ورزشی بازگشت از مستند: آخرین اخبار لیگ برتر جلسه

تلگراف | No comments

  • باشگاه های لیگ برتر برای برگزاری ویدئو کنفرانس در جلسه روز دوشنبه برای بحث در مورد آخرین تحولات
  • یک کاغذ دولتی در نخبگان ورزشی انتظار می رود منتشر شده در سه شنبه
  • از سرگیری تاریخ 12 ژوئن برای لیگ برتر برنامه ریزی شده است
  • سام والاس: Rebel باشگاه های لیگ برتر باید قبول سه هنوز هم پایین
  • بازیکن قرارداد تست مثبت و گرفتن بازیکنان پردازنده: 10 مسائل برای لیگ برتر برای حل

به روز رسانی خودکار

فوتبال: اسپانیا هدف برای 12 ژوئن راه اندازی مجدد

La Liga جمهور خاویر Tebas است گفت که او امیدوار است فوتبال اسپانیا خواهد شد در ژوئن 12 پس از متوقف برای بیش از سه ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

همه باشگاه ها در اسپانیا دو بخش شروع به تست بازیکنان برای این ویروس در هفته گذشته و بسیاری از جمله لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا آغاز شده فردی, آموزش, مرحله دوم لیگ چهار فاز پروتکل برای بازگشت به عمل است.

رئال مادرید رزومه فردی و آموزشی در روز دوشنبه.

“من می خواهم به راه اندازی مجدد در ژوئن 12, اما ما باید محتاطانه و آن را فقط به فوتبال آن را نیز تا به جامعه همه ما نیاز به تمرکز بر روی مطابق با اقدامات برای حفاظت از سلامت” Tebas گفت اسپانیایی شبکه تلویزیونی Movistar در روز یکشنبه.

Tebas تایید تمام مسابقات برگزار خواهد شد بدون تماشاگر به عنوان خواهد شد در مورد زمانی که آلمان بوندسلیگا ری استارت هفته آینده, و او گفت: لیگ شد و کار بر روی راه هایی برای اضافه کردن به جو اگر چه او نمی دهد جزئیات. او همچنین گفت: وسایل خواهد بود گسترش یافته به طوری که وجود دارد مسابقات در هر روز است.

دنیس Cheryshev از والنسیا می رسد برای یک جلسه آموزشی در روز یکشنبه

اعتبار:
گتی ایماژ

“در حال حاضر که ما در حال رفتن به طرفداران در استادیوم, ما در حال رفتن به برخی از ایده های نوآورانه برای پخش بازی ها” Tebas اضافه شده است.

“وجود دارد رفتن به فوتبال هر روز یک بار در لالیگا می گرداند.”

لیگ گزارش روز یکشنبه که پنج بازیکن در دو بخش تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس بوده و دستور به جدا ماندن در خانه های خود. آنها نمی خواهد بود قادر به بازگشت به زمینه آموزش تا زمانی که آنها را آزمایش منفی است.

Tebas اضافه شده است که سه نفر از کارکنان نیز آزمایش مثبت برای این ویروس اما او گفت که تعدادی از موارد به مراتب کمتر از حد انتظار و اصرار خواهد بود وجود دارد هیچ افزایش در خطر از بازیکنان آلوده شدن پس از مسابقات آغاز شده است.

“ما انتظار داشتند که حدود 25 یا 30 بر اساس اعداد در بوندسلیگا و چقدر این ویروس نفوذ اسپانیا. خارج از 2500 نفر آزمایش ما تنها هشت موارد مثبت است که خبر خوب,” او گفت:.

“عفونت در طول یک مسابقه است که عملا غیر ممکن است که ما انجام داده اند که مطالعه ما در حال انتشار است که نشان می دهد وجود دارد حداقل خطر در مسابقات اگر همه ما احترام به سلامت اقدامات است.”

ایسنا

فوتبال: بوندسلیگا باشگاه را وارد کنید یک هفته قرنطینه پیش از راه اندازی مجدد

آلمانی تیم آغاز شده و این هفته در انزوا روز دوشنبه پس از رفتن به هفت روز قرنطینه پیش از فصل بوندسلیگا راه اندازی مجدد در روز شنبه با باشگاه کارفرمایان گفت: تکمیل مبارزات انتخاباتی میان شیوع کروناویروس آسان نخواهد بود.

آلمانی لیگ برتر فوتبال (DFL) تصمیم هفته گذشته برای از سرگیری اول و بخش دوم از 16 ماه مه پس از دو ماه تعلیق ساخت آن برای اولین بار اصلی ورزش لیگ تلاش برای راه اندازی مجدد.

تیم فرستاده شده به اجباری هفت روز انزوا پس از آزمایش این ویروس به منظور کاهش خطر عفونت قبل از بازی در خالی استادیوم تنها با تعداد انگشت شماری از کارکنان و مسئولان برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

چندین باشگاه از جمله قهرمانان بایرن مونیخ, بوروسیا دورتموند و ولفسبورگ را برداشت هتل ها در شهرهای خود به کاهش زمان سفر به آموزش در محل و فرودگاه برای آخر هفته منطبق است.

دیگران مانند شالکه 04 که دورتموند در دره روهر دربی و بوروسیا منچنگلدبچ در حال استفاده از هتل ها در استادیوم.

بازیکنان باشگاه بایرن مونیخ گرم کردن در زمین در طول یک جلسه آموزشی در روز یکشنبه

اعتبار:
گتی ایماژ

بایر لورکوزن و اتحادیه برلین نقل مکان کرد به جدا شده ها هتل ها در حومه شهر به عنوان پایین باشگاه پادربورن خواهد شد که صرف هفته در نزدیکی چشمه های آب گرم شهر.

بازیکنان و کارکنان عینک ماسک صورت آنها به عنوان ترک برای هتل ها که در آن فاصله بین جداول در تیم ناهار و شام را تبدیل به روال را به عنوان اتاق یک نفره که در آن بازیکن را به تخت خود را برای کاهش تماس های غیر ضروری با افراد دیگر.

برنامه ای برای راه اندازی مجدد متحمل یک شکست در روز شنبه پس از کل تیم از ردیف دوم دینامو درسدن قرار داده شد در دو هفته قرنطینه زیر دو مثبت coronavirus آزمون. “ما همیشه انتظار می رود که باقی مانده از این فصل نخواهد بود دردسر” بوروسیا دورتموند اجرایی هانس-یواخیم Watzke گفت: Funke گروه رسانه ای. “این آزمون و نتایج نیز نشانه ای از ما شفافیت است.”

لیگ, از جان گذشته برای تکمیل فصل 30 ژوئن کشیده شده است تا مجموعه ای دقیق از قوانین و مقررات برای آموزش و مسابقات از جمله تست دقیق است که به کمک آن دولت چراغ سبز به راه اندازی مجدد.

اما با این ویروس تا کنون از بین رفته در آلمان که در آن تقریبا 170,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 7400 نفر از DFL نگران است هر مثبت ویروس موارد می تواند به طور جدی آسیب شانس به پایان رساندن فصل و تحمیل بالقوه “وجود ” تهدید” مالی و آسیب به برخی از باشگاه ها.

“من انتظار دارم هر کس در حال حاضر به زندگی می کنند تا به مسئولیت های خود” DFL مدیر عامل مسیحی Seifert گفت: در تعطیلات آخر هفته.

ایسنا

راگبی: Brumbies بازگشت به آموزش در استرالیا

عمل Brumbies بازگشت به زمین آموزش در کانبرا در روز دوشنبه برای اولین بار از استرالیا چهار سوپر راگبی طرف به انجام این کار پس از انزوای اجتماعی اقدامات معرفی شده برای مبارزه با COVID-19 کاسته شد در سراسر کشور است.

همسایه نیوزیلند که برد مشابه موفقیت در مهار این رمان coronavirus اعلام کرد روز دوشنبه خود سوپر راگبی طرف را در بخش داخلی رقابت و استرالیا انتظار می رود که به دنبال کت و شلوار.

با از سرگیری سوپر راگبی غیر ممکن است به دلیل مسافرت های بین المللی ممنوعیت موقت راگبی استرالیا اجرایی Rob Clarke گفت: در هفته گذشته بدن حاکم بود و امیدوار بود به یک داخلی رقابت در محل جولای.

هنوز هم وجود دارد برخی از محدودیت ها در محل پس از اولین Brumbies بازیکنان برای بازگشت در روز دوشنبه بودند محدود به آموزش در گروه 10 با تماس با مجاز است.

قهرمانی سرپا نگه داشتن اسکات Sio از دست رفته و آنچه به نظر می رسد در حال نهایی سوپر راگبی در هر نقطه در جهان در این سال — در برابر ولز جنوبی جدید Waratahs در مارس 15 — به دلیل آسیب دست و صرف مستند بازسازی.

“این واقعا سرد بود برای قرار دادن کیت بازگشت” او به خبرنگاران گفت: از طریق زوم از کانبرا. “من فکر می کنم شما در قرعه کشی یک مقدار زیادی از انرژی حتی اگر ما درست در کنار یکدیگر فقط از بودن در حضور هر یک از دیگر وجود دارد و همچنین.

“این خیلی خوب احساس می کنم چیزهای در حال حاضر. خیلی بهتر vibes از این زمان یک ماه پیش. من حدس می زنم ما را ببینید هنگامی که ما واقعا رفتن تا فردا.”

ایسنا

F1: انگلیسی GP هنوز هم می تواند پیش بروید

فرمول یک در حال کار است برای قرار دادن بر روی یک جایزه بزرگ بریتانیا در ژوئیه حتی اگر این کشور تحمیل قرنطینه اقدامات در بازدید کنندگان در طول COVID-19 بحران F1 منابع گفت: در روز یکشنبه.

آفتاب روزنامه به نقل از یک منبع دولتی عنوان کرد و گفت در آنجا خواهد بود معافیت برای ورزش با فرمول یک و تیم های فوتبال رایگان به سفر از بریتانیا و بازگشت بدون محدودیت پس از رقابت رزومه.

آن گفت: ورزشکاران و تیم ها خواهد بود انتظار می رود به انجام یک آزمایش دقیق رژیم و منزوی خود را بلافاصله اگر آنها آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

فرمول یک منبع به رویترز گفت مکالمات با دولت ادامه دارد.

ایسنا

تنیس: فرانسه باز می شود بازی در پشت درهای بسته

باز فرانسوی بود که به تعویق افتاد سپتامبر از ممکن است با توجه به این رمان coronavirus شیوع برگزار می شود بدون طرفداران سازمان claycourt گرند اسلم گفته اند.

Roland Garros برنامه ریزی شده برای مارس 24 ژوئن 7 قبل از فرانسوی تنیس فدراسیون (FFT) تحت فشار قرار دادند آن را به هفت. 20-Oct 4 در یک پیشنهاد برای صرفه جویی در این مسابقات از سقوط قربانی به COVID-19 بیماری همه گیر.

هفته گذشته FFT گفت تمام بلیط های خریداری شده برای این سال را به فرانسه باز خواهد بود لغو و بازپرداخت به جای اینکه منتقل شده است.

“سازماندهی آن را بدون طرفداران اجازه می دهد بخشی از اقتصاد به نگه داشتن عطف (مانند) تلویزیون حقوق و مشارکت. آن را نمی تواند نادیده گرفته شود” FFT جمهور برنارد Giudicelli گفت: روزنامه فرانسوی Le Journal du Dimanche. “ما نه حکم هر گزینه.”

رافائل نادال نقش پیشتاز خود را در طول مسابقه نیمه نهایی در برابر راجر فدرر در سال 2019 باز فرانسوی

اعتبار:
گتی ایماژ

تنیس فصل بود به حالت تعلیق در اوایل ماه مارس با توجه به همه گیر و وقفه ادامه خواهد داد و حداقل تا اواسط ماه جولای با بسیاری از کشورها در مستند.

ویمبلدون لغو شده است در حالی که وضعیت ایالات متحده باز برنامه ریزی شده را در اواخر ماه اوت است هنوز مشخص نیست.

این FFT شد به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار زمانی که آنها اعلام کرد در اواسط ماه مارس که فرانسه باز خواهد بود روشن با بازیکنان bemoaning فقدان ارتباطات به عنوان تاریخ جدید برخورد با hardcourt فصل است.

برگزارکنندگان هفته گذشته گفت: آنها تا به حال شده است در گفتگو با این قضیه به لحن خوب این تقویم در میان گزارش های رسانه ای که از مسابقات گراند اسلم خواهد بود با تاخیر بیشتر از یک هفته و شروع در سپتامبر. 27.

تاخیر شروع خواهد به بازیکنان یک هفته دو پنجره بین پایان از ایالات متحده, باز, بازی های برگزار شده در hardcourts از نیویورک و پاریس مسابقات است. “20 یا 27 که تغییر نمی کند بسیار” Giudicelli گفت.

ایسنا

سوپر راگبی بازگشت تاریخ تایید کرد

نیوزیلند پنج فرانچایز را به بازی هر یک از خانه های دیگر و دور بیش از 10 هفته دوره شروع از 13 ژوئن. اطلاعات بیشتر در اینجا.

تام کریستی از صلیبیون باعث شکستن

اعتبار:
گتی ایماژ

خوب صبح

زنده لیگ برتر فوتبال می تواند بازگشت در اواسط ماه آینده با دولت مقاله در نخبگان ورزشی منتشر شود در روز سه شنبه.

ما باید آخرین تحولات در آن اخبار و ممکن است بازگشت همه ورزش های دیگر در طول امروز وبلاگ زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>