ورزشی بازگشت از مستند: آخرین اخبار به عنوان تمام تابستان راگبی تورهای نام خاموش

تلگراف | No comments

  • McIlroy می گوید گلف بازان نباید مجبور به بازی در پشت درهای بسته
  • شش لیگ یک ارتقاء رقیب را last-ditch بیت برای ذخیره نجومی
  • بانک مرکزی اروپا به پرداخت هزینه برای غرب هند’ پرواز برای اطمینان از سری تست می گیرد
  • برنامه ای برای تنیس باز ما در پشت درهای بسته در اورلاندو بعد از این سال

به روز رسانی خودکار

Deeney: خانواده می آید قبل از فوتبال

واتفورد کاپیتان Troy Deeney می گوید او خود را قرار داده است سلامت خانواده قبل از فوتبال است و نگرانی در مورد لیگ برتر برنامه به راه اندازی مجدد کمپین مختل Covid-19.

31 ساله بود بخشی از یک کنفرانس تلفنی در این هفته با حرفه ای بازیکنان فوتبال, انجمن, لیگ برتر, ستاد و دولت در اقدامات ایمنی اطراف پروژه راه اندازی مجدد که پیش بینی بازگشت به بازی در ماه ژوئن.

این برنامه بودند با توجه به افزایش روز پنج شنبه زمانی که فرهنگ و ورزش, منشی, Oliver Dowden گفت: دولت “باز کردن درب” برای فوتبال بازگشت به ماه بعد اما Deeney گفت که او در برابر یک راه اندازی مجدد سریع.

“من حتی صحبت کردن در مورد فوتبال در حال حاضر — من صحبت کردن در مورد خانواده من را به سلامت. اگر من احساس می کنم که من نه به دنبال پس از خانواده من و سپس من قصد دارم به آن را انجام دهد. من قصد دارم برای قرار دادن خانواده در معرض خطر” Deeney گفت: در Instagram.

“آنچه آنها در حال رفتن به را پول من ؟ من شده است با شکست قبل از, پس از آن من را خسته نمی کند.

“آنها در حال صحبت کردن در مورد بازی در مقابل طرفداران تا 2021. بنابراین اگر آن را امن نیست به اندازه کافی برای هواداران به داخل ورزشگاه چرا باید آن را امن برای بازیکنان به وجود دارد؟”

کاهش دستمزد در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان

یورکشایر بازیکنان و کارکنان گرفته اند کاهش دستمزد برای کمک به این باشگاه مدیریت تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

رز سفید شد اولین شهرستان به کردند بازیکنان خود و کریکت کارکنان در ماه گذشته, در حالی که همچنین لغو قرارداد در خارج از کشور ستاره Keshav Maharaj, Ravichandran Ashwin و نیکلاس کیجا.

و در حال حاضر با کریکت در حال حاضر به حالت تعلیق تا ژوئیه 1 در اولین باشگاه گرفته اند بیشتر مراحل اجرای حقوق و دستمزد کاهش تا 20 درصد است.

یورکشایر اجرایی علامت آرتور گفت: “ما فراموش نمی گیری از این قبیل به آرامی اما در حال حاضر زمان به مراحل شدید.

“کارکنان و بازیکنان بودند مشورت در اوایل این هفته و در واکنش به این خبر شده است فوق العاده است.

“اگر چه این بی سابقه بار به عنوان جمعی ما در حال انجام همه چیز را که ما می تواند به هدایت یورکشایر کریکت را از طریق این بازی uncharted waters.

“تمرکز ما به عنوان متولیان این باشگاه بزرگ است به اطمینان حاصل شود که ما راهنمای آن را از طریق این چالش و ما اذعان فداکاری است که مورد نیاز برای رسیدن به این.”

(PA)

تمام تابستان راگبی تورهای خاموش

صبح. اخبار فقط شکستن که انگلستان تور ژاپن در ماه جولای که شامل دو آزمون مسابقات به تعویق افتاده است. ولز نیز تا به حال خود را در برنامه سفر لغو شد. بیشتر به دنبال…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>