St Louis, زن و شوهر شارژ با اشاره اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان

یک زن و شوهر در میسوری اشاره کرد که اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان که در راهپیمایی های گذشته خود را در خانه متهم شده اند با استفاده غیر قانونی از سلاح.

علامت و پاتریشیا McCloskey که هر دو وکلا با هدف سلاح در تظاهرات خارج از $1m عمارت در سنت لوئیس در ماه گذشته. زن و شوهر گفت: آنها احساس تهدید توسط راهپیمایان.

رئیس جمهور تهمت را محکوم کرده است تحقیقات زن و شوهر, اقدامات, اما, St Louis دادستانی گفت: اقدامات خود را به خطر انداخته تحریک به خشونت در تظاهرات مسالمت آمیز.

“آن را غیر قانونی است به موج سلاح در صورت تهدید در آن شرکت در بدون خشونت اعتراض و در حالی که ما خوش شانس این وضعیت نه به تشدید نیروی مرگبار, این نوع رفتار غیر قابل قبول است در سنت لوئیس گفت:” کیم گاردنر, که, St Louis, اولین بار, سیاه, مدار وکیل.

“ما باید حفاظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و هر گونه تلاش برای خنک آن را از طریق ارعاب تحمل نخواهد شد.”
علامت و پاتریشیا McCloskey شد عکس, تکان دادن سلاح گرم در میان جمعیت معترضان که راه رفتن گذشته اموال خود را در زمان حادثه


اعتبار: AP

این McCloskeys نیز متهم شده است با چهارم-حمله درجه.

جوئل شوارتز, زن و شوهر, وکیل گفت: این تصمیم به اتهامات مطبوعاتی بود “دلسرد کننده به عنوان من به صراحت بر این باورند هیچ جرم و جنایت مرتکب شد”.

آقای ترامپ – و رهبران جمهوری خواه از جمله میسوری فرماندار مایک پرشن – حمله کرده اند دادستان در این مورد. سناتور جاش هاولی به خواست دادستان کل ویلیام Barr به انجام یک حقوق مدنی بررسی Ms گاردنر. آقای کشیش بخش گفت: در یک مصاحبه رادیویی روز جمعه که او به احتمال زیاد عفو و شوهر اگر آنها متهم و محکوم شد.

میسوری دادستان کل اریک اشمیت گفت که او در زمینه مختصری درخواست کرد که از اتهامات عنوان شده بود را رد کرد و تحت دولت قلعه بوده است.

“حق نگه داشتن و حمل سلاح داده شده است بالاترین سطح حفاظت در قانون اساسی ما و قوانین ما از جمله قلعه دکترین” آقای اشمیت گفت. “این را فراهم می کند گسترده حقوق به Missourians که در حال حفاظت از اموال خود را و زندگی از کسانی که مایل به انجام آنها آسیب برساند.”

آقای هالی گفت در توییتر که این اتهامات را “غیر قابل قبول سوء استفاده از قدرت و تهدید به متمم دوم.” به نام او برای تحقیقات به اینکه “قریب الوقوع پیگرد قانونی نقض این خانواده حقوق اساسی.”

علامت McCloskey مواجه معترضان با یک تفنگ نیمه اتوماتیک فریاد زد در آنها اشاره کرد و سلاح در آنها با توجه به احتمالی بیانیه از افسر پلیس Curtis بورگدورف. در این بیانیه گفت: پاتریشیا McCloskey پس از آن پدید آمده با یک تفنگ دستی نیمه اتوماتیک فریاد در اعتراض به “رفتن” و با اشاره تفنگ در آنها.

معترضان می ترسید “مجروح شدن به علت پاتریشیا McCloskey انگشت روی ماشه همراه با او هیجان زده رفتار” بیانیه ای گفت:.

هیچ عکس از کار اخراج شدند.

مدت کوتاهی پس از حادثه ماه گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد به طور گسترده ای مورد بررسی قرار تصویری از زن و شوهر با هدف اسلحه در تظاهرات. رئیس جمهور را بازتوییت کرد ABC اخبار تصویری بدون نظر ظاهر به تایید و شوهر موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit