یک بوفالو مسابقه است که نسبت به المپیک اوسین بولت قهرمان دو سرعت رد رسمی پیشنهاد دعوت از او برای شرکت در محاکمات ملی.

Srinivas Gowda, 28, شکست رکورد در Kambala ورزشی که در آن مردم با حداکثر سرعت دویدن 142m از طریق مزارع برنج با بوفالو.

او گفت: به پایان رسید در 13.42 ثانیه در حالی که پیچ دارای جهان 100 متر رکورد 9.58 ثانیه است.

اخبار شاهکار خود را از طریق اخبار محلی و رسانه های اجتماعی باعث پیشنهاد از وزیر ورزش.

اما آقای Gowda گفت BBC Hindi که او نمی خواهد بود قادر به رفتن به دادگاه. “من مجروح پای من و من تمرکز بر روی Kambala. من استفاده می شود به در حال اجرا با بوفالو در مزارع برنج,” او گفت:.

آقای Gowda زد این مسابقه در یک روستا در جنوب ایالت کارناتاکا در اوایل این ماه. اما ویدئوها از شکستن رکورد مسابقه شروع به رفتن ویروسی تنها در اواخر هفته گذشته موجب سراسیمگی از توييتها و جلب توجه سران و سیاستمداران است.

وزیر ورزش Kiren Rijiju توییتی در روز شنبه گفت که آنها تا به حال مرتب برای آقای Gowda قطار بلیط بنابراین او می تواند سفر به مرکز اجرا شده توسط ورزشی اقتدار هند (SAI) که در آن دادگاه اتفاق می افتد.

پروفسور Gunapala Kambada موسس-دبیر Kambala آکادمی گفت که این یک “افتخار بزرگ” برای Kambala اما متاسفانه آقای Gowda نمی خواهد فورا در دسترس است برای آزمایش.

“مشکل این است که او Kambala [مسابقه] در سه شنبه” پروفسور Kambada گفت. “است که یک تعهد است که او نمی تواند در تحت هر شرایطی. بنابراین ما نه رد پیشنهاد. شاید او می تواند برای محاکمه در مرحله بعد.”

چندین روزنامه های محلی و روزنامه نگاران در مقایسه با آقای Gowda عملکرد به پیچ و مهره رکورد جهانی زمان.

اما پروفسور Kadamba هشدار داد در برابر این. “آنها [رویداد المپیک مانیتور] باید بیشتر روش های علمی و بهتر تجهیزات الکترونیکی برای اندازه گیری سرعت,” او گفت:.

کارشناسان همچنین گفت که پیچ مقایسه نادرست است به عنوان آقای Gowda سرعت ایجاد شد گاومیش او در حال اجرا می شد. حیوانات شناخته شده است, برای رسیدن به سرعت حدود 35mph (56 متر/ثانیه) است که به طور قابل توجهی سریع تر از حتی پیچ و مهره شکستن رکورد feat.

آقای Gowda که بدست آورده زندگی خود را به عنوان یک کارگر ساختمانی بوده است شرکت در Kambala به مدت هفت سال. “من علاقه مند به این دلیل که من استفاده می شود به تماشای Kambala در طول روز مدرسه من,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد پیروزی خود را, او گفت که او هیجان زده بود و ستایش هم تیمی های خود – دو بوفالو او زد کنار – برای انجام این کار هست.

چه Kambala?

Kambala که تقریبا ترجمه برای “برنج-رشد گل میدان” در زبان محلی Tulu, یک ورزش سنتی نشات گرفته از بخشی از کارناتاکا را در ساحل.

شرکت کنندگان با حداکثر سرعت دویدن از طریق یک میدان است که به طور معمول یا 132 متر یا 142m با دو بوفالو که افسار با هم.

در گذشته گذشته این ورزش را به خود جلب کرده قوی انتقاد بین المللی از گروه های مدافع حقوق حیوانات.

در سال 2014 دادگاه عالی هند صادر ممنوعیت مسابقه با گاو باعث شد در درجه اول مبارزات در برابر عمل Jallikattu یک شکل از مبارزه با گاو نر از همسایه ایالت تامیل نادو.

دو سال بعد کارناتاکا دولت دادگاه صادر موقت به منظور توقف همه Kambala حوادث.

پروفسور Kadamba گفت که سازماندهی بدن تا به حال در پاسخ به این به روز رسانی ورزش به منظور آن را انسانی تر.

او گفت زمان و دانش آموزان سابق – از جمله آقای Gowda – در حال حاضر آموخت که چگونه برای مقابله با بوفالو “به شیوه ای انسانی بی ارزش و بدون صدمه زدن به حیوانات”.

در سال 2018 دولت آغاز شده اجازه می دهد Kambala مسابقات برای شرکت دوباره صادر شده اما شرایط متعددی – از جمله ممنوعیت استفاده از شلاق.

اما در عمل هنوز هم در معرض خطر است. بین المللی حمایت از حقوق حیوانات, گروه Peta یک درخواست در حال بررسی در دیوان عالی کشور با این استدلال که کارناتاکا را بازگشت از Kambala غیر قانونی بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im