ورزشی بازگشت از مستند: به روز رسانی زنده به عنوان سوپر راگبی Aotearoa آغاز می شود

  • Jamie Carragher, – ‘من اشتباه بود در مورد ‘pampered نسل’ — امروز بازیکنان شجاع تر از من بود’
  • خداوند Myners خواستار باشگاه به صحبت با بازیکنان: ‘راگبی فوق العاده ای ورزشی است اما نه به فروش می رسد خود را به خوبی’
  • لیگ برتر بازیکنان و باشگاه ها در جنگ بر سر کاهش دستمزد

به روز رسانی خودکار

عمل از دنیدن

Highlanders’ آرون اسمیت (C) است که پنجه در طول سوپر راگبی بین Highlanders و ستاد

اعتبار:
AFP

Highlanders’ Sio Tomkinson نمرات امتحان کنید

اعتبار:
AFP

فوتبال: راه اندازی مجدد مذاکرات آمد و خیلی زود می گوید مویس

West Ham United manager دیوید مویس گفت: آن زمان اشتباه به بحث در مورد از سرگیری لیگ برتر فصل زمانی که بریتانیا هنوز هم گریبانگیر توسط Covid-19 بیماری همه گیر.

حرفه ای فوتبال در انگلستان متوقف شده است و از ماه مارس با توجه به این رمان شیوع کروناویروس که باعث شده است که بیش از 41,000 مرگ و میر در انگلستان است.

دولت در ماه گذشته را باز کرد برای نخبگان ورزش به رزومه و لیگ برتر گفت: آن را راه اندازی مجدد آن فصل در ژوئن 17.

“در آغاز این همه من فکر یکپارچگی مورد استفاده قرار گرفت در این راه اشتباه” مویس گفت: بار.

“برخی از بحث در مورد آمدن به فوتبال که وجود دارد بسیاری از مردم در حال مرگ در بیمارستان ها و خانه های سالمندان. من فکر کردم آن زمان اشتباه به بحث یکپارچگی برخی از بازی های فوتبال. ما منتظر زمان مناسب است.”

West Ham United manager دیوید مویس

اعتبار:
PA

یکll 20 باشگاه لیگ برتر روز پنج شنبه به تصویب طیف وسیعی از matchday پروتکل برای این فصل از سرگیری اما مویس می گوید بسیاری از سوالات است که هنوز هم نیاز به پاسخ داده شود.

“است که راننده اتوبوس تست شده? اگر ما در حال پرواز است همه تست شده زمانی و توسط چه کسی ؟ من فکر نمی کنم ما به همه پاسخ اما ما باید با آن,” او اضافه شده است.

ایسنا

نیمه وقت در دوندین در اولین بازی از سوپر راگبی Aotearoa

منt بوده است سرگرم کننده با Highlanders جلوتر 22-16 در نیمه وقت در برابر این ستاد در فورسیت بر ورزشگاه تماشا هزاران نفر از طرفداران.

اینجا بن Coles , راهنمای به پنج تیم در این رقابت است.

کریکت: بانک مرکزی اروپا نذر برای مبارزه با نژادپرستی

تیوی انگلستان و ولز Cricket Board (ECB) اذعان کرده است که این ورزش سیستم ایمنی بدن است به نژادپرستی نظاممند و می گوید آن را به رسیدگی به موضوع و سعی کنید به را “معنی دار و در دراز مدت تغییر” را به بازی.

ورزشکاران در سراسر طیف وسیعی از ورزش صحبت کردن در مورد نژاد پرستی پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که بر مه 25 بعد از یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت در مینیاپولیس.

“ما با دقت گوش به کسانی که صحبت کردن در هفته های اخیر در مورد تجارب خود را از بودن در کریکت, ورزش و جامعه” بانک مرکزی اروپا در بیانیه ای گفت. “ما آنها را تحسین بودن آوازی در این موضوع مهم.

“ما می دانیم که نژادپرستی نظاممند دهانه موسسات و بخش های سراسر کشور و ما می دانیم که ورزش ما سیستم ایمنی بدن است. ما واقعا بر این باورند که کریکت یک بازی برای همه است اما درک آن متاسفانه موانع آن لذت وجود داشته باشد برای بسیاری از جوامع است.”

سابق انگلستان رودخانه مایکل Carberry گفت کریکت بود “مملو از نژاد پرستی” در حالی که سریع کاسه جیمز اندرسون گفت: این تیم در نظر بگیرند مشترک ضد نژادپرستی تظاهرات با غرب هند در طول سه سری تست در ماه آینده.

Hampshire, انگلستان دربسته در محیط رودخانه مایکل Carberry

اعتبار:
PA

تیوی بانک مرکزی اروپا گفت که آنها تا به حال ساخته شده است پیشرفت در آوردن بازی برای بیشتر مردم که آنها را “شکستن موانع و اصلاحات ما ساختار”.

“ما در حال حاضر کار به تعامل با رهبران جامعه و اثرگذارندهها در کریکت به طوری که ما می توانیم بررسی و تکامل ما موجود شمول و تنوع کار و به طور خاص رسیدگی به مسائل مطرح شده توسط سیاه و سفید جامعه” به آن اضافه شده است.

“از وجود دارد آن است که ما به طور کلی تمایل به ایجاد علل اقدام به منظور ارائه معنی دار و در دراز مدت تغییر است که نفوذ هر لایه از این بازی است.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im