ورزشی, گوینده جو باک می پرسد پیروان توییتر برای خانه و محل کار ویدئوها به او Play-by-Play عمل در قرنطینه


طرفداران ورزش باید یک رابطه عشق و نفرت با فاکس پخش جو باک که منجر play-by-play صدای NFL و لیگ اصلی بیس بال در شبکه. او به نام 21 سریال های روز دنیا و شش سوپر کاسه از جمله آخرین NFL عنوان بازی فقط در ماه گذشته.

فن وجود دارد که نفرت او و کسانی که او را میپرستم با بسیار نیست در میان, با توجه به رسانه های اجتماعی.

فعلی COVID-19 بحران همه گیر است که زده جهان آورده و ورزش را متوقف مجازی. در آن زمان هر کس از ورزشکاران برای مربیان, مربیان به مقابل دفتر پرسنل و علاقه مندان به رسانه های ورزشی باید scavenged راه برای نگه داشتن خود را سرگرم.

باک توییتی بعد از ظهر یکشنبه که او به دنبال ویدئوها از مردم خانه و محل کار به او مواد به “کار بر play-by-play.”

و توییتر آن را دوست داشتم.

در اینجا این است که باک پست اصلی:

“من خبر خوبی برای شما – … در حالی که ما همه قرنطینه در حال حاضر بدون هیچ گونه ورزشی, من دوست دارم به برخی از تمرین تکرار در. ارسال me ویدئوها از آنچه شما انجام می دهند در خانه و من کار بر play-by-play. به طور جدی!”

حدود یک ساعت پس از اولیه خود را صدای جیر جیر, باک ارسال شده دیگری که اظهار داشت: اگر تصویری استفاده می شود, پس از آن که فرد باید “کمک به یک علت” در طول coronavirus شکست.

“اگر ویدئو های خود را می شود ارسال شده شما را به تعهد به کمک به یک علت در طول این قرنطینه. حتی اگر آن را یک دلار است. ارسال چیزی! من متعهد به سنت لوئیس جامعه صندوق. من انجام برخی از این هفته! عرضه و من با برخی از جزئیات لطفا. اینجا خانه من است.”

باک پسر سابق پخش جک باک که آیا play-by-play در 17 سوپر کاسه CBS رادیو. جو شد روباه منجر play-by-play پخش در سال 2002 و او خواستار این شبکه دوبله امریکا بازی از این هفته هر جمعه در طول فصل به طور منظم و با او نیز تماس های هفتگی پنج شنبه شب بازی.

در علاوه بر این به ششمین سوپر باول, باک است منجر play-by-play گوینده برای فاکس پوشش از لیگ اصلی بیس بال. او تحت پوشش 21 سریال های روز دنیا, 21 MLB همه ستاره بازی و 23 MLB لیگ قهرمانی سری. باک که هفت بار جایزه امی برنده نیز منجر گلف گوینده برای روباه.

در آغاز این سال را به سوپر باول 54 در میامی, توییتر, طرفداران خشمگین بودند برای پیدا کردن جو باک خواستار شد که مجموعه ای خاموش طوفان توییتهایی به عنوان بازی لگد کردن.

همانطور که از یکشنبه بعد از ظهر وجود داشته است بیش از 340,000 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان با بیش از 14,500 مرگ و میر و 97,500 بهبود.

چین دارای بیشترین موارد با 81,000 و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و میر با 5,560 با توجه به worldometer.com. ایالات متحده 14,550 موارد جدید است که ترین در جهان است.

Joe Buck
گوینده برنامه ورزشی جو باک وارد “The Late Show With Stephen Colbert” مداخله در اد سالیوان تئاتر در سپتامبر 06, 2017 در شهر نیویورک است.
عکس ری Tamarra/GC تصاویر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر