• لیگ برتر به دلیل دیدار روز دوشنبه پس از نخست وزیر اعلام
  • بوندسلیگا بازگشت تاریخ تایید کرد که ممکن است 15. لیگ برتر ممکن است یک ماه پشت
  • تازه راگبی می تواند بازگشت – بدون scrummaging یا مقابله می گوید RFU
  • در عمق: چرا coronavirus می تواند تبدیل بریتانیا به یک دوچرخه سواری کشور

به روز رسانی خودکار

انگلیسی در خارج از کشور

اگر به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد سوپر راگبی Aotearoa لگد کردن جو Marchant را به یک فروشگاه بزرگ پنجره برای نشان دادن خاموش خود را در انگلستان اعتبار. ما صحبت کرد و به این مرکز در ماه مارس.


اعتبار:
AFP

راگبی بازده با نیوزیلند derbies

ورزش حرفه ای می تواند با توجه به چراغ سبز برای شروع به بالا و دوباره در نیوزیلند به عنوان به زودی به عنوان جمعه و به طور طبیعی آنها آماده هستند به راه اندازی 10-دور Super Rugby compeition بین پنج franchises. رویترز گزارش داد که ولز و اسکاتلند تورهای هنوز هم می تواند پیش بروید و همچنین. اینجا بیشتر بخوانید.


اعتبار:
گتی ایماژ AsiaPac

هیچ جشن پیراهن مبادله یا تف

امروز بازگشت به صفحه ورزشی داستان از رئیس فوتبال خبرنگار Jason برت با جزئیات در مورد آنچه در فوتبال ممکن است مانند زمانی که آن را در نهایت رزومه. دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

تف به عنوان مثال ممنوع خواهد شد در طول آموزش و به نظر می رسد که برخی از تمدید خواهد شد به بازی. چگونه بازیکنان را مانع از انجام این کار در بازی های باقی مانده است دیده شود و به خصوص با توجه به چه نوع از تحریم آنها ممکن است چهره – این که آیا آن است که به سادگی یک اخطار از داور یا بیشتر از مجازات است. این را باید formalised توسط مایک رایلی رئیس PGMOL این سازمان که نظارت داوران و مطابقت با مقامات اما هنوز بحث شده است.

“ما ممکن است بازگشت به روزهای خوب’

Namaste و کف زدن می تواند جایگزین handshakes و سپاس که کریکت رزومه پس از coronavirus همه گیر هند Ajinkya Rahane گفت.

“من فکر می کنم ما ممکن است بازگشت به خوب قدیمی روز زمانی که دونده هنوز موضع خود را در تعیین موقعیت پس از سقوط از یک حلقه و کف زدن,” Rahane گفت. “شاید handshakes را جایگزین namaste,” او اضافه کرد: با اشاره به تبریک هند که در آن هر دو دست را گرد هم آورده و در مقابل قفسه سینه.

“اما هنگامی که ورزش رزومه شما نمی توانید هر چیزی را برای اعطا. ایمنی از طرفداران خواهد بود از اهمیت زیادی برخوردار است. وجود خواهد داشت تغییر در شیوه زندگی در حالی که سفر.”

شیوع ویروس آورده ورزشی جهان به توقف با بازی های المپیک 2020 به تعویق افتاد برای یک سال و کریکت ثروتمندترین باشگاه مسابقات لیگ برتر هند تاخیر به طور نامحدود.

Rahane گفت: بازیکن باید در حدود یک ماه برای آماده سازی برای خود باز گشت و اضافه کرد کریکت باید فقط یک بار وجود دارد یک واکسن برای رمان coronavirus.

“ما خواهد بود نیاز به سه تا چهار هفته تمرین مناسب قبل از بازی هر نوع رقابتی بازی گفت:” Rahane.”من از دست رفته من پنبه حلاجی شده. اما بدیهی است که جیرجیرک فقط باید شروع به زمانی که ما یک واکسن برای مبارزه با ویروس.”
(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im