• چه زمانی می توانم بازی ورزش من دوباره ؟ جزئیات بیشتر در فوتبال راگبی و تنیس و گلف
  • لیگ برتر باشگاه به توافق بریده بریده حقوق و دستمزد کلاه به £5m برای 2021-22 فصل
  • پا زدن آن را می گوید در فوتبال رونی قانون است نه برای هدف مناسب’

به روز رسانی خودکار

برایتون طرفداران می توانید خرید cut-outs از خود به در می ایستد

بrighton طرفداران هنوز هم می تواند “حمایت” تیم خود را حتی اگر آنها مجاز به لیگ برتر بازی… با پرداخت cut-outs از خود قرار می گیرد در می ایستد.

فصل لیگ برتر است که با توجه به رزومه در ژوئن 17 بعد از سه ماه استراحت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برایتون هستند پس در مراحل بوندسلیگا باشگاه که جمعیت زمینه خود را با طرفداران پس از مسابقات مجبور شدند پشت درهای بسته.

مرغ دریایی که دو امتیاز بالاتر از منطقه سقوط با نه بازی باقی مانده بازگشت به اقدام در برابر آرسنال در ژوئن 20.

“ما می خواهیم طرفداران را به خود آبی و سفید matchday لباس و ارسال تصویر خود را به عنوان بخشی از باقی مانده پنج بازی این فصل برای بازی در Amex” این باشگاه در بیانیه ای گفت.

“با آخرین پنج بازی از 2019/20 فصل در حال وقوع در پشت درهای بسته این باشگاه ارائه شده است فصل-دارندگان بلیط و MyAlbion+ اعضای این شانس خود را برای خرید شخصی برش.”

شخصی cut-outs هزینه £20 در هر یک با بخشی از سود اهدا به موسسه خیریه.

تنها گرفتن ؟ شما نمی توانید “نشستن” در کنار خانواده و دوستان است.

“متاسفانه ما قادر نخواهد بود به محل برش outs در صندلی های خاص و نه تضمین cut-outs از خانواده و دوستان واقع شده در کنار یکدیگر با توجه به ماهیت پروژه” باشگاه گفت.

برت لی و Sachin Tendulkar می خواهید جایگزین بزاق در توپ کریکت

By AFP

برت لی و Sachin Tendulkar با تشدید فشار جلوتر از کلید های دنیا بدن جلسه روز چهارشنبه برای یک جایگزین به بزاق اجازه داده می شود برای درخشان کریکت توپ.

بین المللی کریکت شورای اسلامی انتظار می رود به منظور توقیف موقت با استفاده از تف درخشان به عنوان بخشی از اقدامات برای دریافت این ورزش دوباره در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سریع پرتاب کنندگان توپ را به چرخش در هوا توسط درخشان از یک طرف با بزاق و عرق است. عرق هنوز هم اجازه داده می شود اما در نظر گرفته شده است کمتر موثر است.

“شاید راه های دیگر وجود دارد که ICC نیاز به نگاه در کمک به کاسه شاید در دادن به آنها چیزی” سابق استرالیا سرعت کاسه لی گفت: در هند حلاجی بزرگ Tendulkar را 100MB آنلاین برنامه.

“شاید سعی کنید یک ماده جدید که آنها به طور بالقوه می تواند با استفاده از آن هر کس موافق است که این ضربه ها که پرتاب کنندگان راضی باشند.”

Tendulkar گفت: بازی در کشورهای سرد را کاهش دهد این گزینه از استفاده از عرق. “شما نمی خواهید برای عرق,” او گفت: نامگذاری نیوزیلند و ایرلند و انگلستان است.

“زمانی که من برای ایالت یورکشایر درشمال انگلستان در سال 1992. من وجود دارد در آغاز ماه مه و انجماد بود. من نمی توانم فراموش نکنید که این بازی من بازی در او من تا به حال پنج لایه در من است.”

استرالیا توپ تولید کننده Kookaburra است در حال توسعه یک موم برس به درخشش توپ اما جهان بدن تمایلی به اجازه می دهد مصنوعی ایدز است.

لی دو بار در جام جهانی برنده گفت: پرتاب کنندگان باید با توجه به برخی از راه گریز توسط داوران از جمله گرفتن “دو یا سه هشدارهای” در مورد استفاده از بزاق قبل از عمل گرفته شده است.

“از آنجا که من می توانم به شما تضمین می کنند اگر بازیکنان گفته میشود که آنها آن را انجام نمی توانید آنها را انجام خواهد داد آن را بر روی هدف, اما من فکر می کنم این اتفاق خواهد افتاد که از طریق غریزه طبیعی.”

پاکستان نام کارکنان مربیگری برای تور انگلستان

By PA

پاکستان داده اند قوی nod به ارتکاب به تور خود را از انگلستان نامگذاری مربیگری خود کارکنان است.

غرب هند فرود آمد و در انگلستان در روز سه شنبه پیش از شکل بین المللی تابستان در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

پاکستان به علت شروع یک سری تست در جولای 30, و اگر شده است وجود دارد هیچ تایید رسمی از پاکستان تعهد به تور نامگذاری کارکنان خود را نشان می دهد آنها قصد دارند به سفر.

مشتاق احمد که در زمان 185 آزمون درها و همچنین مربی انگلستان اسپینرها کار خواهد کرد برای سر مربی مصباح الحق و کنار سریع بولینگ مربی وقار یونس.

پاکستان موفق ترین تست ضربه و کاپیتان سابق یونس خان را نیز به پیوستن به کادر مربیگری.

“من خوشحال هستم که کسی از قد و قامت و باور نکردنی پنبه حلاجی شده رکورد یونس خان موافقت کرده است برای پیوستن به کریکت پاکستان تنظیم به عنوان ملی تیم مردان پنبه حلاجی شده مربی گفت:” هیات کریکت پاکستان اجرایی وسیم خان.

“زمانی که من در صحبت با او تعهد و شور و شوق را به این انتساب و خدمت به کشور خود را هرگز در شک و او شروع به پریدن کرد در این فرصت.

“یونس’ اخلاق کار و تعهد به مطابقت با آماده سازی بازی آگاهی و تاکتیک در شرایط ارزشمند خواهد بود.

“مشتاق می داند به زبان انگلیسی شرایط به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی با صرف مقدار زیادی از زمان بازی شهرستان کریکت و کار با تیم کریکت انگلستان. جدا از هدایت ریسندگی و یک مربی نقش مشتاق می تواند مفید باشد به مصباح در مطابقت با برنامه ریزی و آماده سازی.”

لیگ اصلی بیس بال به روز رسانی

By AP

لیگ اصلی بیس بال ساخته شده است یکی دیگر از تلاش برای شروع coronavirus-تاخیر نجومی در اوایل ماه جولای پیشنهاد 76-بازی فصل به طور منظم گسترش برگشتی از 10 تیم به عنوان بسیاری از 16 و اجازه می دهد بازیکن برای به دست آوردن حدود 75 درصد از آنها سرشکن حقوق.

بازیکنان حاضر کاهش فراتر از آنچه که آنها توافق کردند که در ماه مارس در مدت کوتاهی پس از همه گیری آغاز شد و بخشی از بیس دوباره acrimonious روابط کار. دشوار مذاکرات را به مخاطره انداخته است قصد دارد برای برگزاری روز افتتاحیه در اطراف چهارم جولای در خالی ballparks و ارائه سرگرمی به یک مکان هنوز هم در حال ظهور از ماه قرنطینه.

MLB آخرین پیشنهاد خواهد تضمین 50 درصد از بازیکنان سرشکن حقوق در طول فصل به طور منظم با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

این پیشنهاد را به خلاص شدن از شر همه رایگان-عامل غرامت برای اولین بار از زمان رایگان-agent عصر آغاز شده و در سال 1976. آن را نیز خواهد ببخشد 20 درصد از $170 میلیون حقوق در حال حاضر پیشرفته به بازیکنان در طول ماه های آوریل و مه.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از اتحادیه است که به احتمال زیاد برای مشاهده این طرح به عنوان یک گام به عقب به دلیل درصد زیادی از حقوق تضمین شده نیست.

استرالیا و استقبال هواداران به استادیوم

By ایسنا

استرالیا به عنوان حرکت به جلو با آرامش یک مستند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus یک دولت به همه روشن برای بیش از 2000 نفر از علاقه مندان به حضور در استرالیا قوانین بازی فوتبال در یک ورزشگاه در آدلاید در این آخر هفته.

“فوتبال و جمعیت در جنوب استرالیا” استیون مارشال, South Australia برتر در جمع خبرنگاران گفت: دولت سرمایه در جمعه منادی مسابقه بین آدلاید کلاغ و Port Adelaide.

ورزش حرفه ای اجازه داده شد به سر در استرالیا در ماه گذشته پس از دو ماه وقفه اما آن را تبدیل به یکی از اولین کشورهایی بود که به اعتراف تماشاگران به استادیوم به عنوان مستندات شروع به آرام در بسیاری از کشورها است.

استرالیا دچار حداقل 102 Covid-19 کشته و حدود 7,200 عفونت, اما آن است و نه گزارش یک مرگ برای بیش از یک هفته و موارد جدید باید کاهش یافته و به کمتر از 20 روز.

دولت متعهد به حذف بخش عمده ای از اجتماعی فاصله محدودیت در پایان ماه ژوئیه هر چند برخی از کشورهای در حال حرکت کندتر از دیگران است.

شنبه گذشته هزاران نفر از مردم استرالیا راهپیمایی در همبستگی با ایالات متحده معترضان خشمگین به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

در حالی که مستند و اجتماعی فاصله اقدامات کاهش گسترش Covid-19 اقتصاد گرفته است آمار با آمار منتشر شده در هفته گذشته نشان از آن تا به حال از متهم شدن به رکود اقتصادی اما مقامات در تلاش برای حمله به یک نکته مثبت.

“با توجه به بهبود سلامت چشم انداز استرالیا تاثیر Covid-19 در اقتصاد خواهد بود کوچکتر” استیون کندی وزیر به استرالیا وزارت خزانه داری گفت: نمایندگان مجلس در کانبرا است.

“با این حال, این هنوز هم بزرگترین شوک اقتصادی استرالیا مواجه شده است و در حافظه زندگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de