ورزشی بازگشت از مستند: آخرین اخبار به تاریخ تعیین شده برای جنگل v مایکلسون مرحله نهایی مسابقات

  • لیگ برتر پروژه راه اندازی مجدد نوبت سمی
  • شورشی باشگاه گفت: به سقوط در خط و یا در معرض خطر فصل آینده بیش از حد
  • عربها بازیکنان عذر خواهی برای شکستن قفل
  • توپ جدید جدید مقابله و هیچ دونفره جدید-نگاه تنیس

به روز رسانی خودکار

هندی اطفال آماده برای قرنطینه در استرالیا

هند کاپیتان Virat Kohli و آمپول تیم خواهد بود آماده به صرف دو هفته در قرنطینه در استرالیا اگر کمک کرد که این سفر بروید به عنوان برنامه ریزی شده بعد از این سال یک مقام ارشد هندی هیئت مدیره گفت.

نقدی بسته کریکت استرالیا (CA) است بانکی به شدت بر سری, گزارش ارزش 300 میلیون دلار ($195 میلیون دلار) برای کمک به آن را مقابله با حاد بحران مالی باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) خزانه دار آرون Dhumal ارائه کلمات دلگرم کننده گفت: تیم کریکت هند خواهد بود مایل به منزوی کردن خود قبل از بازی چهار آزمون و سه یک روز بین المللی در ماه دسامبر و ژانویه.

“هیچ انتخاب وجود دارد – هر کس را مجبور به انجام این کار است. شما می خواهید به از سرگیری جیرجیرک” Dhumal گفت: صبح سیدنی هرالد.

تخته شده است بحث در مورد امکان یک پنجم آزمون اما Dhumal احساس بازی فوق العاده محدود اور مسابقات را بیشتر احساس های مالی.

“اگر یک پنجره وجود دارد آن را در دسترس خواهد بود تا به تخته به تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواستم برای رفتن به یک مسابقه تست یا شاید دو ODIs یا شاید دو T20s.

“با توجه به از دست دادن درآمد آنها را در حساب از مستند پست-مستند آنها را می خواهید به درآمد و درآمد به احتمال زیاد خواهد آمد از ODIs یا T20s خیلی بیشتر از یک مسابقه تست.”

Dhumal کمتر خوش بینانه در مورد قبل از جام جهانی Twenty20 و نمی فانتزی گل سرسبد مسابقات در استرالیا شامل بازیکنان که هنوز هم زنگ زده که ظهور آنها از مستند.

“آیا شما می خواهید به بدون آموزش که برای مدت طولانی و فورا بروید و بازی (به) جام جهانی ؟” او گفت:.

“است که یک تماس در هر هیئت مدیره به. به نظر می رسد دشوار است.”

BCCI تا به حال به طور نامحدود به تعویق افتاد خود نقدی گاو هندی, Premier League (IPL) و Dhumal گفت: یک جایگزین پنجره برای این مسابقات بود و در عین حال برای شناسایی شود.

“هنگامی که همه چیز روشن و سپس تنها ما را قادر به بازگشت به تخته رسم و فکر می کنم دوباره شروع کریکت.”

فوتبال بازگشت خوبی برای ملت به عنوان یک کل

وزیر فرهنگ الیور Dowden به خواست احتیاط بیش از لیگ برتر برنامه بازی کردن بقیه فصل پشت درهای بسته.

Dowden برای جلسات بیشتر با بالا پرواز مسئولان هفته آینده در کدام گزینه از بازی کردن بازی ها بدون طرفداران است که انتظار می رود به بالا از دستور کار.

اما در مورد چشم انداز Dowden گفت BBC Radio 4: “آنها نمی کردم چراغ سبز.

“اگر ما می توانید یک برنامه که با این نسخهها کار پس از آن من می خواهم که ما را قادر به رفتن پیش با آن به دلیل من فکر می کنم این امر می تواند خوب برای ملت این امر می تواند خوب برای فوتبال به عنوان یک کل.

“من واقعا امیدواریم که ما می تواند این را دریافت و در حال اجرا اما امنیت عمومی باید برای اولین بار پس از آن تنها اگر ما اعتماد به نفس آن است که ما قادر خواهید بود برای ادامه دهید.”

جنگل, مایکلسون, منینگ و بردی مرحله نهایی مسابقات تعیین شده برای مه 24

Coronavirus امداد گلف بازی شامل تایگر وودز و فیل مایکلسون و سوپر باول-برنده quarterbacks تام بردی و Peyton Manning خواهد بود در مارس 24 مدال در باشگاه گلف در حوب ساند فلوریدا WarnerMedia را Turner Sports گفت: در روز پنج شنبه. تحریم PGA Tour رویداد است که لقب بازی: قهرمانان برای موسسه خیریه آغاز خواهد شد در 7 بعد از ظهر به وقت تهران و چهار گلف بازان خواهد آمد با هم به خیریه کمک مالی 10 میلیون دلار به نفع coronavirus امداد.

به شدت محدود NBA شیوه های انتظار به سر در روز جمعه

تیم NBA در حال انتظار برای دریافت go-ahead برای بازگشایی عمل امکانات محدود استفاده کردند و کمتر از دو ماه پس از شیوع کروناویروس مجبور به تعلیق این فصل است. با سر و دستیار مربیان محروم و scrimmages ممنوع تمرینات بعید است که شبیه به کسب و کار به عنوان معمول برای NBA اما با این وجود باید یک گام به سمت نرمال برای یک لیگ که فصل بود طرح میتوانست در مد دراماتیک در ماه مارس است.

مبارزان تست شده بر روی ورود جلوتر از UFC بازگشت در فلوریدا

مبارزان در نظر گرفتن بخشی در شنبه UFC 249 کارت در جکسون ویل فلوریدا تست شده اند در هنگام ورود و بسیاری از آنها جدا شده در اتاق خود را به عنوان مخلوط هنرهای رزمی ارتقاء آماده به برای بازگشت به کسب و کار در پی این بیماری همه گیر. این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 در بروکلین نیویورک به تعویق افتاد اما با توجه به شیوع کروناویروس. یک پیشنهاد به مرحله کارت در سرزمین های قبیله ای در کالیفرنیا بود سقط هنگامی که UFC تحت فشار از دیزنی که دارای پخش شریک ESPN.

فردیناند می گوید: وجود مبارک راه حل

سابق منچستر یونایتد به مدافع ریو فردیناند معتقد است که هیچ عملی قطعنامه به از سرگیری 2019-20 فصل است که برآورده خواهد شد تمام 20 لیگ برتر باشگاه های.

بالا پرواز باشگاه شده اند گفت که استفاده از هشت به 10 خنثی زمینه است تنها راه برای تکمیل مبارزات انتخاباتی در راه است که برآورده دولت و خدمات اورژانس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برایتون اجرایی پل باربر است که در میان کسانی که مخالف این ایده با باشگاه خود را معلق در هوا دو امتیاز بالاتر از منطقه سقوط با نه وسایل باقی مانده و پنج که از آن می شده اند در خانه.

فردیناند گفت: PA news agency: “لیگ برتر هستند در یک موقعیت که در آن آنها در حال رفتن به لطفا به همه. قصد دارد به افرادی که بینی خود قرار مشترک.

“تیم در منطقه سقوط [خواهد بود] گفت:” ما با تکیه بر خانه ما فرم با حمایت از طرفداران ما را به مطمئن شوید که ما همچنان در این لیگ که شما می توانید درک.

“اما ما در قلمرو ناشناخته و ما هرگز در اینجا قبل از بنابراین انتظار می رود که در لیگ برتر و حذفی در حال رفتن به مطلق قطعنامه برای این که رفتن را با توجه به همه طرف ها خواهد بود بسیار ساده لوحانه است.

“مردم در حال رفتن به احساس می کنید در یک نقطه ضعف اگر برخی از تصمیم گیری ساخته شده, اما من فکر نمی کنم لیگ برتر می تواند یک جانبه 100 درصد پیروزی در این مهم نیست که چه تصمیم آنها را که مایه تاسف است.”

بازیکن رفاه یک موضوع است که می تواند تسلط دستور کار اگر لیگ برتر پرس پیش رو با برنامه های خود را برای تکمیل این فصل است.

منچستر سیتی مهاجم Sergio Aguero و برایتون همتای گلن موری مطرح کردند از یک نقطه نظر ایمنی.

در حالی که فردیناند sympathises با نگرانی های خود را, او فکر می کند که بازیکنان باید ایمان خود را در کادر پزشکی در باشگاهها و همچنین لیگ برتر فدراسیون فوتبال و دولت را به عمل در بهترین منافع خود را.

در سخنرانی خود در راه اندازی تقویت Pro فردیناند افزود: “در هر وضعیت و در هر قدم از زندگی نمی دانستند و عدم قطعیت همیشه منجر به یک عنصر ترس و این متفاوت است از هر چیز دیگری است.

“این قابل درک است اما من فکر می کنم بازیکنان نیاز به قرار دادن اعتماد خود را در کارکنان پزشکی خود را در باشگاه خود.

“لیگ برتر فا و دولت اگر تمام کسانی که در سه بدن به آن چراغ سبز پس از آن من مطمئن هستم که بازیکنان در حفاظت از سلامت و رفاه خواهد شد در بالای دستور کار خود را به مطمئن شوید که آنها باقی می ماند سالم و در معرض خطر نیست.

“اینجا جایی است که بازیکنان اعتماد به دروغ و آنها رو به این باور است که این قدرت است که در حال انجام آن را برای دلایل درست و این که سلامت در خط مقدم از همه چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر