Spring breakers می گویند coronavirus نمی خواهد متوقف کردن آنها از مهمانی

برخی از دانشجویان می گویند آنها همچنان به حزب با وجود اقدامات گرفته شده در نور از coronavirus بیماری همه گیر. Spring breakers دیده می شود در یک ویدئو ویروسی نوشته شده توسط عصر ایران شده اند تا مبارز در حالی که تعطیلات در میامی — آنها در حال کمرنگ جلوه دادن ابتلا به این ویروس کشنده در دسترس نباشد و درآمد انتقاد شدید.

Coronavirus کشته شدن بیش از 150 نفر در آمریکا تا کنون بر اساس آخرین آمار رسمی. علاوه بر 20 درصد از بیماران نیاز به کروناویروس بستری شدند بین سنین 20-44 مراکز کنترل بیماری گفت. هنوز بردی Sluder یکی از spring breakers در این ویدئو گفت: “هر آنچه که اتفاق می افتد, اتفاق می افتد” — نمایش کمی ترس برای ویروس.

“اگر من تاج من تاج” Sluder گفت. “در پایان روز, من قصد ندارم به اجازه دهید آن را من جلوگیری از مهمانی. من منتظرش بوده ام ما منتظرش بوده ام برای میامی رخصتی بهار در حالی که برای. حدود دو ماه ما تا به حال این سفر برنامه ریزی شده سه ماه و ما فقط در اینجا به داشتن یک زمان خوب است.”

دیگران در این ویدئو ناراحت شدند از این بیماری همه گیر کوروناویروس از خط خارج شکستن بهار خود را برنامه کاهش تاثیر مخرب آن در حال حاضر.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“این واقعا messing تا با شکستن بهار. آنچه وجود دارد در اینجا دیگر از رفتن به میله ها و یا ساحل ؟ ” گفت: Brianna Leeder. “و آنها در حال بسته شدن همه آن را. من فکر می کنم آنها باد آن راه خروج از دین. من فکر می کنم آن را انجام بیش از حد.”

“این ویروس نیست که جدی” آتلانتیس واکر گفت: در مصاحبه. “وجود دارد جدی تر چیزهایی که در خارج وجود دارد مانند گرسنگی و فقر و نیاز ما به آدرس.”

جوان مردم دریافت مقدار زیادی از واکنش های آنلاین.

“آیا کسی لطفا به روز رسانی ما در چه پدربزرگ و مادربزرگ خود را انجام می دهند در سه ماه ؟” یک کاربر توییتر نوشت..

فرد دیگری نوشته است: “مانند من چگونه می توانم به شما توضیح می دهد که افراد دیگر وجود داشته باشد.”

“مسئولیت اجتماعی آن است که نه فقط در مورد شما گرفتن در معرض (که شما احتمالا زنده ماندن) آن را نیز در مورد آلوده کردن شخص دیگری که ممکن است زنده ماندن نیست!!!” یکی دیگر از توییتی.

در مصاحبه روز شنبه “فاکس و دوستان” فرماندار فلوریدا راب DeSantis نیز تا به حال یک پیام برای spring breakers: “پیام من فکر می کنم برای spring breakers است که بیش از حزب, در, فلوریدا, شما در حال رفتن به قادر به جمع در هر ساحل در دولت است.”

در اوایل این هفته, فیلم ها و عکس های جدیدی از مردم هجوم آوردند به سواحل فلوریدا و نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل. در پاسخ چند شهرستانها در دولت آفتاب شروع به بستن دسترسی به ساحل. میامی-Dade County بسته تمام سواحل پارک ها و دیگر امکانات تفریحی در روز پنج شنبه صبح تا اطلاع ثانوی.

رئیس جمهور تهمت و مقامات بهداشت خواست افراد جوان یکشنبه به گوش دادن به دستورالعمل ها و جلوگیری از اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“ما نمی خواهیم آنها را جمع آوری و من می بینم که آنها را جمع آوری و از جمله در سواحل و از جمله در رستوران, جوان, مردم,” آقای ترامپ گفت. “آنها درک نمی کنند که آنها احساس شکست ناپذیر … اما آنها درک نمی کنند که آنها می تواند حامل بسیاری از چیزهای بد در خانه به مادر بزرگ و پدر بزرگ و حتی پدر و مادر خود را. بنابراین ما آنها را می خواهید به توجه به توصیه … و من معتقدم که آن را از طریق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de