ورزش برخورد با کروناویروس: بازیکنان رئال مادرید در قرنطینه; مک لارن بیرون از F1

تلگراف | No comments

  • دنبال آخرین coronavirus اخبار از سراسر جهان در اینجا
  • پیوستن به بن Rumsby Q&A در coronavirus و ورزش
  • منحصر به فرد: لیگ برتر باشگاه های تست تمام بازیکنان برای coronavirus
  • الیور قهوه ای: لوئیس همیلتون نادر صدای عقل به صورت نقدی سوخت ورزشی
  • انگلستان آزمون برابر سریلانکا ممکن است لغو شود با توجه به کروناویروس
  • NBA تعلیق فصل پس از یوتا جاز بازیکن قرارداد ویروس

به روز رسانی خودکار

قهوه ای: سلتیک لیگ قهرمانان اگر فصل رها

Celtic کاپیتان اسکات براون اصرار رهبران باید یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اگر coronavirus اقدامات مجبور Ladbrokes لیگ برتر نجومی به حال خود رها شوند.

قهوه ای تیمش در 13 نقطه روشن از تفنگداران پیش از سفر خود به Ibrox آنها به عنوان نگاه به کراوات تا نهمین بار متوالی عنوان.

این هافبک گفت: “اگر آن را به پایان می رسد, آن باقی می ماند در آن است.

“نکته اصلی این است که ما مطمئن شوید که هر کس خوب است همه آنها امن است و ما سعی و گرفتن این سر را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. اما بدیهی است که ما هنوز هم می خواهید به بازی فوتبال و برنده به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان ما می توانیم این که آیا آن را در مقابل طرفداران یا نه.

“این غم انگیز خواهد بود اگر هیچ طرفداران وجود دارد چرا که در فوتبال همه چیز در مورد. این امر می تواند عجیب و غریب بازی در پشت درهای بسته اما اگر این لیگ انجام می شود و ارمغان و ما موفق به نگه دارید تا با وسایل و همچنین کمک می کند تا همه است.”

لستر بازیکنان نشان می دهد نشانه هایی از coronavirus

Three لستر سیتی بازیکنان خود منزوی پس از نشان دادن علائم کروناویروس.

مدیر برندان راجرز گفت: “ما تا به حال چند بازیکن که نشان داده اند که علائم و نشانه هایی (از coronavirus). ما به دنبال روش ها و (به عنوان احتياط) آنها نگه داشته شده است به دور از تیم ملی.”

تاونسند انتظار نهایی شش کشور برخورد به جلو بروید

Gregor تاونسند می گوید او تعجب خواهد بود اگر اسکاتلند در مسابقه نهایی این سال رکوردهای گینس شش کشور در برابر ولز در کاردیف بود به نام دلیل coronavirus.

The Dark Blues سر مربی گفت: “ما در دستور سیاست مداران و تا کنون همه چیز شده اند در محل قرار داده است که این بازی را پیش بروید.

“ما همه به دنبال روش ها و پروتکل های مربوط به تماس و شستن دست. ما امیدواریم که که ما را وادار به بازی این آخر هفته. ما درک می کنیم در صورتی که چنین نیست و آن را برای دلایل جدی.

“ما دو روز دور از بازی. ما بازی های برگزار شده هفته گذشته. من نمی فهمم که همه چیز به سرعت حرکت می کند اما ما دو روز دور پس از آن خواهد بود اگر بازی بود به نام از این دیر است.”

میامی باز کردن

تیاو میامی تنیس باز در مسابقات با توجه به شروع در مارس 23, لغو شده است, پس از ممنوعیت تجمع جرم در شهرستان میامی-Dade, فلوریدا.

یورو به روز رسانی

Meanwhile بن Rumsby می افزاید که اسلواکی خواسته اند یوفا برای به تعویق انداختن یورو 2020 بازی کردن در برابر جمهوری ایرلند است.

یورو در خطر بودن اوراق

By بن Rumsby

مسابقات قهرمانی اروپا در خطر واقعی بودن اوراق پس از یوفا به نام coronavirus بحران اجلاس که در آن هیچ چیز را خارج از جدول برای بحث و گفتگو.

یوفا اعلام کرد در یک کنفرانس ویدئویی با همه فوتبال اروپا ذینفعان را در روز سه شنبه برای بحث در مورد این بازی پاسخ به شیوع پرتاب شده است که این سیاره را به هرج و مرج.

یک منبع گفت: Telegraph Sport: “همه چیز را در جدول برای بحث و گفتگو.”

که شامل دور انداختن این فصل لیگ برتر لیگ قهرمانان اروپا لیگ و سایر مسابقات در سراسر این قاره است.

اجلاس تمرکز خواهد کرد که در آن حوادث را باید در اولویت به طور فزاینده احتمال آن را ثابت می کند غیر ممکن است به فشار همه آنها را در حال حاضر انباشته تقویم.

یوفا در بیانیه ای گفت: “در نور مداوم تحولات در گسترش Covid-19 سراسر اروپا و تغییر و تحلیل سازمان بهداشت جهانی, لیگ تا به امروز دعوت نمایندگان از آن 55 عضو انجمن همراه با تابلوهای اروپایی باشگاه انجمن و اروپا لیگ و یک نماینده از FIFPro, برای حضور در جلسات ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه 17 مارس به بحث در مورد فوتبال اروپا در پاسخ به شیوع بیماری.

“بحث خواهد شد شامل همه داخلی و رقابت های اروپایی از جمله یوفا یورو 2020.

“ارتباط بیشتر خواهد شد پس از این جلسات.”

بیشتر از استرالیا جایزه بزرگ

Tخود را فقط در از الیور قهوه ایاست که در ملبورن برای Austrlian جایزه بزرگ است که برای رفتن پیش با وجود مک لارن خروج از آنجا که یکی از کارکنان خود را به کوروناویروس.

یکی دیگر از پتانسیل coronavirus مورد در حال بررسي است از ملبورن F1 حصار. یکی مثبت هفت منفی از هشت نتایج آزمون تا کنون. بسیار دشوار است برای دیدن چگونه استرالیا مسابقه می توانید پیش بروید و در روز یکشنبه داده شده مک لارن را برداشت. راس براون گفت: مشارکت همه 10 تیم مورد نیاز برای جایزه بزرگ اتفاق می افتد. پیشنهاد که رسانه ها نگه داشته شود در خارج از بحرین و همچنین به عنوان طرفداران. بحرین و ویتنام می تواند هر دو را رها بسیار به زودی. بزرگ پول درگیر در هر دو کمک می کند تا توضیح تاخیر.

دوچرخه سوار از امارات متحده عربی تور coronavirus

Fernando Gaviria های کلمبیا اسپرینتر تایید کرده است که او coronavirus. دوچرخه سواری یکی از ورزش به شدت تحت تاثیر قرار توسط این ویروس با امارات متحده عربی تور بودن رها شده در ماه گذشته میدوی را از طریق مسابقه.

Gaviria که برای درهم تیم امارات شد مسابقه در هفت مرحله مسابقه زمانی که نهایی دو مرحله رها شده بودند به دلیل شیوع این ویروس در تیم هتل در ابوظبی.

Gaviria امارات متحده عربی تیم و سه نفر دیگر از جوخه نگه داشته بودند تحت قرنطینه در هتل خود را به مدت دو هفته در حالی که مقامات بهداشتی انجام شد. امروز کلمبیا را تایید کرد در تصویری که او از بیماری بالقوه کشنده.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Fernando Gaviria رندن (@fernandogaviriarendon) در

مسابقات گلف در معرض خطر

Jایمز Corrigan می گوید: یک زن و شوهر از حوادث در معرض خطر هستند از لغو بعد از امروز.

وجود دارد یک زمزمه که بازی بازی در آستین ممکن است نامیده می شود امروز (با توجه به محل این هفته پس از بعدی) و تگزاس باز یک هفته بعد از آن است که این رویداد بلافاصله قبل از کارشناسی ارشد.

هیچ کس ذکر لغو کارشناسی ارشد نشده و در پشت درهای بسته همچنان به صحبت در مورد. اما هیچ کس نمی داند نشده است. احساس وجود دارد که زمانی که بازیکنان پس از اتمام در اینجا در روز یکشنبه است که می تواند آن را در حالی که برای. رشته ها با توجه به محل در چهار ماه پنجره.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در بیانیه ای انتظار می رود بعد از

Earlier, تیم Wigmore گزارش داد که انگلستان سری تست در برابر سریلانکا ممکن است لغو شود. ما در حال انتظار برای یک بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در بیانیه ای بعد با یک به روز رسانی.

نیک هولت می افزاید: مدارس در حال بسته شدن در سریلانکا و هند بسته شده است مرز خود را به خارجی ها برای یک ماه. سریلانکا اغلب طول می کشد سرب آن از هند است.

همیلتون نور سال جلوتر از رقابت – نظر

Oکبد قهوه ای می نویسد که قهرمان جهان لوئیس همیلتون نادر صدای دلیلی نقدی-سوخت و که انگلیسها یک برکت نادر در میان گروه همسالان خود است.

جایی که رنو را Daniel Ricciardo به سادگی نگاه خالی در هنگام فشرده F1 را لرزشی پاسخ به کروناویروس همه گیر هامیلتون برش مستقیم به انحراف از برگزاری فصل باز نمونه ممتاز ویژه نمایش در میان طاعون در سراسر جهان. “تکان دهنده” به نام او آن را به درستی در حالی که همچنین نشان می دهد که انگیزه های مالی بودند فارغ از ضروریات سلامت عمومی است. “نقدی پادشاه است.”

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا به حالت تعلیق’

یکccording به گزارش ها در مطبوعات اسپانیایی یوفا به اعلام کند که هر دو در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا خواهد بود به حالت تعلیق درآمد.

Marca می گوید: تعویق خواهد kick با اثر فوری است که عبارتند از منچستر یونایتد سفر به LASK و رنجرز مسابقه در برابر بایر لورکوزن.

به عنوان آن می ایستد ایران را در بازی برابر LASK است که با توجه به توان پشت درهای بسته.

اختصاصی – لیگ برتر باشگاه های تست تمام بازیکنان

Developments در لیگ برتر در حال حاضر به عنوان Jason برت منحصرا گزارش می دهد که ناشناس لیگ برتر باشگاه های تست همه بازیکنان خود را پس از سه تیم اول بازیکنان نمایش داده می شود علائم. در اینجا داستان کامل.

La Liga مسابقات به مدت دو هفته به تعویق افتاد

Sدرد به تعویق افتاد همه LaLiga مسابقات بعدی دو هفته پس از آن اعلام شد زودتر از همه از رئال مادرید بازیکنان و کادر شده اند قرنطینه برای 15 روز آینده.

LaLiga در بیانیه ای گفت: “با توجه به شرایط شناخته شده صبح امروز با اشاره به قرنطینه تاسیس در رئال مادرید و ممکن است مثبت در بازیکنان از باشگاه های دیگر LaLiga معتقد است که شرایط در حال حاضر در محل برای ادامه به مرحله بعدی پروتکل اقدام علیه COVID – 19.

“در نتیجه با توجه به اقدامات تاسیس در فرمان سلطنتی 664/1997 مه 12 [آن را] موافق به تعلیق حداقل بعد از دو دور.

“تصمیم گیری خواهد شد و مجددا پس از اتمام قرنطينه مقرر در بیاورد و باشگاه ها و دیگر شرایط ممکن است که ممکن است بوجود می آیند.”

این حرکت باعث می شود آن را تقریبا مسلم است که شهر در لیگ دوم-پا clash برابر واقعی روز سه شنبه در منچستر خواهد شد به تعویق افتاد.

وایلدر خواستار فصل لیگ برتر به تعویق افتاد

Chris وایلدر نام فصل لیگ برتر به تاخیر می افتد و به جای بازی در حال بازی در پشت درهای بسته برای مبارزه با coronavirus مایک مک گراث ،

“برای من این بازی این است که هیچ چیز بدون حامیان” وایلدر گفت. “وجود دارد بخش های مختلف فوتبال از مدیران به مقامات به بازیکنان و همه ما آن را برای یک دلیل – بزرگترین دلیل است که بازی در مقابل هواداران و وزوز و هیجان آنها به ارمغان بیاورد.

“ما فروخته شده در خانه و به دور از طریق فصل خواهد شد و برای باقی مانده در 10 بازی این فصل برای من یک تاخیر و تمدید برای فصل من خواهد بود گزینه مورد نظر.

“این بسیار ناامید کننده از یک, ورزشی, نقطه نظر و قطعا از نظر ما وجود دارد که به طور بالقوه بازی در پشت درهای بسته.

“به عنوان یک فوتبال مرد شما می خواهید برای دیدن استادیوم های بسته بندی شده که در این مرحله از فصل برای ما بسیار هیجان انگیز و موقعیت که در آن ما هستند و در مرحله یک هشتم نهایی از جام حذفی.

“اگر وجود دارد هیچ دوستدار فوتبال در ورزشگاه این یک ضربه بزرگ اما چیزی که ما را در مقابله با ما است.”

وایلدر در حال آماده سازی تیمش برای سفر به نیوکاسل در آخر هفته و امیدوار است طرفداران اجازه خواهد داشت برای حضور در. تیغه مدیر مربی در سراسر بخش و ترس برای باشگاه که دست در دروازه رسید و اسپین آف که با میزبانی مسابقات

“من نمی توانم به سر من در اطراف طرفداران گرفتن که تجربه دور گرفته شده,” او گفت:. “برای طرفداران نمی آمد از طریق گردان و یک پای تماشای فوتبال در حال رفتن به انشعابات در هر سطح از فوتبال و قطعا پایین تر لیگ.”

بن Rumsby است که مصرف سوالات خود را

Wondering که رویداد را لغو کنم ؟ لیورپول فن نگران زمانی که جردن هندرسون اجازه خواهد داشت برای بلند کردن جایزه ؟ با توجه به پرواز به سریلانکا برای حمایت از تیم کریکت انگلستان?

بن Rumsby است پاسخ دادن به سوالات خوانندگان در مورد تاثیر Coronavirus در ورزش است. سر در اینجا برای پیوستن به در.

در حال حاضر اروپا بسکتبال است که نام بیش از حد

Molly McElwee گزارش: زنان بود که در آن بازی یک چهارم نهایی مرحله است. لغو تمام وسایل از روز جمعه 13 مارس به معنی WNBA بازیکنان درگیر در EuroLeague (ما در طول خارج از فصل) خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده آمریکا قبل از 30 روز سفر بان کی مون در محل قرار داده است که نهفته آنها را به عقب در زمان برای آموزش پیش فصل در ماه آینده.

مک لارن بیرون از F1

Mسنگ به دنبال در این, از تام کری.

منچستر یونایتد به بازپرداخت طرفداران

Jایمز Ducker گزارش می دهد که منچستر یونایتد بازپرداخت خواهد شد تقریبا £250,000 برای طرفداران که خریداری بلیط برای امشب لیگ اروپا کراوات در برابر LASK در اتریش.

تقریبا 700 هواداران که بلیط خریداری شده از طریق این باشگاه را دریافت £350 نسبت به هزینه های سفر و اقامت پس از دولت اتریش اعلام کرده است که دور 16 پا برای اولین بار کراوات در Linzer ورزشگاه تا به حال به بازی در پشت درهای بسته با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

ایران حسن نیت ژست هزینه خواهد شد این باشگاه در اطراف £از 245.000 و در حال ساخته شده است در به رسمیت شناختن اواخر مرحله که در آن تصمیم به نوار هواداران از تماشای این بازی ساخته شده بود و این واقعیت است که بسیاری از هزینه های متحمل شده توسط حامیان غیر قابل استرداد می باشد.

بازیکنان رئال مادرید در قرنطینه

Real مادرید لیگ قهرمانان کراوات با منچستر سیتی در معرض خطر است پس از, اسپانیایی, غول,’ تمام بازی های کارکنان را به 15 روز قرنطینه با توجه به گزارش ها در مطبوعات اسپانیایی.

یکی از مادرید بازیکنان بسکتبال است قرارداد coronavirus و به عنوان لالیگا باشگاه به اشتراک گذاری همان امکانات بازیکنان و اعضای هیات دستور داده شده است به ماندن در خانه.

مردان اسکی آلپاین جام جهانی آخر اوراق

تیاو نهایی مسابقات مردان اسکی آلپاین جام جهانی در کرنجسکا قرا در آخر هفته بوده است اوراق به دلیل coronavirus تهدید بین المللی فدراسیون اسکی باید گفت.

“رقابت در کرنجسکا قرا نمی شود در جام جهانی تقویم و 2019-2020 فصل رسما به پایان رسید” فدراسیون گفت: با استناد به نگرانی های بهداشتی برای رقبا و تماشاگران.

پیست اسکی در اسلوونی نزدیک به مرز بود به میزبان غول پیکر اسلالوم و اسلالوم در روز شنبه و یکشنبه.

به عنوان یک نتیجه از لغو نروژ الکساندر Kilde برنده جام جهانی به طور کلی عنوان از الکسیس پانتورو فرانسه و سوم قرار نروژی هنریک آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان.

دانمارکی فا انتظار انگلستان دوستانه لغو شود

تیاو کرون فدراسیون فوتبال (DBU) انتظار دوستانه مقابل انگلیس در ومبلی در اواخر این ماه برای لغو شود.

فدراسیون فوتبال گفت: از آن خواهد شد به رهبری مشاوره از دولت بریتانیا در مورد این بازی در تاریخ 31 مارس و یک مقابل ایتالیا با توجه به محل در 27 مارس ،

این DBU اعلام کرد که تمام فعالیت فوتبال در دانمارک متوقف حداقل تا مارس 29 توصیه های زیر از دولت ملی و افزود: “مردان مسابقات دوستانه برابر جزایر فارو در هرنینگ در مارس 27 و در برابر انگلستان در ومبلی در 31 مارس انتظار می رود لغو شود.”

گلف ‘پنجم عمده’ پیش می رود

تیاو بازیکن مسابقات قهرمانی گلف رویداد است و با توجه به شروع برنامه با وجود جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

این رویداد است که صحنه در فلوریدا یکی از معتبر ترین مسابقات در تور PGA است و اغلب به عنوان ورزش ‘پنجم major’.

یک PGA Tour بیانیه آمده: “با این اطلاعات در حال حاضر در دسترس بازیکنان قهرمانی را ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده اگر چه ما را کاملا در ادامه به بررسی توصیه از مراکز کنترل بیماری سازمان بهداشت جهانی و بهداشت محلی دولت.

“این واضح است که بسیار سیال وضعیت است که نیاز به بررسی مداوم ارتباطات و شفافیت و ما اختصاص داده شده به هر سه جنبه است. تور PGA را ارائه اضافی به روز رسانی 12 بعد از ظهر و همکاران (5pm زمان انگلستان) در روز پنج شنبه.

“در این میان بازیکنان در این زمینه ابلاغ شده است آماده می شود به بازی بازی های دور به عنوان برنامه ریزی شده.”

IPL با توجه به پخش مسابقات تحت درهای بسته

Mسنگ از تیم Wigmore چگونه کریکت می تواند نهفته باشد:

لیگ برتر هند است و با توجه به پخش مسابقات تحت درهای بسته اما هنوز امیدوار است که وسایل در 2020 فصل آغاز می شود که در تاریخ 29 مارس ادامه می توانید به صورت عادی.

IPL حاکم شورا در جلسه روز شنبه برای بحث در این سال مسابقات است که با توجه به شروع در مارس 29. این شرکت قصد دارد که منطبق هنوز هم باید برگزار شود و اگر در همه ممکن است – با وجود ورزش های دیگر لیگ ها از جمله NBA لغو بازی – اما این قابل درک است که پخش مسابقات تحت درهای بسته است که به طور جدی نگاه کرد.

دولت هند در حال حاضر توصیه به شهروندان برای جلوگیری از حضور انبوه تجمعات پس از بازی تحت درهای بسته می تواند یک راه پیوستن به دولت مشاوره بدون jeopardising این مسابقات است.

Solskjaer آرام در مورد لیگ برتر coronavirus اقدامات

Ole Gunnar Solskjaer خواهد هیچ شکایتی اگر این فصل کوتاه بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به منچستر یونایتد آماده به خط تا در خالی ورزشگاه.

مسابقات فوتبال که در پشت درهای بسته و حتی به حالت تعلیق در سراسر این قاره در تلاش برای سرکوب هشدار دهنده گسترش Covid-19.

یونایتد لیگ اروپا آخرین 16 پا برای اولین بار در LASK است که در میان کسانی که تحت تاثیر با مقامات اتریش اعلام محدودیت های روز سه شنبه این معنی خواهد بود که تنها 500 نفر می تواند در پنجشنبه Linzer Stadion برخورد.

به اولدترافورد غول انتشار بیانیه ای در آستانه این مسابقه گفت که “تمام مسابقات در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای رفتن پیش برنامه ریزی شده” با باشگاه نظارت بر وضعیت در حال تحول.

اما شبح فوتبال انگلیسی که مجبور به تعطیل کردن مغازه بيشترین و علامت سوال حلق آویز بیش از مسابقات در باشگاه و در سطح بین المللی.

پرسید: اگر او می خواهم آن را درک اگر لیگ اروپا و لیگ برتر قطع شد و نه بازی کردن, ایالات رئیس Solskjaer گفت: “من درک بله تحت شرایطی.

“آن را به کارشناسان برای تصمیم گیری و نگرانی اصلی باید سلامت عمومی و تصمیم گیری خواهد شد که ساخته شده ما را به عقب.”

Solskjaer مواجه رسانه ها فقط 90 دقیقه پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد Covid-19 شیوع یک بیماری همه گیر با ویروس مسلط کنفرانس مطبوعاتی پیش نمایش LASK مطابقت.

“بازیکنان متمرکز شده و فقط متمرکز در کار” ایالات رئیس گفت: قبل از پیشرو طرف او در نزدیکی زمین خالی.

“البته این شرایط دشوار است – نه فقط برای فوتبال بلکه در کل جامعه است.

“بنابراین ما فقط باید به آنچه که ما در حال گفت و با بازی اگر مقامات فکر می کنم که آنچه که ما باید انجام دهید.

“ما می رویم به ایجاد خود ما جو داخل تیم در این بازی است.

“آنها استفاده می شود به آموزش بدون تماشاگر به هر حال ما به انجام برخی از پشت درهای بسته دوستانه در زمان.

“من در هیچ شکی نیست که بازیکنان من در حال متمرکز و آماده برای انجام حتی اگر هیچ تماشاگران وجود دارد.”

کنیا میله ورزشکاران از سفر جهانی

Kenya دو و میدانی مقام گفته است که منع آن ورزشکاران از سفر به رویدادهای بین المللی به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

شرق کشور آفریقایی که تا به حال نه یک مورد تایید شده از این ویروس دارای برخی از جهان بالا, ورزشکاران, که به طور منظم برنده مدال در برتر مسابقات در اروپا و آسیا و شمال امریکا است.

“زیر یک بخشنامه از سوی دولت کنیا و با توجه به شیوع جهانی از COVID-19 ویروس, دو و میدانی کنیا است به حالت تعلیق در تمام ترخیص و سفر به رویدادهای بین المللی برای ورزشکاران” دو و میدانی کنیا در بیانیه ای گفت.

“در تلاش برای حفاظت از ورزشکاران و در نتیجه این کشور از ویروس, ما می خواهیم همه ورزشکاران به لغو سفر برای بعد از یک ماه انتظار ارتباط بیشتر است.”

برنارد Alex که مربیان از 1500 متر قهرمان جهان تیموتی Cheruiyot گفت: “در مجموع ما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی فقط به عنوان کشور در حال شکل گرفتن اقدامات احتیاطی.

“خطر واردات چیزی است که ما در حال تلاش برای جلوگیری از. بنابراین هر چه اقدامات گرفته توسط مقامات ما را با رعایت آنها.

“در پایان روز آن را در مورد بهداشت … اگر سفر شما بیمار خواهد شد و سپس شما برای جلوگیری از رفت و آمد است.”

لوئیس همیلتون می گوید: “نقدی پادشاه است’ به عنوان F1 حمل

F1 قهرمان جهان لوئیس همیلتون توصیف کرده است تصمیم به ادامه این آخر هفته فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ به عنوان “تکان دهنده”.

این مسابقه در سیدنی تنظیم شده است به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده با وجود افزایش جهانی مستندات و همیلتون گفت: قبل از مسابقه کنفرانس خبری گفت: “من بسیار شگفت زده ما در اینجا.

“این فوق العاده ما نژادها اما تکان دهنده است ما در حال نشستن در این اتاق است.”

پرسید که چرا او فکر کرد که این ستاد و خود را حاکم بر بدن FIA را تحت فشار قرار دادند به جلو با اولین مسابقه همیلتون گفت: “نقدی پادشاه است. من احساس نمی مثل من باید خجالتی و دور از نظر من.

“واقعیت این است که ما در اینجا و من فقط از همه می خواهیم به عنوان دقیق که شما می توانید در شرایط دست زدن درب و سطوح. برای طرفداران من امیدوارم که آنها را به احتیاط بیش از حد.

“من راه رفتن را از طریق حصار و همه چیز را دیدم رفتن پیش به عنوان طبیعی به عنوان اگر آن است که یک روز عادی اما من واقعا فکر نمی کنم آن است. من دیدم سر جکی استوارت صبح امروز به دنبال مناسب و سالم و خوبی در آسانسور و دیگر افراد مسن بیش از حد. من امیدوارم که طرفداران ایمن ماندن و ما نمی بینیم هر گونه مرگ و میر و یا هر چیزی در آینده است.”

پنج F1 اعضای تیم توصیه شده است برای رفتن به انزوا در سیدنی بعد از نمایش علائم است که می تواند نشان می دهد coronavirus.

“[وجود دارد] طرفداران بسیاری وجود دارد و به نظر می رسد مانند بقیه جهان است واکنش – احتمالا کمی دیر” همیلتون گفت.

“ما شاهد تهمت بستن مرزهای NBA متوقف شده است و در عین حال F1 همچنان به رفتن.”

T20 World Cup final فن آزمایش ویروس

یک تماشاگر در آخر هفته گذشته را Twenty20 نهایی جام جهانی در زمین کریکت ملبورن تشخیص داده شده است با کوروناویروس.

استرالیا ضرب و شتم هند 85 اجرا می شود برای برنده شدن در این مسابقات در مقابل جمعیت 86,174 یک رکورد برای زنان رویداد ورزشی در استرالیا.

“ملبورن کریکت باشگاه (MCC) به زمین مدیران از زمین ملبورن کریکت (میکروگرم) است آگاه باشید که کسی که با حضور ICC زنان T20 World Cup Final در این میکروگرم در روز یکشنبه 8 مارس در حال حاضر تشخیص داده شده است با COVID-19” این MCC در بیانیه ای گفت.

“وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHHS) توصیه کرده است از حامی تشخیص و طبقه بندی آن به عنوان کم خطر گسترش COVID-19 به اطراف اعضای عمومی و کارکنان است.”

انگلستان تست سری روپیه لانکا در معرض خطر

Concerns در حال رشد است که انگلستان تست تور سریلانکا ممکن است پیش بروید به نگرانی در مورد کوروناویروس تشدید می نویسد: تیم Wigmore.

در حالی که این سفر باقی مانده است برنامه ریزی شده به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده — انگلستان در حال حاضر در حال بازی در یک کلاس اول مسابقه برابر سریلانکا هیئت مدیره رئیس جمهور یازدهم قبل از آزمون برای اولین بار در گله در مارس 19 — مسابقات به نظر می رسد به طور فزاینده ای در معرض خطر است. روز شنبه, سریلانکا, متوقف, همه در بدو ورود ویزا برای گردشگران در یک کروناویروس جدید کنترل و اندازه گیری و امروز افتتاح 24 ساعته برای ارائه اطلاعات علمی و آخرین به روز رسانی در coronavirus. دفعات بازدید: داستان کامل.

تمام مسابقات فوتبال در صورت حال بازی در پشت درهای بسته

یکll برتر و فوتبال مسابقات لیگ برتر می تواند بازی در پشت درهای بسته به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته به عنوان بخشی از دولت انتظار می رود افزایش در پاسخ به کروناویروس بحران است.

منچستر سیتی تیم در برابر آرسنال شد اولین پرواز ثابت به سقوط قربانی به دلیل ترس اطراف coronavirus اما این تصور وجود دارد که قصد دارد به مرحله همه بازی ها در پشت درهای بسته.

دولت در حال انتظار برای تغییر به ‘تاخیر’ فاز امروز است که به احتمال زیاد به تاثیر فوتبال است. با توجه به گزارش در این زمان تمام مسابقات در پرواز بالا به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در ردیف های پایین تر هستند به احتمال زیاد به محل با هیچ هواداران حاضر.

این ادعا که تمام لیگ برتر دارندگان بلیط برای درگیری فردی قادر خواهد بود به جریان پوشش مسابقات در خانه های خود را به جای.

حامیان باشگاه در لیگ فوتبال, در ضمن قادر خواهد بود به تماشای عمل از ردیف های پایین تر با استفاده از iFollow جریان است.

بارها اجازه داده نخواهد شد به نمایش بازی ها برای جلوگیری از ازدحام مردم و لیگ برتر وسایل نشان داده شده در شنبه 3 بعدازظهر خودداری کنید.

یوونتوس ستاره Daniele Rugani شد بالاترین-مشخصات فوتبالیست به آزمایش مثبت برای ویروس شب گذشته با سری A باشگاه تایید است که کسانی که در تماس با مدافع را نیز بررسی می شود.

تمام ورزشی در ایتالیا به تعویق افتاده است تا آوریل 3 در تلاش برای مبارزه با ویروس.

NBA فصل در ضمن متوقف شده است “تا اطلاع ثانوی” پس از ناشناس بازیکن از یوتا جاز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

لیگ توصیه شد از مثبت شدن تست در مدت کوتاهی قبل از بازی برنامه ریزی شده بین یوتا جاز و Oklahoma City Thunder در شب چهارشنبه.

NBA در بیانیه ای گفت: “NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی.

“NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>