا آغاز شده است quarantining ورود از سه کشور ایتالیا – کره جنوبی و ایران – قرار دادن مهاجران در سابق leper بیمارستان شمال کلمبو برای دو هفته.

اخبار جالب از سریلانکا

England را cricketers دستور داده شده است به امضا یا ژست برای عکاسی سلفی با هواداران در طول آزمون تور سریلانکا در تلاش برای عایق تیم ملی از ویروس.

انگلستان تیم شده اند در این جزیره – که در ثبت دوم آن مورد تایید شده یک شبه – برای بیش از یک هفته و با تشدید احتیاطی موجود پیش از این آزمون برای اولین بار در گله در 19 مارس ،

بین 3000 تا 5000 حامیان بسیاری از آنها بازنشسته هستند و با توجه به پرواز به سریلانکا و آنها هشدار داده شده است معمول سطح تعامل آنها آمده اند به انتظار از قهرمانان خود را تحت تاثیر قرار شده است با توصیه های پزشکی.

جو ریشه طرف به طور معمول به امضای پیراهن و خفاش ها و همچنین ظاهر شدن در عکس اما دستور داده شده است که به نگه داشتن فاصله خود را از کسانی که پس از رسیدن از پادشاهی متحده.

تعامل با رسانه ها در حال حاضر نهفته شده است با دو متر در منطقه حائل اجرا برای هر گروه مصاحبه.

Handshakes بین اعضای تیم ملی, مقامات و مخالفان شد و در حال حاضر ممنوع با مشت ضربه’ جدید ترجیح تبریک.

ختافه به دلیل خودداری از سفر به میلان

Getafe نمی خواهد, سفر به میلان برای پنج شنبه این هفته بیستم لیگ برتر دیدار مقابل اینتر به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس حتی اگر این به معنی از دست دادن tie, اسپانیایی باشگاه جمهور گفت:.

منطقه لمباردی, که در آن میلان واقع شده است, است در مرکز اروپا بدتر از شیوع کروناویروس که باعث شده است تا دولت ایتالیا برای تحمیل یک مستند در سراسر کشور.

بازی در سن سیرو است و با توجه به توان با طرفداران در حضور.

“ما باید به دنبال یک جایگزین برای بازی در میلان” باشگاه جمهور فرشته تورس گفت: Onda Cero رادیو.

“ما نمی خواهیم در نقطه کانونی از شیوع کروناویروس ما لازم نیست که. ما نیز خواسته (اسپانیایی) فدراسیون به تقاضای تعلیق است.”

اسپانیا در روز سه شنبه تصمیم به لغو همه پروازهای مستقیم از ایتالیا — هر چند نه به ایتالیا — به مدت دو هفته در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“اگر ما را به از دست دادن کراوات و سپس ما آن را از دست بدهند گفت:” تورس.

“ما نمی خواهیم برای اجرای هر نوع خطر است. ما واقعا هیجان زده در مورد این بازی اما اگر ما را به از دست دادن آن و سپس پس از آن می شود.”

Australian Grand Prix – مک لارن کارکنان در قرنطینه

یک عضو مک لارن فرمول یک تیم است که در خود به انزوا پس از آزمایش coronavirus در استرالیا جایزه بزرگ.

این قابل درک است که عضو تیم گزارش علائم مرتبط با بیماری در آلبرت پارک حصار در روز یکشنبه است.

آنها آزمایش در مدار مرکز پزشکی قبل از بازگشت به این تیم هتل در مرکز شهر ملبورن است. دو نفر از کارکنان آمریکایی لباس هاس مورد آزمایش قرار گرفتند و نیز در خود به انزوا.

اخبار همراه با فرمول یک کارفرمایان روبرو انتقاد برای شخم پیش با باز کردن مسابقه فصل جدید با وجود رویدادهای ورزشی که به تعویق افتاد و در سراسر جهان پس از شیوع این ویروس که تاکنون بیش از 4000 زندگی می کند.

رانندگان تحت آموزش به گرفتن عکس های سلفی با طرفداران در حالی که دو متر در منطقه ممنوعه را در مکان و زمانی که آنها رفتار خود را در رسانه ها وظایف اینجا را در روز پنج شنبه.

کارکنان از, فراری, ردبول تیم سوم AlphaTauri و تایر تامین کننده Pirelli که همه بر اساس در ایتالیا تا به حال خود را در درجه حرارت گرفته شده و به محض ورود خود را در ملبورن.

هفته آینده مسابقه در بحرین برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس. چینی جایزه بزرگ که تا به حال شده است با توجه به محل در 19 آوریل به تعویق افتاده است.

یک سخنگوی مک لارن گفت: “ما می توانیم تایید می کنند که یکی از اعضای تیم خود جدا شده و در هتل به عنوان یک اقدام احتیاطی در راستای سیاست ما پس از نشان دادن علائم شبیه به کوروناویروس.

“ما منتظر نتایج تست و در حال حاضر لازم نیست که قطعی بازه زمانی برای این. تیم عملیاتی طبق برنامه های معمولی ما.”

Olympiacos بیانیه

Olympiacos FC اطلاع داد که پس از مورد نیاز پزشکی و امتحانات که تمام اعضای فوتبال کارکنان و همچنین اعضای هیئت مدیره و کارکنان ارسال شد تمام آزمون بیرون آمد منفی برای COVID-19 ویروس.

شاید بزرگترین نگرانی اما خوب طنز

برایتون در مقابل آرسنال به جلو بروید به صورت عادی

یکrsenal را در انزوا دوره به پایان خواهد رسید و روز جمعه و ارائه خود را به بازیکنان و کادر نیست تست مثبت برای coronavirus که بعید است خود را در بازی برابر برایتون در روز شنبه باید به جلو بروید.

برایتون را منتشر کرده اند در بیانیه ای تایید است که ثابت خواهد شد مگر اینکه دولت مشاوره نشان می دهد در غیر این صورت.

آن را می خواند:

آرسنال برای بازی در منچستر سیتی با توجه به محل در ورزشگاه اتحاد امشب به تعویق افتاده است پس از تعدادی از توپچی ها, بازیکنان باید خود جدا شده و به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به کوروناویروس.

خطر در نظر گرفته شده است بسیار کم و در چهار بازی باقی مانده برنامه ریزی شده به جلو بروید با خود انزوا دوره برای آن دسته از بازیکنان پایان فردا به عنوان ما همچنان به دنبال دولت و توصیه های پزشکی با توجه به کوروناویروس.


اعتبار:
گتی ایماژ

بیشتر از آرسنال بیانیه

تیاو بازیکنان باقی خواهد ماند و در خانه های خود را تا 14 روز منقضی می شود. چهار آرسنال کارکنان – چه کسانی نشسته بودند نزدیک به آقای Marinakis در طول بازی نیز در خانه باقی می ماند تا 14 روز در حال تکمیل است.

ما به طور کامل درک چگونه نا امید کننده این است که برای حامیان ما به ویژه کسانی که سفر به منچستر برای امشب مسابقه. بلیط معتبر خواهد بود برای بازی هنگامی که آن را بخواهند صفحاتی دوباره مرتب.

به عنوان اقدام احتیاطی در حالی که ما اعتقاد به وجود هر گونه تماس نزدیک با سایر آرسنال مهمان یا کارکنان مدیران جعبه رستوران ما تماس با آنها به توصیه آنها باید به دنبال توصیه های مربوطه وجود دارد و اگر شده است هر گونه تماس بگیرید.

همه در باشگاه آرسنال خواسته آقای Marinakis بهبود سریع و به ما نگاه رو به جلو به بازیکنان و کادر بازگشت به کار در روز جمعه در آماده سازی ما برای بازی در برایتون.

برای اولین بار در لیگ برتر بازی سقوط توسط ایستگاه فرعی…

Manchester شهرستان های لیگ برتر در خانه برابر آرسنال در روز شنبه به تعویق افتاده است زیرا بازیکنان از باشگاه لندن تا به حال تماس با مالک طرف یونانی المپیاکوس پیرئوس که قرارداد coronavirus.

تعدادی از بازیکنان بارسلونا ملاقات کرده بود Evangelos Marinakis زیر خود را در هفته بیستم لیگ برتر دور از 32 جلسه در لندن در فوریه. 27.

Marinakis که او نیز صاحب English قهرمانی (ردیف دوم) سمت ناتینگهام فارست روز سه شنبه گفت: او قرارداد coronavirus.

در سطح جهان بیش از 116,000 مردم آلوده شده است coronavirus و بیش از 4000 فوت کرده اند با توجه به رویترز شمارش دولت اطلاعیه ها.

میزبان رویدادهای ورزشی بین المللی را نیز تحت تاثیر قرار شده است.

“منچستر سیتی را در لیگ برتر ثابت در خانه به آرسنال به تعویق افتاده است” شهر در بیانیه ای گفت.

“تصمیم برای به تعویق انداختن بازی امشب گرفته شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی در توصیه های پزشکی و پس از آن پدید آمده است که پرسنل از Arsenal FC آمده اند در تماس با Olympiacos صاحب Evangelos Marinakis شده است که به عنوان یک مورد مثبت از COVID-19.”

آرسنال گفت: خطر ابتلا به بازیکنان خود بود “بسیار کم” است اما آنها را دنبال پزشکی دستورالعمل.

“توصیه های پزشکی ما را دریافت کرده اند قرار می دهد خطر ابتلا به آنها را در حال توسعه COVID-19 در بسیار کم” آرسنال در بیانیه ای گفت.

“ما به شدت به دنبال دستورالعمل دولت است که توصیه می کنند که هر کسی که به تماس نزدیک با کسی که با این ویروس باید خود منزوی در خانه برای 14 روز از آخرین باری که تماس داشتند.

“بازیکنان باقی خواهد ماند و در خانه های خود را تا 14 روز منقضی می شود. چهار آرسنال کارکنان که نشسته بودند نزدیک به آقای Marinakis در طول مسابقه نیز در خانه باقی می ماند تا 14 روز در حال تکمیل است.”

لیگ برتر گفت: آن را به حال هیچ جایگزین اما به تعویق انداختن بازی کامل و مناسب ارزیابی ریسک.

آن اضافه شده است که هیچ دیگر مسابقات بودند در معرض خطر فوری بودن به تعویق افتاد.

“همه اقدامات لازم” گرفته شده و لیگ برتر در حال حاضر هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن سایر مسابقات” آن را در بیانیه ای گفت.

لیگ برتر کنار ولورهمپتون واندررز و گفت: درخواست خود را به فوتبال اروپا را در بدن حاکم لیگ برای به تعویق انداختن خود در لیگ اروپا آخرین-16 و پا برای اولین بار در برابر المپیاکوس رد شده بود.

گرگ گفته بود که سفر به یونان مطرح خطرات غیر ضروری خود را “بازیکنان کارکنان و حامیان و خانواده از همه کسانی که سفر در چنین بحرانی و زمان نامشخص”.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de